סוגיית מאיזה - מאול

רק דודי

New member
סוגיית מאיזה - מאול

היום הוכחה הטענה שלי שמאיזה היא פשוט אישה רעה, שיותר חשובים לה המעמד וחיי החברה שלה מאשר ביתה יחידתה. מאיזה לא הפסיקה להתלונן כי זה לא מגיע לה, ואיך היא תוכל להסתכל על החברות שלה, ומה יגידו כולם, ואפילו לא מבקשת עזרה מהחברה הכי טובה שלה, שאולי הייתה יכולה לעזור לה. היא לא רצתה שמאול תהיה בקליניקה, למרות שידעה שזה הכי טוב בשבילה והחזירה אותה הביתה.. מאיזה אפילו לא טרחה להיות עצובה על התינוק שהופל. מה שחשוב הוא שהבת שלה צועקת עליה. אוי לבושה. זה לא מגיע ל לה, איזה אגואיסטית המאול הזאת! הבת-זונה!! מאיזה היא פשוט יצור נתעב ואני ממש נגעל ממנה....אפילו את עבדוטל אני מבין יותר ממנה. מה שכן, מסכנה קלאריסי.... ממש עצוב לי עליה, זה באמת לא מגיע לה.

leeo

New member
../images/Emo78.gifהאחד - פרק יומי../images/Emo21.gif

19/2/04 יום חמישי פרק 219 ציטוט יומי:"אתה מוצא את עצמך מותש מהכול.. אתה מוצא את עצמך מותש מבחינה גופנית ונפשית.. אתה רואה ג'וקים.. אתה מתחיל להרגיש את העולם רודף אחריך.. אתה מרגיש שהזמן עצר וזה לא ימשיך שוב" מכורה במכון גמילה מספרת על הרגע בו אתה עייף, גמור מהסמים. פרק עצוב ביותר.. כאשר המטרה מערבת בעניין הדברים מתחילים להיות מאוד רצינים, בסופו של דבר היו צריכים להגיע לנקודה כזאת.. נקודה בה המדינה צריכה להתערב! נאנדו מחפש דרך לברוח מהכול.. מסתדר בביתו, גורם לקלאריס לאבד את מעט השפיות שנשארה בחייה עקב מה שנאנדו עשה(בשילוב עם הנסיעה של רוז'ה עם אליסיניה{גררררררר}). היה ממש מעציב.. הזלתי דמעה לראות אתה מצבה המייאש של קלאריס.. חבל חבל.. נאנדו ממשיך להסתתר כאילו זה יעזור לו.. כאילו בסופו של דבר הוא לא יצטרך להתייצב לפני כולם להביא הסברים.. כאילו הסמים יעזור לו גם לצאת מהמצב המציאותי הזה.. נאנדו אבוד בתוך ים של סמים, מצבו הרבה יותר גרוע ממל, הוא בהכחשה טוטאלית.. הדמעות של קלאריס היו מאוד אמיתיות.. מאוד חמות.. מאוד אימהות.. ונאנדו לא אכפת.. לא בגלל שאין לו לב.. אלא בגלל שהסמים שולטים עליו..! הוא לא אדם בפני עצמו, הוא עבד של הסמים.. מל.. מל.. מל.. אחחח.. זה כול כך כואב לראות את המצב שלה, שהיא מאבדת תינוק שגרם לה ולשאנדה כול כך הרבה תקוות ושמחה.. הוא היה קרש הצלה של מל.. הוא היה סיבה של מל לצאת מהסמים ולהחזיק מעמד בטיפול.. אבל הוא נפל.. וזה בטח מאוד נורא בשביל מל להבין שהיא איבדה חיים קטנים ותמימים אך ורק בגלל האבקה הנוראה הזאת.. רק בגללה.. היא רוצה להאמין שהיא לא עוברת את זה.. היא רוצה להאמין שהכול בדסר, והיא לא האיבדה את התינוק.. אך זוהי המציאות הקשה.. כול הבית בעצב בגלל הדבר הזה.. אבל מאיזה.. הפעם אני יאלץ להסכים עם דודי... מאיזה התנהגה היום ברוע לב! פשוט כמשמעו...! הבת שלה מאבדת את התינוק וכל מה שחשוב לה שהיא תתפרסם בעיתונות, ויבקרו עליה שהיא אמא לא טובה... כול מה שחשוב לה זה שהיא לא יכולה לצאת בגלל מל.. ממש בושה דרך המחשבה שלה.. ככה לא צריכה לחשוב אמא.. ככה היא ממש לא עוזרת, לא לעצמה, ובטח ובטח לא למל! אך עם זאת הדמעות והעצב שלה הם אמיתים.. השקפה והתפיסה שלה לעניין הסמים היא לא נכונה.. הכאב והסבל שלה הוא אמיתי.. חבל שהיא מפרשת לא טוב את העניין.. רג'ינה - מצבה חמור יותר מנאנדו ומל ביחד.. היא פשוט רובוט.. אין לה רצונות, אין לה צרכים שלה, אין לה בית, אין לה כלום.. היא ילדת רחוב.. היא חושבת אך ורק על הסמים, בטירוף דעת וחושים.. המשטרה מחפשת אחריה וכול מה שהיא חובת זה איך לברוח.. לא נמאס לה המצב הנוראי הזה? זה חיים זה?? ככה אפשר לחיות?? גם אם היא תצליח לברוח המשטרה, האם היא תוכל לחיות לאורך זמן ככה?? אני ממש מרחם עליה ומקווה שהיא תצליח איכשהו להבין בתת מודע שלה מה היא עושה ולעלות את זה למודע.. התהליך המשפטי של דאוזה ולאונידס ממשיך.. וזה רק ממשיך ומסתבך.. נראה כבר מה יקרה.. אני מקווה שהצדק ינצח, והכוונה: דאוזה! המסיבה הייתה מאוד נחמדה.. מה דעתכם עליה? המתחרה של לטיפה היא זולייקה, דמות חדשה שנכיר אני מניח.. מה דעתכם עליה? נראת נחמדה אבל גם ראנייה נראתה כך.. נקווה שהיא תהיה נחמדה, ולא כזאת קטנונית כמו ראנייה, למרות שיש לה מספר סיבות צודקות.. האנשים ממכון גמילה דיברו היום בעצב רב על אותם רגעים מיואשים של המכורים.. אותם רגעים שקשה להם להמודד, והם מתמוטטים, גופנית ונפשית.. אני חושב שממש טוב ששמו אותם, בשביל שנראה גם אמת גם בטלנובלה, ולא רק תסריט ועלילה, למרות שגם את זה הם עושים טוב מאוד ואפילו מספיק ומספק.. זהו.. ביום ראשון לפי התקציר הקטן שאנדה יגלה את הבשורה הכואבת על הפלה של מל וז'אדי תסתבך בצרות בגלל החזרתו של הצמיד.. עד יום ראשון(אוף!), אורי

