סוגיית האמא הרוסייה המצוייה

lior-k

New member
סוגיית האמא הרוסייה המצוייה

אז היום סוף סוף הבנתי שקיימות שתי סוגי אמהות- אמא ואמא רוסייה. לצערי הרב אמא שלי היא האמא הרוסייה. למה לצערי? בואו נתחיל מזה שהן אוהבות לדבר ולרכל יותר מכל אמא ממוצעת ושהן עונות לטלפון זה ממש סיוט! הן מתחילות לשאול ולחקור. ואם הן לא אלו שעונות לטלפון (דבר נדיר ביותר) אלא אתם, היא תתחקר אתכם דבר שיגרום לכם להצטער מאוד מאוד על זה שהרמתם את השפורפרת ואמרתם ``הלו``. עניין הכסף זה הדבר הכי מוזר אצלהן, והן נוהגות לגונן עליו. כל אחד שומר על הכסף אבל ממש לא כמוהן. הן ינסו להוריד את המחיר של כל דבר לכמעט כלום. כן כן אפילו של מסטיק עגול. ואם היא שילמה על משהו בסופר שהוא לא שלה, אוי ואבוי לאותה קופאית, שגם לא עשתה לה את המחיר ב- 12 תשלומים, אלא הוסיפה בנוסף להכל אגוזי לרשימה שלה. עוד משהו מרגיז אצלה הוא שהן אוהבות לראות את הילדים שלהן אוכלים. וכמה שיותר יותר טוב. אם סיימתי מנה, היא תמיד תשאל ``אתה שבע?``. מניסיון שלי אין תשובה ברורה, כי אם אני יגיד ``לא``, היא תדחוף לי לצלחת עוד מנה שהיא פי 2 יותר גדולה מהקודמת, ואם אני יגיד ``כן``, היא תגיד ``לא נורא, קח עוד קצת. זה בריא``.

mmm

New member
כל אמא....

טיפוסית, יש פחות או יותר, אבל אל תכליל, אימו של m אינה רוסיה אבל כל אמא מגוננת ודואגת לכסף ולילדיה... BY mE

lior-k

New member
זה ממש מפחיד אותי

שאנשים מתייחסים אל עצמם בגוף שלישי בפורום הזה!

metalgirl

New member
שחכת כמה דברים

1.כמעט בכל מזג אוויר היא תדרוש ממך לקחת מעיל/קפוצ`ון/מה שזה לא יהיה ותאיים עליך ש``אם לא תשים סוודר אתה נשאר בבית`` 2.היא דורשת ממך לקבל 100 בכל בוחן/מבחן/מה שזה לא יהיה שקשור לבצפר.אפילו אם קבלת 99 היא תעשה לך פרצופים.ותוסיף``אתה תהיה מנקה רחובות כשתגדל`` 3.תמיד יש לה ביקורת על חברים שלך.גם אם הם הדבר הכי מושלם שיכול להיות על פני האדמות.תמיד יהיה לה משהו רע.תמיד היא תמצא תרוץ למה אתה לא צריך להסתובב עם אותו בןאדם מסויים. אורית שחולקת את צערך ולא מבינה למה היא כותבת כמעט הכל בגוף זכר היום.כנראה שהמחשבה על התחת של מארק וולברג (יום שישי לילות בוגי ערוץ הסרטים) משפיעה עליה קשות.

lior-k

New member
צודקת

אבל ההערה הראשונה מתאימה לכל אמא אשכנזייה. גם אמא שלך רוסייה? אם כן- משתתף בצערך... חחח... אה וואלהף יש פורן נייט בערוץ 4

זה אמא רוסייה זה??

קוראים לזה ``אמא פולנייה`` ואצלי אמא שלי בכלל מרוקאית,אבל יותר מעצבנת מכולם אבל זו אמא שלי,למרות שהיא בכלל לא נראית כמו אמא שלי ונכון שזה משגע שתמיד יש לה מה לומר?? לפחות את הקטע של הדחיפת אוכל אין לה....או שיש לה,כי``בקצב הזה את תיהיי שלד`` בגלל שהיה לי אימון ולא אכלתי שומדבר בלה בלה בלה ככה זה הורים..אי אפשר איתם אי אפשר בלעדיהם ואז זה כבר לא משנה אם רוסי,פולני או אמריקקי מסכימים איתי? אני

למעלה