סוף האהבה - לנצח

../images/Emo93.gifואני חשבתי שזה....

לא יכולה להגיד.... חלומות באספמיה! העיקר הערת אותי......גם כן את!

אורמור

New member
אהבה היא אהבה!-היא לא מלחמה!

היא לא מנצחת והיא לא מפסידה! או שהיא קיימת, או שהיא אינה! או שיודעים להביט לה בעיניים או שמפנים את המבט, או שקופצים למים או נשארים על היבשה.. שו האהבה תנצח? את מי? צריך לבדוק אם הכוחות שווים? צריך לכתוב תנאים? אם למשל אני אוהבת את ריצארד גיר האהבה שלי תנצח? פחחחחחחחחחחחחח...כמאמרו המלומד של דיאבלו ועוד פחחחחח..קטן תוספת יוקר.. חולה על קלישאות.. עוד אחת שאני מתה עליה.. מתוך השיר זוכה הפרסים שיר הנושא של הסידרה עטורת הגאוניות.. "לגעת באושר".. "אהבה הורגת אושר ואושר הורג אהבה" נו ב´מת.. מה נגמרו להם המילים? מי שקונה את המנטרה הזאת זהו, חלאס לא נוגע יותר באהבה.. אז דחילאק ... ואתם שניכם מייקי את דג.. תצאו לי מהביצה ותעזבו לי ת´צפרדעים ה
שלי! עכשיו את תחזרי ל-
ואתה ל-
מה זו הפלישה הזו לטריטוריות? חסר מבחר בגן חיות? בא לכם לגוון? קחו-
הם עדיין רכוש נטוש.. ראו הוזהרתם- או שאני באה להוציא לך את המים ולך את הקרניים! אור מתחראת באמצע הלילה!

viviti

New member
מתה עליך........

וכרגיל את צודקת או שיש או שאין או שהייתה ונגמרה ורצוי.. רק רצוי.. שתיהיה הדדית האהבה הזאת ומשהו על טלאנובלות... חשבת על ניסוח טיפ טיפה שונה עושר הורג אהבה? למה כולם כאלו עשירים בכל הסדרות האלו? (ותמיד יש איזו משפחת סינדרלות טובות.... ?) ועוד תהייה למה מקרינים את הסדרות האלו דווקא בשעות שהילדים בבית? ויש עוד כמה למה...... אבל בפעם אחרת.

החלום

אם כבר זן אצל האלי אז למה לא אושו פה... החלום זה נאמר שוב ושוב לאורך כל הדורות. כל האנשים הדתיים אמרו זאת: " אנחנו באים לבד אל העולם הזה ואנחנו הולכים ממנו לבד". כל הביחד הוא אשליה. הרעיון של ביחד עולה משום שאנחנו לבד ולבדות כואבת. אנחנו רוצים להטביע את הלבדות שלנו במערכת יחסים... זאת הסיבה לכך שאנו נהיים מעורבים כל כך באהבה. תנסה להבין את העניין בדרך כלל אתה חושב שהתאהבת באישה או באיש, משום שהיא יפה, הוא יפה. זאת אינה האמת. האמת הפוכה בדיוק : אתה התאהבת משום שלא יכולת להיות לבד. עמדת ליפול, היית חייב להמנע מעצמך בדרך זו או אחרת. ויש אנשים שאינם מתאהבים באישה או באיש - אז הם מתאהבים בכסף. הם מתחילים לנוע לתוך כסף או לתוך משחקי כוח, הם נהיים פוליטיקאים. גם זו דרך להמנע מהלבדות שלך. אם תתבונן באדם, אם תתבונן בעצמך לעומק, תופתע - כל הפעילויות שלך יכולות להצטמצם למקור אחד. המקור הוא שאתה פוחד מהלבדות שלך. כל השאר הם רק תירוצים. הסיבה האמיתית היא שאתה מוצא את עצמך לבד מאוד..... אושו

האלי

New member
היותנו לבד היא המצוקה הגדולה ביותר

ומסתבר שאם מצליחים לסתור את המצוקה הזו, כבר עשינו צעד גדול אל עבר האושר האישי שלנו. אני חושב שכמו שאומר אושו, כולם גילו את האמת הזו. וכל אחד מוצא את הדרך שלו להתמודד עם הלבדות שלו. הדרך שבה אני הולך כיום סותרת את המצוקה הזו על ידי מתן תשומת לב מלאה, אוהדת ונקייה מביקורת. מי שנמצא בחברת אדם שנותן לו תשומת לב מלאה, יכול לפתור מצוקות רבות שמעיקות עליו. שלך, האלי.

מייקי69

New member
כן, טוב, נו, אז?

פיטר, יש´ך משהו יותר ארוך להגיד על זה? לא, שאני אבין......
עדיין איטית מן הסתם

למעלה