סוגי זכרונות

udiko

New member
סוגי זכרונות

אני רוצה להחליף מצלמה דיגיטלית (יש לי D-520 של אולימפוס) הסתכלתי בחנויות ברשת וגליתי סוגי זכרונות חדשים כמו: XD לפני שאני רוכש מצלמה, איזה חשיבות לתת לסוג הזכרון ? במצלמה שלי יש SMART MEDIA, אבל לפי מה שראיתי היא הולכת "לצאת", נכון ? בכל מקרה המצלמה שארכוש תיהיה סביב 1500 שח שהדגש הוא על גודל קטן ככל האפשר

גידי@

New member
קשהה לענות על כך. לא הייתינ פוסל מצ

למה בשל הזכרון. סג תופס תאוצה ונכנס גם לחברות שלא השתץמשו בו

סמרט מדיה כבר לא קיים בדגמים החדשים

זהו גם הזכרון הכי איטי שקיים. קודם תבחר מצלמה. הכרטיס מותאם אליה.

udiko

New member
במצלמות הקטנות בדרך כלל אין זום

לכן אני יורד מהנושא, כי חשוב לי יותר הזום ההתלבטות היא בין הדגמים Olympus C720 ל Olympus C740 אמור להיות הבדל גדול בביצועים בגלל הזכרון המהיר יותר ?

גלעד062

New member
בחירת זכרונות

בעיקרון, אתה לא אמור לבחור את סוג זיכרון בו משתמשת המצלמה שלך, אלא את המצלמה. כמובן, אם הזכרון שברשותך מתאים למצלמה שאתה רוצה, מה טוב. במקרה שלך, כרטיסי SM הולכים להעלם מן העולם. הם כרטיסים מאוד איטיים ולא ניתן להגיע איתם ליותר מ-256M. המחליף של הכרטיס הזה הוא XD. לא יודע למה, אבל משום מה, אולימפוס ופוג'י לא יכולים להסתפק בכרטיסים קיימים, וחייבים להתחכם, ולעשות לנו חיים קשים, אבל זה מה יש. מבחינת הכרטיס XD הוא מאוד קטן, מהיר ואמין. בנוגע לבחירה בין מצלמות. לפני שנה התלבטתי בין שתי המצלמות האלה, ובסוף הלכתי על ה740. מסתבר שב-720 יש בעיה של יציבות עדשה, ובזומים ארוכים זה מאוד מורגש במריחות בתמונה.

גלעד062

New member
עוד תוספת לבחירת זכרון

אני תמיד אומר לאנשים, אם סוג המצלמה לא מעניין, אז תבחרו אחת שמשתמשת באותו סוג כרטיס כמו שיש לחברים/משפחה שלכם. ואז כל אחד קונה כרטיס גדול אחד, וכשמישהו נוסע לטייל, הוא לוקח מכולם את הכרטיסים שלהם. עבד יופי במקרה שלי.

למעלה