סוגיה עדינה למתלבטים

התחום המדיני זו סתם טחינת מים ובזבוז זמן

ראינו כבר שגם שמדברים איתם לא יוצא מזה כלום. מה לא ניסו, אפילו התנתקות חד-צדדית ומסירת רוב השטח. מה יצא לנו מזה? כלום, נאדה, גורנישט. ותאמין לי שגם אם נדבר איתם עוד 100 שנה לא ייצא מזה כלום. שלום לא עושים עם מי שלא רוצה אותך, והמטרה שלו היא לסלק אותך מאדמתך ומולדתך. שלום עושים עם מי שלא רק רוצה שלום כמוך, אלא גם מסוגל לספק את הסחורה של שלום בר קיימא לשנים רבות. ואין מה לעשות, העובדות מדברות בעד עצמן, אין כזה מנהיג בצד השני. אז עם מי תעשה שלום? עם עצמך? ותאמין לי שהשטחים זה דבר האחרון שמעניין אותי, אני בניגוד למשיחיים ושטופי המוח ההזויים מהימין הקיצוני המשיחי לא חושב אפילו לרגע שבגללם אנחנו כאן, אבל כל עוד הצד השני לא רוצה שלום ולא רוצה אותנו פה, אין גם מה לעשות שלום ואין עם מי לעשות שלום. כך שעדיף שלפחות נתמקד במה שכן ניתן לעשות בתוך המדינה פנימה, במקום להמשיך ולטחון מים הן מימין והן משמאל בתחום שלא מוביל שום דבר, ורק מוביל אותנו את כולנו מדחי אל דחי ואת המדינה שלנו אל עבר התהום...

shaycohen2

New member
העמדה שלך רחוקה מאוד מעמדת מפלגת העבודה

חוץ מזה- מה שאתה לא מבין הוא שהמשך המצב הקיים לא יכול להימשך לאורך זמן. אי אפשר להחליט שלא עוסקים בנושא יותר וזהו. אין כאן סטטוס קוו שאפשר לשמר. אי התעסקות בנושא פירושה דירדור ישראל למצב שרק ילך ויחמיר. הנושא המדיני לא יכול לרדת מסדר היום!

mr dish

New member
רק לאין-לוהים הפתרונים - מה האובססיה החולנית

של כל חולמי החלומות באספמיה...להחליף את נתניהו, בבחירות הקרבות.

זה רציני? זה מסע בחירות? זה מצע ראוי? זה מה שיסחב קמפיין?

מנור של שוורים....

למעלה