סוגרים את הים והולכים הביתה

• פותח הנושא old
  • פורסם בתאריך

netzach

New member
תמונה פנטסטית !!!

חוץ מהטינופת בחוף (איכס!) שזה כמובן לא באשמתך, הצילום מושלם! פשוט יופי של עבודה

תמונה חזקה, תחושת המרחב העצום

והאנשים שנותנים להכל פרופורציה. לפי דעתי מה שעושה את כל התמונה זה המרחק הרב מקו המים. בכל אופן - שתף אותנו במה שעבר על התמונה בדרך מהמצלמה לפורום כי הגוונים של העננים יפים מדי מכדי להיות אמיתיים

old

New member
גוון די דומה למה שראיתי בעין

רק עשיתי auto levell והגברת הקונטרסט האמת זה נראה כמו ציור צולם בקופאקבנה

Tal Ninio

New member
חבל שהשתמשת דווקא

ב-Auto Levels. למרות הפיתוי במידיות התגובה של הפקודה, היא הרסה לך מספר חלקים בתמונה. הרגלים נטמעו לתוך הים שאיבד פרטים באופן מטריד. יכול להיות שמדובר בתצוגת המסך אצלי, אבך מנסיון, הפקודות האוטומטיות מידיות אך מענישות אם לא דואגים "להרגיע" מעט את אופן פעולתן. אם יש לך את התמונה המקורית, נסה להפעיל שוב את הפקודה ולאחר מכן גם לתפריט Edit ובחר בפקודה Fade Auto Levels. החלשת האטימות או שימוש באחת משיטות השילוב, יכולות לעשות נפלאות!

old

New member
תודה אנסה

בד"כ אני נמנע מלבצע את הפק' האוטמטיות אני פשוט לא אוהב את התוצאות הפעם נוצרה דרמה מעניינת בשמיים אחרי ניסוי עם האוט' אז אשארתי.

akakor

New member
תמונה נהדרת...

רק במקומך הייתי מנקה את החוף....(בפוטושופ כמובן
)

einat-z

New member
יש פה כמה בעיות

הצבעים, אומנם לא היינו שם ואולי האור שם שונה, אבל בכל זאת נראים לא טבעיים, כמו שציינו. החדות.... החור בעניים בצד שמאל, התקבל שרוף מידי. אבל יש פה פוטנציאל במקום הזה, ולי יש תחושה שזה לא הפריים היחיד משם |רמז עבה|

רוויה שלא מן העולם הזה-מזכיר

תמונה מעטיפה של מד"ב. זוית הצילום והנושא יפים ובסיס לסיפור בפני עצמו. אחלה רעיון.

למעלה