סול שלי חולה

סול שלי חולה ../images/Emo7.gif

מאז אתמול אחר הצהריים היא לא מוכנה לינוק רק כשכבר ממש רעבה וגם זה בקושי. אז בין ארוחה לארוחה 6 שעות.... הלכתי לאחות בקיבוץ והיא אמרה שזה אוזן שמאל (פעם רביעית באוזן הזאת והיא עדיין לא בת 5 חודשים...) אז נסענו לרופא בעפולה שאמרה שאין שום דבר באוזן אולי נוזלים, ושאם זה נוזלים אז יותר טוב שיפרוץ לבד ולא דיקור. בבדיקת דם הראתה שאכן יש לה זיהום ויראלי. אז יש או אין? ובכלל לפי מה שאני יודעת יותר טוב דיקור מאשר שיפרוץ לבד. מה דעתכם? * אין לה חום והיא ממש נחמדה רק לא אוכלת ולא ממש ישנה....

החלמה מהירה

לא נשמע לי טוב, דלקת ארבע פעמים באותה אוזן ברציפות. אולי כדאי לשקול טיפול הומיאופתי?

Shampile

New member
אני הייתי הולכת לרופא מומחה...

אם לקטנה יש דלקת בפעם רביעית בתקופה כל כך קצרה לא הייתי מסתמכת על רופא משפחה רגיל. תמצאי לך רופא מומלץ בצפון ותקחי אותה אליו. זה שווה כל מאמץ. תרגישו טוב

תרגישו טוב!

בנוגע להנקה - ממליצה לך להניק בתנוחת פוטבול. כך האוזן הכואב תהיה כלפי מעלה ולא יהיה עליה לחץ. כן ממליצה לפנות לרופא א.א.ג. מומחה לילדים. לא יועיל, לא יזיק. והעיקר, תרגישו טוב!!!!

אמאורית

New member
תרגישו טוב! תהיי עם היד על הדופק

ותריא מה קורה איתה... ואחרי 4 פספוסים אני בטוחה שאת כבר ספצית!

אבא אחד

New member
אצל מי בעפולה הייתם?

נסו להגיע להעמק, לאא"ג וחפשו את אבי וילדר. המלצות חמות (מאוד) שלנו עליו. הוא בן אדם לפני הכל!

לא יודעת את שמה - רופאת ילדים

בעומר, היא לא היצה מוכנה לתת לי הפניה לרץ א.א.ג. סול שלי סובלת ואני יודעת שעד הבוקר כבר תיפרץ האוזן. אתה מהאזור שלנו?

odeia

New member
תאיר - אנחנו במצב כזה עושים נר הופי

וכמובן תורידי בננות ומוצרי חלב מהתפריט שלך. תניקי בתנוחת הפוטבול, יהיה לה יותר קל ושהיא תהיה יותר מוגבההת עם הראש, גם עוזר.

למעלה