סה"כ לעזעזל....

סה"כ לעזעזל....

מה ביקשתי לעשות? יש לי טבלה של סל קניות יש שם הכל אבל אני לא מצליח לתת לו TOTAL כלומר מישהו לקח 5 משחקים במחיר של 30 שקל כל אחד צריכה להיות לו עמודה ששם יהיה רשום 150 הלכתי אל תצוגת שאילתות לעשות לו JOIN הוא מציג לי את התוצה יפה מאוד שמרתי את השאילה ניסיתי לתת לו שני שאילתות בדף ולהגיד לו שבעמודה של TOTAL ידפיס לי את המכפלה אבל הוא לא מזהה ונותן לי הודעת שגיאה... אני לא מתאר לעצמי איזו צרה תיפול עליי כאשר אני אמור לתת לו שאילתת סכום.... של כלך מה שהוא לקח [ מישהו בטוחח ידע כאן... אתם חכמים תודה ברי

איפה הקוד../images/Emo35.gif

ובפעם הבאה, בבקשה להשתדל לכתוב קצת יותר ברור (ועל סימני פיסוק שמעת
) לקח לי כמעט שלוש דקות לקרוא ולהבין את מה שכתבת.

הינה הקוד...

ותרשי לי להתפעל מכישורייך המדהימים לקח לך רק 3 דקות??? לי זה לקח לפחות 10 דקות עד שהבנתי מה שכתבתי ועכשיו לעיניין הינה הקוד של שני טבלאות יחד sql1="SELECT cart.quantity, products.our_price, [list_price]*[quantity] AS total "& _ FROM cart INNER JOIN products ON cart.gameid = products.gameid" מטבלת CART אני לוקח את הכמות ומטבלת PRODUCTS את המחיר וביחד זוה השאילה עכשיו אם כבר יש לי שאילתה אני יכול להוסיף עוד אחת נכון<????? כלומר לפתוח COON 1,RS1,SQL1, ? ומה בקשר לטבלה הוא אמור להוסיף לי לשם את השדה TOTAL לא? תודה ברי

orimagic

New member
קשה מאוד להבין מה ניסית לעשות כאן.

צריך לעשות דברים בשלבים. מטרת הSQL היא למצוא את הנתונים מהטבלה. תשתמש בנתונים האלה אחר כך כדי לעשות בהם את החישובים שאתה צריך בעזרת לולאה, למשל.

למעלה