סולו

סולו

אהלן מה קורה... שמעו, אחרי שאת רוב השירים של משינה למדתי לנגן, מה שלא מסובך מדי, אני רוצה לגשת לסולואים, עכשיו, גם את רובם אני יודע אבל אני רוצה לדעת אם יש למשינה איזשהו סולו שממש ריגש אתכם, אני מתכוון למשהו מיוחד שכנראה עדיין משום מה לא שמעתי או שלא שמתי לב עוד משהו...הגיטרה של שלומי זה פנדר? ואגב קניתי גיטרה חדשה, מזל טוב לי לילה טוב לכולכם

SaRgE

New member
מזל טוב...../images/Emo6.gif

סולו נחמד יש בשיר "דני" בדיסק משינה LIVE..

תודה, הראשון שלמדתי:)

אני מחפש סולואים משירים שלא מוכרים או דברים כאלה את הפלייליסט הקבוע של משינה אני יודע טוב

bentovman

New member
של את באה לבקר מאד נחמד

וגם אפשר להחשיב את ההתחלה של פוליטיקה.. בן המלך כמובן סולו יפהפה אתה יכול למצוא אותו ב www.tabim.tk מה עוד? אממ.. לא עולה לי עוד משהו כרגע

Bassיסט

New member
היי לך תיתחדש

אני התלהבתי (בגלל שאני מנגן את זה הרבה עם הלהקה שלי) את הסולו-אם אפשר ליקרוא לזה סולו, של אין מקום אחר כן זה הארוך עם הזיקוקים לאו דוקא בגלל הזיקוקים אלא בגלל שמנסיון צריך לעסק הזה הרבה מאוד תיזמון של כלים בלי להתבלבל במה שאתה מנגן ובמיוחד התופים שיש להם 3 סוגים של מקצבים בקטע הזה קיצר סולו נהדר והזיקוקים רק מוסיפים מי שחושב כמוני שיגיד!!! ורציתי לשאול שאלה איזה סוג הבס נצנצים של מייקל? וגם לי מגיע תיתחדש כי קניתי מיתרים לבס משהוא ב-ס-ט והיא נשמעת כמו לא יודע מה משהוא מטורף אני משתגע איתה בכל הבית

הבאס של מייקל

G&L L - 2000 זאת חברת העילית של פנדר, דגמים בעבודת יד ובהזמנה אישית... וקניתי כזאתי !!! יש לי באס זהה לשל מייקל !!! כבוד לי !!!

יש את הסולו

של גברת שרה השכנה בין הבתים שהוא ממש ממש נחמד וגם לא מאוד מסובך (אם כי מתאים פחות לחשמלית). יש גם את הפתיחה של שלג צח שאמנם במקור זה נעשה על קלידים אבל זה יכול להשמע מצויין גם על גיטרה. יש לי חבר שמנגן את כל ריקוד המכונה בסולו גיטרה אבל זה כבר ממש מטורף (ויש לו גם מולטי אפקט ששווה 5000 שקל ככה שאצלו זה נשמע די טוב...)
ומה לא נאמר על הסולו המדהים של בן המלך
ובלי קשר אני מת על הסולו של רדיו חזק של תיסלם...

בן המלך הוצאתי משמעה מזמן

אני מחפש משהו קצת מסובך מרגש כזה...כנראה שאין למשינה בכל אופן צילמתי לכם תמונה

LoStGiRl

New member
וואיי! איזה גיטרות יפות יש לקורט!

איך היא? וכמה היא עלתה לך?

Roi D 1

New member
הסולואים שאני הכי אוהב

בן המלך משהו קטן וטוב אתה באה לבקר אין מקום אחר בדרך אל הים ואופטיקאי מדופלם (שזה קצר מאוד אבל אני חולה על זה.זה הרינגטון שלי כבר שנה) בטוח שכחתי הרבה אבל זה מה שאני זוכר

למעלה