סולו סולו המסילה-ג'קי לוי על הרכבת הקלה-מעולה

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
צריך לסגור את החלק הימני כדי לראות את הכתבה
ענק!

amit1270

New member
צריך לסגור את החלק הימני כדי לראות את הכתבה

ציטוט נבחר: "גם אם יצליח קואופרטיב אגד לחייב את נהגיו לעלות לאוטובוס כשהם לבושים בטוקסידו, כולל עניבת פרפר, חפתים וצילינדר לראשם, שום כוח בעולם לא יצליח לגרום להם להיכנס למפרץ או להתקרב לשפת המדרכה."

ציטוט נבחר: "גם אם יצליח קואופרטיב אגד לחייב את נהגיו לעלות לאוטובוס כשהם לבושים בטוקסידו, כולל עניבת פרפר, חפתים וצילינדר לראשם, שום כוח בעולם לא יצליח לגרום להם להיכנס למפרץ או להתקרב לשפת המדרכה."
הוא שאמרתי...
וגם: "מי יואיל לבוא קודם - חמורו הלבן של המשיח או הרכבת באפור-מטאלי". רק ישראלי יכול לכתוב זאת. רק ישראלי יכול להבין זאת.

הוא שאמרתי...
וגם: "מי יואיל לבוא קודם - חמורו הלבן של המשיח או הרכבת באפור-מטאלי". רק ישראלי יכול לכתוב זאת. רק ישראלי יכול להבין זאת.
אני הולך להביא את העיתון הזה מהמכונית
האם יש דרך להעתיק באיכות טובה את המאמר מהרשת? מקסימום אסרוק אותו ברזו' גבוהה. טוב שהתלמידים שלי בימי שישי מביאים לי ת'עיתון הזה תמיד.

dctgdctg

Member
האם יש דרך להעתיק באיכות טובה את המאמר מהרשת? מקסימום אסרוק אותו ברזו' גבוהה. טוב שהתלמידים שלי בימי שישי מביאים לי ת'עיתון הזה תמיד.
ניסיתי בעזרת צילום מסך.. זה מה שיצא

המשפט בשביל ד"ר רייטר:
"עדיין אין שריטה על הפח, אין דפיקה, ואפילו לא גרפיטי מכוער או סתם פשקוויל, אבל תורם של כל אלו (צ"ל אלה) בוא יבוא, תסמכו על הירושלמים".

המשפט בשביל ד"ר רייטר:
"עדיין אין שריטה על הפח, אין דפיקה, ואפילו לא גרפיטי מכוער או סתם פשקוויל, אבל תורם של כל אלו (צ"ל אלה) בוא יבוא, תסמכו על הירושלמים".
ומה באשר לבקט"בים שיבואו? למרות שחלונות הרק"ל
נבנו משלוש שכבות בקיבוץ צובה בזמנו, הם יעמדו בידוי אבנים אך לא בירי של בקט"ב מרומה רימונים. במקרה כזה יחדור הבקט"ב בקלות לקרון וידליק אותו מיד. לא מבין למה היו צריכים להעביר את הרק"ל בשועפאט? אחד המגיבים במאמר כתב: "זו תהיה חגיגה למחבלים". לצערי הוא צדק.

אורי404

New member

איזה שטויות
דווקא נהגי "אגד" לבושים במדים מלאים הכי יפים. לא רק בהשוואה לתחום הנהיגה, אלא גם בהשוואה למקצועות אחרים.

איזה שטויות
דווקא נהגי "אגד" לבושים במדים מלאים הכי יפים. לא רק בהשוואה לתחום הנהיגה, אלא גם בהשוואה למקצועות אחרים.
אורי, החמצת את הנקודה
הוא לא השמיץ את המדים של נהגי אגד. הוא שם את האצבע על התופעה הישראלית הידועה של נסיון לשנות מהות פנימית עמוקה ע"י תיקונים קוסמטיים על פני השטח. זה פשוט לא עובד. אין כאן התייחסות דווקא לאגד! זה אלגורי... תקרא בתשומת לב את דבריו ותאמין לי שתיהנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה