סדר יום בחופשה

דינהלה1

New member
סדר יום בחופשה../images/Emo9.gif

טוב אז אצלנו סדר היום הקבוע השתבש לגמרי...קמים בבוקר קצת יותר מאוחר, יוצאים או שמגיעים אורחים, ואז שעת שנת הצהרים של הילדדוס מתארכת, הם קמים יותר מאוחר והכללל מתאחר. אבל ממש לא נורא. אז יש חופש גם מסדר היום הקבוע.. היום אכלנו צהרים במסעדה שמקשטים אותה פסלים מעץ של חיות, מסכות ועוד. גל בן ה 3 אומר לי: אימא תראי הנה פיל
הסתכלתי על הפסלים ולא ראיתי. אז שאלתי אותו: איפה? ואז הפספוס הזה אומר לי: סתם צחקתי איתך

Navva

New member
‫סדר יום וחופשהזה אוקסימורון

אם אני עדיין זוכרת את המושג משעורי ספרות. בהצלחה בגמילה, כאמא מנוסה בגמילה מאוחרת (יותר מהבנים שלך), של ילד שקשה לו באופן כללי עם שינויים (עם מכתב מהרופאה בהתפתחות הילד
). היתרון שגמילה בגיל כזה היא יחסית מהירה. טוב שאת עושה הכל בבית ולא סומכת על הגן. תמשיכו להנות נאוה

סדר יום? הולכים לישון מאוחר קמים מאוחר

בגדול לא ממש עשינו משהו החופש הזה אולי מחר נמצא איתם לטיול

דינהלה1

New member
היינו היום בספארי../images/Emo205.gif../images/Emo235.gif../images/Emo267.gif../images/Emo118.gif

התאומים כבר מזמן חיכו לזה, עוד מחג פורים כשהתחפשו לחיות
האמת היה קצת מבאס לחכות בפקק בכניסה לספארי וביציאה כשעוברים דרך שטח האריות, האכלנו בחסה את האנטילופות וגם זברה אחת או שתיים שהתקרבו למכוניות חופשי חופשי, ההיפופוטמים היו שרויים בתוך המים וסרבו לצאת, היה מרשים לראות את הפילים והלהיט אצלנו היו משפחת ג'ירפות שכל הזמן לעסו שתו ולטשו עיינים על המבקרים שהסתכלו עליהם. חזרנו אכלנו והלכנו לישון קמנו בסביבות השעה 8 בערב. סדר יום מבולגן כבר אמרתי?

למעלה