סוגרים
עזרה בבקשה

מריאנה8

New member
סוגרים../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifעזרה בבקשה../images/Emo131.gif

היי בנות יקרות אני תקועה עם צמיד חמוד רחב ואין לי שמץ מושג איך לסגור אותו חשבתי לי לשים סוגר שצד אחד זה גוף והצד השני זו לשונית (מקווה שאני ברורה) ואין לי מושג איך לחבר את הסוגר המלבני לחרוזים בלי שיראה חוט הניילון??? אולי מישהיא יכולה לעזור לי ????? בברכה מריאנה8

ע ל ו מ ה

New member
מהתבוננות בצמידים גמורים, נדמה לי

שאפשרות אחת לצמיד רחב היא סוגר רחב, שאז את מחברת אליו את הצמיד לכל רוחבו. אם את רוצה סוגר צר שמתחבר באמצע, אפשרות אחת היה לסיים במשולש (לצמצם חרוזים משורה לשורה); ואפשרות שניה היא לסגור את הצמיד על עצמו בלי לחבר לו את הסוגר, ואז לחבר את הסוגר במרכז, בחוט חדש (או בקצה החוט המקורי, אותו את מביאה אל המרכז אחרי הסגירה והחיזוק).

LILLY1 האחת

New member
מריאנה על בשרי תמיד סוגר לחבר בחוט חדש - אם

יש לתקן לא פוגעים בצמיד עצמו . אני הייתי מאותגרת סגירות עד שקבעתח בראשי שסוגר הוא קישוט ואני מתיחסת אליו ככזה. מחברת ועל החוט שמה חרוזים שמכסים אותו כסף או זהב כצבע הסוגר ומעבירה את החוט דרכם מספר פעמים כדי לחזק. קניתי חרוזים איכותיים 15 ו-11 . בוונציות 15 זה יוצא אפילו יותר עדין ויפה. קניתי 10 גרם מכל צבע זהב כסף וברונזה ומשתמשים בכ4 עד 6 חרוזים לכל חור בסוגר .חורזת 2 חרוזים עוברת בחור חורזת עוד 2 ומחברת לצמיד , עוברת לחור הבא - עוד פעם חורזת 2 חרוזים מעבירה החוט בחור חורזת 2 מחברת לצמיד ובדרך כלל חוזרת עוד פעם בכל חיבור. השתמשתי בפיירליין וגם בסילון ויש לי צמיד שאני עונדת כמעט כל יום והוא מחזיק מעמד. מצטערת לכתוב את זה אבל אחרי שאיבדתי צמיד אהוב אני חורזת גם שרשרת בטחון עם סוגר או חיבור קבע כדי להבטיח שאם הסוגר נפתח הצמיד לא ישמט. בהצלחה ושבת שלום

LILLY1 האחת

New member
מריאנה כפי שכתבתי למעלה עם חוט וחרוזים אני

משתמשת בחרוזים כי אז הסגירה היא גמישה . בחנות ראיתי והראו לי שמשתמשים בחוט ותופרים את חורי הסוגר מתחת לשורה הראשונה של חרוזי הצמיד ואז החיבור הוא קשיח . כך עשיתי בצמיד לשעון שלי וזה בסדר. יש לשים לב שישאר מספיק מקום כדי שבצד השני של הסוגר יוכל הקפיץ להפתח בשלמותו ולהסגר היטב אחרת זה נפתח - כך נשמט מידי השעון ( כי אחרי התבוננות ארוכה בשעון שבחנות לא ראיתי את המגרעת שהשאירו עבור הצופציק שבקומשום ) והייתי צריכה לפרום ולתקן. בהצלחה .

rulios

New member
לפי דעתי...../images/Emo9.gif

לפי דעתי הסוגר גדול מדי לצמיד.הצמיד יפה מאוד ונראה לי שזה יוסיף לו אם תעשי סוגר משלך.כוונתי סוגר מחרוזים,צד אחד לולאה ובצד השני מוט.

מריאנה8

New member
סוגרררררררררררר

או קי אשתדל ליצור משהו....הצעות ושיפורים יתקבלו בברכה סופ"ש נעים וחמים מריאנה8

LILLY1 האחת

New member
הסתכלי אם את רואה את החיבור ? פה זה

עם וונציות זהב 11 ורואים היטב לפי דעתי .

מריאנה8

New member
אההההההההההההההה עכשיו הבנתי...

עכשיו אפשר להמשיך ולנשום רגיל.... תודה לך לילי היקרה שכל כך טרח למעני ולמען שאר הבנות
ממני מריאנה8

LILLY1 האחת

New member
זה יצא מובן ?! איזה יופי זה בסורק!!!

מקווה שתצליחי כי אני חרזתי מספר צמידים עם סוגרים כאלה וכמו שלך ויצא לי טוב והעיקר גמיש מה שחשוב לצמיד בהצלחה

LILLY1 האחת

New member
יותר מאוחר כי אני צריכה להפקיד לבלבל את הכסף

ויש לי פנצר עם חזרתו של בני מהאוניברסיטה צריכה להזמין מונית שיודעת להכנס ולקחת אותו ואת המטפל מבית הספר למוסיקה

LILLY1 האחת

New member
למעשה זה חוט בערך 5 ס"מ מושחל בחרוזים מהצמיד

וונציות ותפור ל-2 צידי הצמיד ליד הסוגר . עוברת עם החוט בחרוזים מספר פעמים כדי שיהיה חזק וישא את משקל הצמיד וזהו. אם נפתח הצמיד החוט נמתח אני עושה אותו באורך כזה שהצמיד לא ישמט מהיד אם צריך גם פחות מ-5 ס"מ . כאשר הצמיד סגור זה נראה כקישוט ולא מפריע כלל . זה כבר הציל את השעון שלי שהסוגר ספר לא היה תפור במקום ולא נסגר היטב וכמובן אחרי שאיבדתי צמיד שהייתי מאוד גאה בו .

flipper

New member
תודה על ההסבר. זה אומר שאת הצמיד את צריכה

דרך היד, נכון? ואז איך את עושה את זה באורך שלא ייפול מהיד?

LILLY1 האחת

New member
נכון שהצמיד כל הזמן עגול ואי אפשר לישר . אני

אוהבת צמידים די צמודים וכך שמספר סנטימטרים זה נאצר על רוחב היד שהוא יותר גדול

flipper

New member
תודה. כמו שאני מכירה את עצמי שרשרת הביטחון

תיתפס לי במשהו ותקרע ראשונה

למעלה