סדר בסאבאלגן

shlomisa

New member
סדר בסאבאלגן

טוב, אני צריך שמישהו יסביר לי את הקטע הזה של הסאב וופר. יש משולשים, עגולים מרובעים בזוקות רגילים, אינצ´ים
, אוף איזה בלאגן. מישהו יכול להסביר לי את ההבדלים בצורות ובסוגים ? מה טוב יותר ? אני כעקרון שואל על מערכות לרכב, אבל אני משער שאין הרבה הבדל. תודה מראש, שלומי

shlomisa

New member
אז אולי המלצה על סאב קטן

לרכב בעל תא מטען קטן ? האם בזוקה יכול להתאים ? לא צריך משהו עוצמתי אלה משהו שמוסיף עומק של המערכת. יש לי מגבר שמוציא 150 W ב 4 אום לסאב . המלצות יתקבלו בברכה .

© DrorZi

New member
אז ככה :

את האמת אין לי כח לכתוב הרבה כרגע אז אני אתמצת. עד לפני לא מזמן היו רק עגולים, ואז קיקר ישבה וחשבה שזה נורא בזבוז לשים עיגול בתוך מרובע ויש הפסד נורא גדול של שטח לא מנוצל, אז הפכו את הסאב למרובע גם. קבלו סאב מרובע, שכל צלע בו היא 12 אינץ ובהשוואה לעגול שבו הרדיוס הוא 12 הושגה דחיפה של 27 אחוז יותר אוויר על אותו גודל תיבה
(אני חושב 27, שמישהו יחשב, אין לי כח לעשות את זה כרגע שוב) כל שאר הצורות פופוליסטיות ואין מאחורין כלום. בזוקה זה ההפך, לקחו את הסאב העגול ובנו לו תיבה עגולה.
דרור זי.

© DrorZi

New member
לרכב שלך (206GTI) יתאים 12

בעל תיבה קטנה יחסית, כמו MTX שיש אצל BOOLY.
דרור זי.

© DrorZi

New member
הנה כמה קישורים

הנה הסאב של MTX שיתאים לך בול הנה הסאב שיקנו לי ליום הולדת בשבוע הבא (ביום העצמאות, זה גם מקור השם) KICKER

© DrorZi

New member
אוף, ../images/Emo43.gif האלה ...

הוא שלח לי חצי הודעה ... בקיצור, אני אמשיך לחלום לי על המרובע ....
דרור זי.

© DrorZi

New member
האתר לא מקבל ויזה לא אמריקאית

ומס זה 70%
אין ברירה אלה לנסוע ולהביא לבד כמו שעשיתי עם שאר המערכת ...
דרור זי.

© DrorZi

New member
את האמת לסרוון יש דברים טובים

אבל יקרים גם ל JL דברים מצויינים ל RF יש סדרות זולות מתחת ל 100$ אבל לדעתי התמורה של MTX יותר גדולה יחסית למחיר בתחום זה, בסדרות היקרות יותר יש ל RF מה להציע, אבל עדין אני רוצה את הקיקר.
דרור זי.

למעלה