סהרים

יום.

New member
סהרים../images/Emo23.gif

אני בטח טועה ובטח פסיפסתי או הקדמתי או בכלל לא בכיוון אבל אם זכרוני אינו מטעה בי בערך בזמן בדיוק לפני שנה נולדתם (ובכל מקרה העיקר הכוונה לא? אז מזל טוב מכל הלב ואני רוצה להקדיש לכם שיר שתמיד מעלה לי אותכם הכניסיני תחת כנפך / ח.נ. ביאליק. הכניסיני תחת כנפף והיי לי אם ואחות ויהי חיקך מקלט ראשי קן תפילותי הנדחות. ובעת רחמים בין השמשות שחי ואגל לך סוד יסורי: אומרים יש בעולם נעורים היכן נעורי? ועוד רז אחד לך אתודה נפשי נשרפה בלהבה אומרים אהבה יש בעולם- מה זאת אהבה? הכוכבים רימו אותי היה חלום- אך גם הוא עבר עתה אין לי כלום בעולם- אין לי דבר הכניסיני תחת כנפך והיי לי אם ואחות ויהי חיקך מקלט ראשי קו תפלותי הנדחות. לא הפסקתי לאהוב יום

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יום יקרה שלנו ../images/Emo23.gif

כמה נפלא לראות אותך כאן! איזו הפתעה נהדרת! מאד התרגשנו ושמחנו
אמממ... כן... קצת הקדמת... יום ההולדת הרשמי שלנו עדיין לא הגיע... אבל, נכון שלפני שנה התחלנו לפעול בצורה לא רשמית, עדיין ללא אתר, בפניה יזומה מצדנו לאנשים שפרסמו הודעות מצוקה בפורומים ובצ´טים... ההתנסויות המוצלחות שלנו אז והיכולת שלנו לעזור היוו את הבסיס לכל השאר... את יום ההולדת הרשמי שלנו נציין בפורומים ובאתר ונחגוג עם כל מי ששמח איתנו, חברי המשפחה מהעבר וההווה. בכל מקרה, יום יקרה, תודה על הכוונה ותודה על הברכה... המילים שלך ושל ביאליק נותנות לנו את הרצון והכוח להמשיך... ומה שלומך?

יום.

New member
טוב תודה

קצת באסה שפיספסתי את יומלדת (זה לא היה בהרבה נכון?
) לא משנה העיקר הכוונה

למעלה