leeo

New member
../images/Emo78.gifאגב..../images/Emo21.gif

לטיפה גם ריחמתי היום.. היא כול הסדרה ניסתה וניסתה שמוחמד לא יקח אישה שניה.. בפרקים האחרונים הכול הלך..

leeo

New member
../images/Emo78.gifועוד משהו..../images/Emo21.gif

אמין גם לא מאלך קטן.. שמוחמד יגלה מה שעושה(שזה חטאים מבחינת הדת) יהיה לו עוד סיבה לקחת אישה שניה..

אהובה.א

New member
לא ראיתי האחד כבר שלושה ימים

לפני 10 דק' חזרתי מתל אביב אחרי יומיים כנס שהיה לי במלון דן פנורמה (איכסה של מלון,אגב)... מה אגיד לכם. שונאת את תל אביב. את כל התנועה המעיקה , הפקקים שיש גם בשעה 10 בלילה , את הנהגים שאין להם סבלנות לאחרים (נהג אחד צפר לי במרכז תל אביב כי נסעתי על 50 ושני בא אליי לרכב ודפק לי חזק בחלון כי שמרתי מרחק מהרכב שלפניי. פשוט דפוקים. אח"כ שואלים למה יש תאונות? בגלל כאלה...). מחר אני מתכוונת לראות את כל הפרקים שפספסתי (הקלטתי..) ואם לא אצליח , יש לי במוצא"ש , למזלי. יאללה. לילה טוב אני גמורה מעייפות

leeo

New member
../images/Emo78.gifאהובה../images/Emo24.gif../images/Emo21.gif

מה שלומך?
מצטער שהיית צריכה לחוות עוגמות נפש בחופשות שלך.. מקוו שפעם הבאה יהיה יותר טוב..
אם בכול זאת לא תראי את הפרקים או שיש לך איזה שאלות על הסדרה(פרטים קטנים וכו') אז את מוזמנת לשאול ואני מבטיח לענות בהרחבה..

