סוכנות נסיעות איילה בחיפה - לא משהו

marceloros

New member
מנהל
נכריז win-win

ההבדל בינינו הוא שבאמת אתה זוכה לחוות כל תקלה אפשרית בקלאב-מד, אני בעיקרון מרוצה מלבד הצ'ילבה שמתוארת במאמר שלי "זמנו של הקלאב מת".

I Gabe

New member
טרם התנסיתי בקלקול הקיבה המפורסם שלהם

בניתי על העונה הבאה אבל לאור המחירים הצפויים, עוד לא הזמנתי ואפילו לא בטוח שאצליח להגיע. אצטרך להסתפק לצערי בסיפרי הגבורה של אחרים.

marceloros

New member
מנהל
וירוס נראה לי היה רק לפני 3 שנים

אז היה וירוס בכל צרפת ממנו נפגעו חלק מהאנשים, ולא ספציפי לקלאב.
גם את זה אני שרדתי ללא כל בעיה.

I Gabe

New member
מכיר מישהו שחטף שם שנתיים רצופות

שנינו מכירים.

I Gabe

New member
אם נגמר הצ'יפס עולים על המטבח בלפידים וקילשונים

וכן, אני יודע שקלאב מד וקילשונים הולכים טוב יחד.

סתם לידיעה, אפשר להגיע לקלאב מד גם בטיסות סדירות

לא חייבים את הצ'רטרים שלהם. אולי זה עולה כמה גרושים יותר אבל כנראה שווה.

לגבי קסדה, אתה צריך לבדוק מה כלול ומה לא. למה נניח ציפית מהם לקסדה אבל לא לכפפות? בזה לדעתי אתה לא יכול להאשים אותם.

I Gabe

New member
דווקא הרבה פעמים יותר זול בטיסות סדירות

היתרון היחיד הוא בשעות. בדרך כלל הצ'רטר שלהם בשעות הכי נוחות. רק שהצ'רטרים שמפעילה ארקיע היו מהטיסות הכי גרועות שהיו לי בחיים. הפרידו משפחות, צוות אנטיפתי. בעעעע.

meir n

New member
יכולתי לצפות גם לתחתונים אבל

בחדר סקי יש מגלשיים בורדים נעליים מקלות וקסדות! אין כפפות ואין תחתונים

marceloros

New member
מנהל
חחחח
תשים סמיילי למאיר שיצחק גם

שיהיה ברור שצוחקים

marceloros

New member
מנהל
וברצינות: מאיר אתה חדש בסקי?

כפי שרשמתי פה בפוסט אני ממליץ לך מאוד לבדוק ולוודא כל מה שאתה מקבל מרכישה שביצעת, לא משנה ממי או מה. ככה אני עושה, ואני לא לבד, בטח בנסיעות אני בודק הכל מהכל.
יש דברים שהם ברורים לגולשי סקי ותיקים, אם נחזור רק לסקי, או לותיקי קלאב שיכול להיות הם לא ברורים לכל אחד.
לשאלתי זה נתון שחשוב לנו לדעת כ-"שופטים" בתלונה שפרסמת, כי כל אחד מאיתנו הוא כמובן שופט ועו"ד

יתכן שגם לא היה תיאום ציפיות מספק עם הסוכנת.
כיום ברור כמעט לכ"א שצריך לדעת האם יש אוכל במטוס, או מה משקל המזוודה המותר, או האם זה בכלל כלול. זכור לי שההורים המבוגרים שלי ממש כעסו על הסוכנת שלהם כי לא ידעו שהוזמנה להם טיסה ללא אוכל, כן, הם לא מחוברים לעולם המתקדם בנושא הזה, אבל אני צחקתי כשסיפרו.

YoniS007

New member
הטיסות הן של חלק מחבילת קלאב מד או שהסוכנות מזמינה טיסות?

marceloros

New member
מנהל
חלק מחבילת הקלאב

זה כולל טיסה + העברה.
לפני יום הגיע מייל מהקלאב שנוספו חבילות לואו קוסט לשנה הבאה.
נראה לי שההעברה היא גם לואו קוסט במקרה הזה, כי אין נציג קלאב באוטובוס כמו שהיה לי בכל פעם בעבר שטסתי בטיסה רגילה.

לא בדיוק

אפשר לקחת את כל חבילות הקלאב עם העברות או בלי כשהעברות כולל טיסה והסעה לקלאב. אני מציין את זה כי לפעמים דווקא כדאי להתארגן לבד על טיסות והעברות, בעיקר למשפחות גדולות או קבוצות וקלאבי קרובים לנמלי תעופה. היתרון פחות כספי (אין לי מושג) אלא מאפשר להשתמש בטיסות יותר נוחות ו/או לשלב טיול לפני או אחרי הסקי.

marceloros

New member
מנהל
אתה רואה? גם אני נופל בפרטים הקטנים שמבחינתי ברורים לכולם...

דיברנו על החבילות, ככה שנקודת ההנחה היא חבילת הכל כלול כולל הכל.
נכון, את הקלאב הראשון שלי עשיתי ככה, רכשנו רק קלאב ודאגנו לשאר והגענו ברכבת מפריז והמשכנו אחרי לשבוע שם. האמת אני לא ממליץ, היה לי ערבוב של חוויות. אם כי היה חיסכון בלטוס פעמיים, גם כל הנסיעה ברכבת עם כל החוויה, זה ארווווך.
די ברור שרוב הנוסעים לקלאבים מהארץ, רוב מוחלט קונים את החבילות המלאות, ורק מיעוט מעבירים את עצמם לבד. לא קיבלתי או ראיתי שום נתון, זה די ברור לי.

למעלה