סובארו פורסטר או אחרות.

kipi31

New member
עזרה בהחלפת רכב

יש לי ניסן סרנה מודל 2000 אני רוצה להחליף אותה לטנדר טיוטה אם אתה יכול לבדוק לי אני אשמח

אולי אחדד שאלה בסיסית:

אפנה אליכם בהנחה שמדובר בפורום של אנשים שמשתמשים ברכב לנסיעות שטח ולא רק למטרות קישוט, ומבינים קצת בנהיגה מעבר לנהיגה יומית מהאוטו לעמדה. מעבר לעניין המחיר, מה המשמעות הפרקטית של רכב שטח כמו הפורסטר או הפרילנדר? האם מדובר ברכב יותר או פחות בטיחותי (גבוה ולכן פחות יציב), האם בהנחה שאיני מתכוונת (ככל הידוע לי) לבצע טיולי שטח אמיתיים (סגנון קאמל טרופי עוד לא בנוי עלי, בטח לא עם בעל שנוסע כמו כורדי) האם יש הצדקה להוצאה? יש יתרונות שאני לא מודעת להם (למעט עניין צריכת הדלק המנוע הגדול, גודל הרכב, וביצועים יותר מרשימים)? כמי שמטיילים לא מעט (כל שבת בערך, חורף וקיץ), לדרכי עפר סלולות ולקמפינגים מה הייתם ממליצים: סטיישן רגיל? סטיישן 4*4? מסחרית (כמו ברלינגו)? ג'יפ? פיק-אפ דבל-קבינה? נניח שממליצים על סטיישן 4*4 כמו שהמליצו לי בפורום רכב, האם הייתם מבצעים הגבהה? מיגון תחתון?

miki69

New member
מי שמטייל כל שבת עם בעל כורדי

שיקנה מינימום טנק או לפחות טרופר לטיולים הכי זול בטווח ארך

צודק...../images/Emo6.gif, למה נהייתי מכונאית?!?!

אבל הבעיה, שהכורדי לא מרוויח מספיק.....(שלא לדבר על אשתו הרופאה... - תחביב יקר מאוד רפואה...) אגב, את הרכב הפרטי הקודם פשוט שריינתי עם פלאחים מטנקי מרכבה שריתכתי לשלדה אחרי שהתאמתי אותם לקונטור עם מכבש 50 טון....... וציפיתי את המנוע מלמטה בגומי (הקרטר לא היה מאלומיניום.... ואת מכסה הבגאז' ציפיתי בשבכת ניירוסטה). אגב לכל מי שתוהה: א. זה עבד מצויין, גם לתאונות, וב. האוטו סחב את זה בלי להרגיש כלל (נו, טוב, שיניתי גם את המנוע...
.) אבל האוטו ההוא נגנב
, ואין לי לא את הכוח ולא את הזמן ולא את האמצעים לעשות זאת שוב. אולי, כשהגדול יהיה בר מצווה, אקנה גרוטאה ונעשה משהו... בנתיים אני צריכה להתפשר....

אור36

New member
לדעתי-איין היום מכוניות לא טובות

את צריכה להגדיר לך את התקציב,והשימוש, כל רכבי "השטח הרך" הם רכבים בטיחותיים,ונעימים על הכביש, ויכולים להחליף כל מכונית "מנהלים"סטיל מזדה 6 פאסט מונדאו וכו... וכך תוכלו להתקרב לעולם להשטח ולהתחבר טוב יותר לשביל..... בהצלחה ובהנעה

miki69

New member
את פשוט גדולה מהחיים

אגב, את הרכב הפרטי הקודם פשוט שריינתי עם פלאחים מטנקי מרכבה שריתכתי לשלדה אחרי שהתאמתי אותם לקונטור עם מכבש 50 טון....... וציפיתי את המנוע מלמטה בגומי (הקרטר לא היה מאלומיניום.... ואת מכסה הבגאז' ציפיתי בשבכת ניירוסטה). אגב לכל מי שתוהה: א. זה עבד מצויין, גם לתאונות, וב. האוטו סחב את זה בלי להרגיש כלל (נו, טוב, שיניתי גם את המנוע....) אבל האוטו ההוא נגנב, ואין לי לא את הכוח ולא את הזמן ולא את האמצעים לעשות זאת שוב. אולי, כשהגדול יהיה בר מצווה, אקנה גרוטאה ונעשה משהו...

../images/Emo3.gifזה נאמר לחיוב או מחוסר אמונה?

היו ימים.... אבל היום אין לי נגישות לא למכבש ולא לחלקי מרכבה.... מאידך, אני בטוחה שאם הבן יתעניין, נמצא גם את אילה אם צריך... טוב. יצרתי קשר עם סובארו. נעשה כמה נסיעות מבחן.תודה על המידע! אגב. אם מדברים, יש איזה קורס שילמד את הכורדי הפולני שלי לסוע בשטח?

miki69

New member
דווקא מתוך הערכה כנה

יש קורסים במרכזישראלי לסיור 4wd.co.il

תודה!

לפני שאפקיד בידיו אוטו חדש, ואלמד באותה הזדמנות על בשרי פחחות רכב, כדאי שאשלח אותו לשם.....
ותודה על כל העצות. אני הולכת להכין שיעורי בית. זה בטח יקח קצת זמן אבל אני חושבת שכשאתבשל עם משהו בוודאי אבוא לשאול עוד כמה שאלות. ושוב תודה.

למעלה