gargamich

New member
האחד... ../images/Emo94.gif

התחילה לשעמם אותי קצת... כשהתחלתי לראות זה הסעיר אותי, כל פרק היה חוויה, ועכשיו, עדיין יש פרקים יותר טובים ומותחים ויש פחות... היום היה די משעמם... לא התחדש לי כמעט כלום והייתה הרבה מוזיקה מגעילה ברקע... אורי- שמת
שגם אתה לא חידשת הרבה היום... חוץ ממל וההפלה, וזולייקה הזאת, כמעט שום דבר... דיון על מאיזה ומל לא נפתח כי אנחנו לא מסכימים, רק אגיד שהפעם ה- גררררררר.... מבחינתי הולך למאיזה
ואורי- לפני שאתה מגיב זכור: כ"או... מיייייייייייייך

leeo

New member
../images/Emo78.gifתראה..../images/Emo21.gif

כשאני צועני נמרחת חצי שנה את מי אמדור רוצה, את מורה רוצה, את אמפרו רוצה, זה כבר אבסורדי! למה אף אחד לא אורמ כלום על זה? כשבחתולה פראית לוקח 50 פרקין בשביל למצוא לקרינה מח עצם, לרוסאורה למצוא את ביתה במשחק עלוב ולא משכנע, כאשר יש כול כך הרבה "צירופי מקרים" וכולם פתאום ב"הגיון רב" מוצאים את הילדה של רוסאורה ולואיס מריו.. נו באמת.. זה כבר לא אבסורדי אין לזה מילה אפילו.. אז למה מתלוננים כאשר שיש המרחות בסדרה האחד? המרחות הזאת אפיו מוצדקת! רוצים להראות את סבלה של מל! היא מפילה את התינוק שלה.. לא פרט חשוב? מראים דמות חדשה שמצטרפת לקסט(זולייקה), זה פרט חדש? ביחס לסדרות אחרות, זה פרט מאוד חדש! ככה שעל פרק אחד אי אפשר להגיד בכלליות על התקופה האחרונה בהאחד.. וגם עם יש המרחות לא מוצקת מסוימת בפרקים מסוימים, אני חושב שהאחד מביא מעל ומעבר בשביל שנתלונן על פרטים דקים כאלה.. בנוגע לכ"או, אני אומר זאת מתי שאני רואה שבין הצד שאני מדבר איתו אלי אין הסכמה או התפשרות ואנחנו תקועים בדעתנו, אז אני אומר כול אחד ודעתו, כי זה לא יעזור להמשיך להתווכח על דעה כלשהי שלנו.. אם אפשר לעשות דיון אחד בין השני ולהתפשר ולהבין את האחר, אז זה לא ביזבוז זמן.. הבנת את הבדל?

gargamich

New member
אורי... ../images/Emo94.gif

פשוט, ידעתי מראש שתתנגד לי, ושתביא את אני צועני וחתולה פראית כדוגמאות, מה שלא ממש עוזר לשכנע אותי, כך שכתבתי מראש שכ"או...
תראה, לא אמרתי שהמריחות לא מוצדקות לפעמים, ברור שאני לא חושב שמל צריה לצאת מהסמים אחרי כמה פרקים... מצידי שזה יהיה ככה כל הסדרה (חוץ מהסוף... אני מאחל לה סוף טוב!)... מריחות זה דבר שאין לו ברירה לפעמים.
ככה גם ב"חתולה פראית"... מה רצית שרוסאורה תמצא את הבת שלה מיד? לא! ככה זה גם אצל אנשים שמאבדים ילדים במציאות... לוקח הרבה מאד זמן למצוא אותם... ומה שהוסיפו בחתולה זה שפטריסיו וקמליה חטפו את הילדה, כך שבעצם היא הייתה קרובה לרוסאורה כל הזמן... שום דבר מרוח או לא הגיוניי...
ובאני צועני- כמעט ואין מריחות בכלל...כל כמה פרקים מתחיל איזה נושא חדש, דמות חדשה, מאורע חדש או כישוף חדש (אפרופו כישופים- לדעתך זה נוראי שעושים טלנובלה עם כישופים ושזה הורס את הסדרה, אבל עובדה שיש מלא אנשים שחושבים שזה מה שהופך את הסידרה למיוחדת ומותחת! מה יש אסור לעשות טלנובלה בדיונית? ונכון ששמה זה טיפה מוגזם, אבל הם גם לא עשו את זה סתם, אלא כי צוענים באמת מאמינים בכישוף...). אז אני צועני זאת דווקא לא דוגמא טובה...
וזהו, אני רק התכוונתי שהפרק של אתמול היה די מיותר ומשעמם! (חוץ משני הדברים שגם אני וגם אתה ציינו...). מייייייייייייייייייך

