סוגיה מעניינת - אשמח לתגובתכם

סוגיה מעניינת - אשמח לתגובתכם

סתם משעמוםמ נכנסתי לצאט. שוחחתי שם עם שני בחורים שונים. תיארתי להם איך אני נראית והם ממש התלהבו. יצויין שאני לא נראית טוב, ושלא יפיתי כלל את האמת. אם שניים מתוך שניים התלהבו, איך זה שכל כך קשה לנו למצוא בני זוג???? מאחר ואני תפוסה - אז שניהם ממש לא רלוונטיים, אבל בכל זאת... לי לא היה חבר עד גיל 22, או שבלי ששמתי לב שמנות נהיה הטרנד החדש????

chicka

New member
תשובה מעניינת

אז ככה, מניסיון העבר בצ'יטוטים על בחורים - הגדרת המילה "שמנה" שנויה במחלוקת... אני לא יודעת בדיוק מה תיארת להם, אבל לגברים יש בעיה בכל הנושא של פענוח מילים לתמונה מציאותית. המילה "שמנה" עונה אצלהם על נשים כמו ג'ניפר לופז או אורלי ויינרמן בתקופתה היותר עגלגלה. האמת ? אני לא מאשימה אותן. בעידן בו בנות 14 ששוקלות 40 קילו מסתובבות עם חברות שלהן בקניון וכל היום מקטרות "שיו איזה שמנה אני",תראי איך הצמיגים יוצאים לי החוצה מהג'ינס (אינסטלטור) שהן לובשות, קצת קשה לקבל פרופורציות מתאימות להגדרה "שמנה". אני זוכרת לפני 3 שנים בערך שדיברתי עם בחורון והוא שאל אותי כזו שאלה כדי להבין אם אני שמנה wannabe או שמנה אמיתית. "את שמנה במקומות הנכונים או דבה ענקית?". ולכן,הייתי לוקחת הכל בפרופורציות...

למעלה