סוגרת את יום ד'

jesie12

New member
סוגרת את יום ד' ../images/Emo21.gif

חוזרת לשפיות פחות או יותר: בוקר: לחמניה קלה עם טחינה ונס 2 מישמשים ונקטרינה צהריים: צלוחית עם פתיתים שניצל בגודל 2 ביסים (נמנעת ממטוגן-אמא שלי הכינה) מטבוחה וטחינה ואבטיח אפרסק ערב: לחמניה קלה עם טחינה ונס תם ונשלם יוצאת לרקוד

גם אני לקראת../images/Emo13.gif

למרות שמוקדם לי יחסית....לא נשארו לי נקודות
בוקר - 5 פריכיות אורז+משולש גבינה לייט 2 קפה +חלב דל צהריים- פירות [אפרסק +20 ענבים] חצי כוס פתיתים תפוח אדמה אפוי חזה עוף מאודה ערב- חטיף טוויסט קטן [2 נקודות] 2 לחם קל+ריבת תאנים כף 1 קפה+חלב דל. נשארו לי עוד נקודה וחצי ואין כלום ירקות בבית
, אז נראה איך נסיים. היום אין לי כוח ללכת, חום איימים והכל עומד

גם אני. היה דווקא סביר היום בוקר - לחמניה חומה בלי כלום 10 - תפוח צהריים - 2 לחמית חיטה מלאה עם סלט חצילים, 2 קציצות בקר מבושלות, תפ"א בתנור, כרובית נשנושי אחר הצהריים (...) - 6 פריכיות שוקולד (120 קלוריות), אגס ואפרסק ערב - פיתה קלה עם חומוס, פסטרמה, מלפפונים חמוצים וירקות טריים זהו. נראה לי שבטח אוכל עוד משהו קטן לפני השינה אבל היום אני גאה בעצמי שלא נכנסו לפה שלי עוגיות/עוגות/חטיפים/שוקולדים/גלידות..... וכו וכו... מקווה שגם מחר ייראה ככה לילה טוב ../images/Emo199.gif

אור685

New member
עברתי בשלום את היום הזה

במשך הבוקר- 2 יוגורט 0% נס קפה ופריכונים חטיף שוגי צהריים-סלטים שנשארו מאתמול וחתיכה קטנה של מפרום אחה"צ-שתי פרוסות לחמקל עם ממרחלב בערב(בחינה) -סלטים,חתיכת דג מבושל ושני שיפודי פרגיות.

מאיוש1982

New member
ואני היום... ../images/Emo95.gif../images/Emo89.gif../images/Emo90.gif../images/Emo31.gif../images/Emo128.gif

אין לי כח לפרט אכלתי בסדר ושמרתי יפה, החדשות הבאמת טובות הם שהדודה באה לבקר אומנם באיחור של שבועיים...אבל עדיף כרגע מאוחר מאשר עוד 9 חודשים
. עכשיו באמת אני מקווה לראות שינו במשקל וגם לחזור לתלם בעניין ההליכות.

אור685

New member
כשראיתי את כל האייקונים בכותרת חשבתי

שאת הולכת לכתוב משהו אחר דווקא... לא משנה-העיקר שאת שמחה עם זה

יום נאחס - לשם שינוי לא כותבת היום

מקווה מחר אצל הרופאה להתאפס מחדש. מתחילה מחר מעקב סוכרת כמו שצריך סוף סוף עם דיאטה וכנראה שלא יהיה מנוס גם תרופה שעד עכשיו לא רציתי להשתמש בה (אבל נראה שאין ברירה ונתחיל בתקווה לשינוי אמיתי).

jesie12

New member
אני גאה לספר ../images/Emo9.gif

אתמול לקחתי את עצמי בידיים שעות הערב היו מוקדשות להליכה ואחר כך ריקודים מ20:30 עד 2 בלילה הייתי פעילה פיזית, מקווה ששרפתי כמה קלוריות

אור685

New member
תגידי-איך את עושה את זה?

מאיפה הכוח? כל כך הרבה פעילות !! כולי קנאה,ג'סי!

jesie12

New member
../images/Emo25.gif

לא צריכה כוח אני בסך הכל עושה משהו שאני מאוד מאוד אוהבת ונהנית ממנו הכי כיף בעולם

חורף75

New member
סוגרת את יום ד'

מרגישה יותר טוב, אז גם עקבתי אחרי מה שאני אוכלת. 8.30 - הפוך - 100 9.00 - יוגורט שזיף יבש - 140 10.30- תה עם סוכר - 20 12.00- תה עם פרוסת עוגה - 220 14.00- כיסונים (קרפלך) + תה עם סוכר - 400 19.00- תה עם סוכר + דובדבנים - 100 22.00- 2 ביצים קשות + חצי פיתה עם חמאה + חצי פיתה עם חציל ספרדי - 500 סנ"כ 1480.

יומטוב5

New member
יום ד ושאלה

יום ד' בוקר קפה וחופן קורנפלקס בעבודה ביקלה קשה וקפה הפוך ואפרסק אחד בבית כרוב ממולא אחד ו3 קציצות ובערב קפה ביצה וסלט ירקות והשאלה אין לי מוסג כמה קלוריות אני אוכלת ביום איך אני יכולה לדעת כמה קלוריות כל דבר במיוחד התבשילים הביתיים תודה מראש ויום טוב לכולם

חורף75

New member
זה לא קשה אבל דורש קצת השקעה

1) את קונה משקל מטבח, רצוי דיגיטלי, כי הוא מדויק יותר 2) את מתחילה לשקול כל דבר. אחרי זה את מחשבת את הערך הקלורי של מה שהכנת - סה"כ (יש מלא טבלאות באינטרנט). 3) מה שיצא את מחלקת במספר מנות - ויש לך ערך קלורי למנה.

יומטוב5

New member
ערב טוב

משקל דגיטלי יש לי אני צריכה הסבר כמו לילדים קטנים אני שוקת כל קציצה וכל פריט שאני אוכלתואולי את יכולה לתת לי כתובת אינרנט אם טבלת קלוריות במיוח יש לי בעיה אם האוכל הביתי ערב טוב ושבת שלום

חורף75

New member
אוכל ביתי תצטרכי לחשב לבד

למשל, את מכינה קציצות. נגיד את שמה: 300 גרם בשר בקר 1/2 בצל 1 ביצה כף שמן לטיגון. את הולכת ובודקת כמה קלוריות יש בכל דבר. מה שכתוב על אריזה את הולכת לפי הכתוב. אם לא כתוב - פונה לאתר באינטרנט. 100 גר' בקר - 240 קלוריות, אז סה"כ יש לך 720 קלוריות מבקר. 1/2 בצל נגיד שוקל 50 גר' וב-100 גר' יש 50 קלוריות, אז יש לך 25 קלוריות מבצל. באותה צורה את רוה שביצה שווה 80 קלוריות וכף שמן 120 קלוריות. (אני סתם זורקת מספרים, רק בשביל הדוגמא. אז סה"כ כל הקציצות שלך שוות 720+25+80+120=945 קלוריות. עכשיו את עושה קציצות ויצא לך 10 יחידות. אז בכל יחידה יהיה לך 945 חלקי 10 = 94.5 קלוריות לקציצה. הבנת? אתר עם קלוריות:

למעלה