סדר סדר, ואין סדר!לאהכרחי לקרוא

AtShiRaAaAs

New member
סדר סדר, ואין סדר!לאהכרחי לקרוא

טוב אז היום, דבר ראשון איזה 4-5 שעות בזבזבתי במקום למידה תכלס על לסדר את הקלסר המבולגן לשלושה קלסרים עם תויות וסדר. אבל סדר של בלאגניסטית. נראה שואתי הסדר שלי... אבל סדר. אבל הקלסר נראה יותר טוב ונראה לי שזה סדר שאסתדר איתו טוב וזה מה שחשוב. פיניתי שניי מדפים מחומר לימודי לא רלוונטי שיושב שם מעל לחצי שנה. ועכשיו יש מקום לקלסרים של מתמטיקה! הידד! האמממממ יש לי אולי הצתה מאוחרת אבל סדר חיצוני יוצר סדר פנימי. טוב זו היתה הודעה בעיקר עבור עצמי. מיש כן קרא אני מקווה שלא יגעתי אותו במידע לא רלוונטי. הפורום הזה הוא גם סוג של יומן מסע, אני חושבת שלא רק בשבילי הוא כזה.

orly buba

New member
אני אם הדברים לא מסודרים .....

אני לא מתפקדת אני עצבנית אני שוכבת במיטה ומרחמת על עצמי כמה אני מסכנה ומוצאת כל מיני צרות שיש לי שפתאום הם מה זה מפריעות לי וחשובות לי, ואז אני צורחת על עצמי לקום לא תמיד זה עובד אבל כשזה עובד אני עושה מה זה סדר וניקיון ואז מקלחת רותחת וריטלין או שניים, כמובן שעה קודם , ואני לומדדדדדדדדדדדדדדדתתתתתתת עד שאני כבר לא רואה. מתה על הימים האלה הם מוציאים את המיטב שבי. אז קודם כל ובראש ובראשונה סדר אחרת אי אפשר כי גם אין סדר בראש, אין סדר בראש אין תפקוד. נושא חשוב ומענין העלת שירה בוביק. אורלי בובה

AtShiRaAaAs

New member
../images/Emo6.gif

תודה בובה! רק שיש לי פינת בלאגן מזוויעה שאני לא מצליחה לסדר כבר מעל לחצי שנה. ערמות של בגדים ופוף ועוד בלאגן.... הם נמצאים במן חדרות ארונות אז זה מעט פחות נורא ועדיין. אופ! רוצה סדר מופתי! מאחלת לעצמי סדר מופתי! המשך יום נעים

05 מיכל

New member
שכחתי בכלל לספר לכם!

יש מקצוע חדש: מסדרות בית. זה לא כמו עוזרת שבאה כל שבוע לעשות את העבודה הרציפה; זה מישהי שבאה הביתה ועוזרת ליצור סדר שאפשר יהיה לשמור עליו. חברה שלי הזמינה מישהי כזו. היא עזרה לכל בני הבית למיין את כל החפצים, ולקבוע מקום לכל דבר, ולילדים היא ציירה מפות של הסדרים האלה כדי שיוכלו לשמור עליהם. החברה שלי אמרה שזה עשה ממש מהפך. פתאום היא גילתה שחלק מהילדים הם ילדים מסודרים - פשוט קודם לא היו להם תנאי מינימום כמו מקום מוגדר לכל דבר!

AtShiRaAaAs

New member
מספק את הסחורה, כורח המציאות...

מקצוע נדרש והגיוני! גאוניות לשמה לספק אותו, והרי השוק לזה גדול... וגם עמבר לAD{H}Dים שכמונו. הרי הבלאגן בעולםה מודרני חוגג. עם עומס הדרישות, קשה להספיק לעשות הכל. נשמע מגניב למדי. אם כי תענוג יקר.

למעלה