סוגים של נודים....

סוגים של נודים....

סוגים של נודים חייב כרטיס קול וכרטיס ריח ===================================================================== הפלוץ הרגיל זהו הפלוץ שמתאים לכל אירוע, אין לו יותר מדי ריח כי לא תוקעים אותו עם יותר מדי כעס. זהו הפלוץ הטיפוסי למקרה שהינך הולך ברחוב, אתה מתכוון לתקוע אותו בעדינות אך הוא בוגד בך. ==================================================================== הפלוץ בסלון אתה נמצא באמצע המסיבה ואין לך חשק לקום ולגשת לשירותים. אז, מה יותר טוב מלחפש פינה בסלון, לשחק אותה אהבל, להסתכל לכיוון אחר, להרים בעדינות את הרגל ולהקפיד על עוצמה נמוכה ו...ברוך הבא לפלוץ של הסלון. ===================================================================== הפלוץ שמסווים אותו עם השיעול הפלוץ במשרד. זהו הפלוץ שמתחבא הכי טוב, אבל אי אפשר להעלים את הריח. ===================================================================== פלוץ עם מתנה קטנה לא צפויה (איזה עיתוי רע!!) הפלוץ הטיפוסי המיצי. כאשר הינך הולך ברוחב והפלוץ מקלקל לך את היום כי אתה חייב לרוץ לשירותים הראשונים שתמצא כדי לנגב. מהגרועים ביותר. ===================================================================== הפלוץ של הבוקר איזו דרך מצויינת להתחיל את הבוקר עם פלוץ טוב, להתחבא מתחת לסדין ולהריח אותו רק אתה לבד. הוא מוכר גם כן כ"הפלוץ האנוכי". אף אחד לא אוהב לחלוק אותו. ==================================================================== הפלוץ שמוחצים אותו על הכסא הפלוץ הטיפוסי שתוקעים אותו בתיכון או כשמשחקים "איקס-עיגול" עם החבר'ה. משאיר לך בועה מסביב לתחת. כאשר אתה קם מהכסא...אלוהים ישמור!! ===================================================================== הפלוץ ששורף לך ת'תחת אחד מהשנואים ביותר ע"י האנשים. כאשר אתה תוקע אותו אתה מרגיש כאילו תלשו לך את כל השערות של התחת. איזה ריח!!!!

נ י ש

New member
כשאני רואה סגולית

ישר רואה קוביות חחחחחח בהזדמנות חגיגית זו, ברכות למושיקו על משחק מעולה גם מו וגם ממ היו גדולים :))

סער הפסיד???

אין הופעת חשפנות של ליהי? באסההההה... בוקר טוב

סגולית

New member
יווווווווו היה משחק??

לכן הם לא עונים לי על המסר ששלחתי להם על'בוקר מו שיקו ניצח?? אין הופעה של המנהלת?? תני פרטים
(תיכף מגיעה ההודעה עם ה
)

ברכות למו על הנצחון

וכל הכבוד לסער על משחק צמוד עד הרגע האחרון... יום נעים לכולם\ן

בוקר טוב לכולםםםםם

רגע אז זה אומר לסער הצטרף למועדון שלנו? איזה כיף..עוד אדם איכותי עבר אלינו חחחחחחחחחחחחחח דרך אגב השיטה רקובה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

sahr12

New member
בקר מאוחר לכל החבר'ה....

ככה זה שקצת חולים,לפני הכל ברכות,ומחמאות למושיקו על הניצחון... ועכשיו,אחזור לי למיטה,לכוס התה,ולמוסיקה השקטה... שיעבור לכם יום יפה,מחוייך...עד מחר אני אחלים:) תבלו.

נראה לך שאני אוציא דיבה מהחמין שלך?

לא ידעתי שיש עוד שמות לנודים, מכיר: נפיחה פוק פלוצי פססססססססססס פשששששששששש איףףףףףףףףףףף אהה...ואוףףףףףףףף אבל דיבה? סמאק...למדתי עוד משהו...חחחחחחחחחחחח

למעלה