leeo

New member
../images/Emo78.gifבו שניה נעשה סדר...../images/Emo21.gif

אתה רוצה להגיד לי שזה הגיוני(!!) למשל שפתאום כולם מוצאים את התינוקת, פתאום לואיס מריו רואה אותה בפארק, פתאום רוסאורה פוגשת אותה בחנות, פתאום קרינה גם מחליטה לה לטייל בפארק גם.. פתאום גם מאריטה היא חברה של לאוברדו, ממש מוזר איזה "צירוץ מקרים"!! אותו דבר גם מוח העצם של קרינה.. נו באמת, כל 10 פרקים לוקח למישהו להיבדק, ואף אחד לא יוצר מתאים אליה.. ולואיס מריו זה בכלל השיא: הוא מתחתן עם 2 נשים שלא מאוהב בהם שהורסות את חייו, וכאשר הוא מתחתן איתם הוא אפילו לא בודק אם הם עובדים עליו אחרי כול כך הרבה אזהרות מאחרים שהם עובדים עליו(אווה עם הריון המזויף, מריבלה עם העירוון המזויף). וזה רק דוגמאות קטנטנות לאבסורדיות של הטלנובלה הזאת..!
אין מריחות???? 80 פרקים מורה מתלבטת בין חוסמי לאמדור בלי בסיס של הגיון.. אפילו היא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה.. אין גם הגיון.. כולם הולכים מתישהו לבית חולים כי הם במחלה קשה/התאבדו/היה להם נסיון רצח וכו'.. דמויות הולכות תוך מספר פרקים.. אמפרו2 אפילו נרצחה 7-8 פרקים לאחר שהופיעה.. ממש אמין..! זה בכלל סרט אימה, ולא טלנובלה.. אני אוהב דווקא דברים על טבעיים אפילו בטלנובלות (למרות שתסכים איתי שזה לא רלוונטי). אני למשל מסכים עם החזיונות של פרלה, עם הכוחות של התאומים מהאלמנה, עם הקטעים עם קבורה ביאגו.. אבל.. אבל.. אבל! לעשות כישופים על ימין ועל שמאל שמשפיעים על העלילה מכף רגל ועד ראש?! זה לא מגוזם קצת? אנחנו בטלנובלה לא בסדרת פנטזיות.. חוסמי עובר למימד אחר.. נינו מתאהב במריה בגלל הכישוף.. והכי אבסורדי שמאיטה ונינו עברו כול כך הרבה צרות ביחד.. וכול פעם שיש ביניהם בעיה הם לא סומכים אחד על השני.. מצטער, אבל זה פשוט מוגזם! ואני רוצה גם לציין שלא תמיד בפרקים באני צועני יש חדש תחת השמש.. הרבה פעמים קורה שזה ממשיך באותה מקום שהפסיקו בפעם הקודמת..
להכניס דמות חדשה ושמל תפיל את הבן שלה בפרק אחד, לדעתי זה די ויותר.. בנוגע לכ"או, אני אמרתי ואני אגיד שוב: אני חושב שכאשר שני אנשים לא מסכימים אחד עם השני ואי אפשר לשנות את עתם, הדיון הוא פשוט מזבוז זמן.. אז בו נסכם שנינו לא מסכימים.. כ"או

gargamich

New member
סיכמנו... ../images/Emo94.gif

כא"ו אבל בכל זאת-
האחד- בשביל שני הדברים האלו לא הייתי עושה פרק שלם......
חתולה- אני ממש לא מסכים איתך... או.קיי זה לא הכי מציאותי וקצת שטותי... כמו המווווווון טלנובלות!
אני צועני ממש לא נמרחת. יש שם המוווון סיפורי רצח ופשע, אבל מי אמר שזה רע? וגם הכישופים זה כבר עניין של טעם.... ועם מורה- היא הייתה מאוהבת בשניהם, וזה מצב טבעי לחלוטין שתהיה מבולבלת ולא תדע מה היא רוצה... וחוץ מזה שבהתחלה תמיד הם נתנו לנו להרגיש שהיא נוטה לאמדור, ובסוף הבנו שהיא בעצם באמת מאוהבת בחוסמי! זה בכלל לא נמרח! זהו! מייייייייייייייך

leeo

New member
../images/Emo78.gifסיכמנו, אבל את האמת קשה../images/Emo21.gif

לעמוד בלא להגיב למה שאתה אומר..
האחד תמיד מראה דברים חדשים בכול פרק, יש טלנובלות שאפילו לא מחדשת כלום, נתקעת במקום!
אני והרבה אחרים אוהבים טלנובלה עם בגיון מינמלי.. אני אל אוהב שמזלזלים באינטלגנציה שלי..!
מורה צריכה לקחת אחריות על מעשיה.. בילבול זה דבר מאוד טבעי, אבל בן אדם שפוי יהיה מודע לסיכונים ולהשלכות של לעבור מאחד לאחד..! אני אל אוהב כישופים.. ועוד הרבה.. אפילו אוהבי הסדרה אמרו שמפריע להם הכישופים האלה..

CelesteC

New member
חחחחח...../images/Emo121.gif

אני מבטיחה
שאני לא אקרא יותר ויכוחים על האחד...

leeo

New member
../images/Emo78.gif../images/Emo12.gif../images/Emo21.gif

עד כדי כך נמאסנו אליך?

CelesteC

New member
לא נמאס...../images/Emo121.gif

(בטח לא תבינו אותי
כמו כולם
אבל ננסה
) לא מיאוס.... אממ... גועל?
(ועצבים, ברור
אני מתעצבנת מכל דבר
).
כל פעם אומרים אותם דברים ומתווכחים על אותם הדברים.... אז מה בדיוק הקטע של הכא"ו
(שאגב הכ"או הכי מעצבן אותי
)
זהו

leeo

New member
../images/Emo78.gif../images/Emo6.gif../images/Emo21.gif

אני לא מתווכח על אותו הדבר, אני רק מחזק את הדברם שאני חושב.. כ"או אומר כול אחד ודעתו וזה בשביל לקצר את המשפט, כי אני לאחרונה אומר אותו הרבה(
).. אני חושב שכאשר שני הצדדים מתווכחים על משהו שממילא לא יעזור לשנות את דעתם, אז הדיון סתם מזבזבז את הזמן..

CelesteC

New member
חחחח אני יודעת מה זה אומר...../images/Emo121.gif

התכוונתי שכל פעם אתם מתווכחים (על אותו דבר) ואומרים כא"ו... ואז אתם ממשיכים להתווכח
אני אישית חושבת שאם מישהו חושב ככה ומישהו אחר חושב אחרת, אז זה יהיה מאוד קשה, ואולי אפילו בלתי אפשרי לשנות את דעתו... וגם למה צריך לשנות את דעתו של מישהו? הוא חושב ככה, זאת זכותו, וזאת דעתו.. ככה שגם אם אפשר לשנות את דעתו אז זה לא יהיה קל
ובמה זה עוזר לך
שלא יהיו יותר וויכוחים עם אותו אחד
(אתה עוד תתגעגע
) קיצ.... זה נראה לי סתם מאמץ...
(אחר כך תגיד שאתה עצלן...
) שלרוב גם לא מצליח

leeo

New member
../images/Emo78.gifתראי..../images/Emo21.gif

אני לא מתווכח.. אני לא חושב שויכוח זה מילה נכונה.. זה יותר דיון..אחרי הכול אנחנו דנים על הסדרה עצמה.. כאשר זה מתפתח לויכוח עדיף לעצור, אבל בגלל הלהט זה קצת קשה..
בכול מקרה, אני מניח שצריכים לדעת את הגבול.. ולכן אם אנחנו חושבים כך או כך נשמר זאת לעצמנו, ואולי בהמשך נעלה את זה ונראה עם אחד מהצדדים שינה את דעתו..

CelesteC

New member
אחד מהצדדים לא ישנה את דעתו ../images/Emo3.gif

לפחות לא בגלל מה שמישהו אומר...
אני בהחלט חושבת שויכוח הוא מילה נכונה
... רק תקרא עכשיו את השרשור דודי פתח (את הקטע שמדבר על האחד
) תבין למה
או שרק אני מבינה את זה
... אבל לעומת זאת יש הבדל בין ויכוח לריב
נראה לי שויכוח וריב בשבילי זה דיון וויכוח בשבילך...
ויכוח זה לא רע בכלל... ההגדרה שלי לויכוח זה שני אנשים שלא חושבים אותו דבר דנים על זה
(אז זה גם וגם
) ויש כמה מקרים שהם דיון, וכמה שהם ויכוח.... אבל כשזה מגיע לריב...
(למרות שלרוב זה לא מגיע לזה
) קיצר אני ממש לא מנסה ליצור פה עוד ויכוח (דיון בשבילך
)
פשוט... זה כבר נראה כמו הויכוחים בתחילת אני צועני- מורה VS איסה
אני רק אומרת שאני לא מתכוונת לקרוא/להשתתף בדיונים/ויכוחים בנושא הזה כי זה כבר מתחיל לעצבן/להגעיל/להימאס (העצבים
אצל תמיד מקום ראשון
) וזהו

CelesteC

New member
חחחחחחח......./images/Emo121.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.......... בחיים לא כתבתי הודעה כל כך ארוכה

למעלה