סדרת ספרי "האסופית"- בכלל לא רק ליל

סדרת ספרי "האסופית"- בכלל לא רק ליל ../images/Emo2.gif

היי. הכינוי שלי הוא בבלס ורציתי לספר לכולם פה על סדרת הספרים המדהימה ששינתה את חיי (באמת). יש מין סטיגמה כזו שטוענת ש"האסופית" הוא ספר ילדים. לדעתי זה בכלל לא נכון. אני חושבת שמי שחושב את זה קרא אולי רק את הספר הראשון, ולא טרח לקרא את שאר הספרים המקסימים, ולהכיר את דמויותיהם של אן, גילברט וחבריהם ההולכים ומתבגרים יותר לעומק. באמת, אני ממליצה בחום רב על סדרת הספרים המופלאה, שכ"כ חבל שכ"כ מעט אנשים קראו אותה. ולא רק את הספר הראשון. כל הספרים- "האסופית", "אן מאבונלי", "אן שרלי הנערה מהאי", הספר שלא יצא בעברית, ובשם האנגלי שלא אני לא כ"כ בטוחה- "Anne of windy willows" או "Anne of windy poplars", "בית החלומות של אן", "אן מהעמק הירוק", ושני הספרים הבאים שגם הם לא יצאו בעברית "Rainbow Vallie" (יש לי אותו) ו"Rilla of Ingleside". בכלל לא צריך להתבייש. מדובר בספרים שישבו אתכם מהרגע הראשון. יש כ"כ הרבה אתרים באינטרנט על הספרים ועל הסרטים (הדווקא בכלל לא דומים) שמבוססים עליהם. כמו שכתבתי בהתחלה, הסדרה הזו שינתה את חיי, ודרך חשובה שדרכה זה בא לידי ביטוי היא ש... התאהבתי בגיבור גילברט בלייט. ואני בכלל לא היחידה. אני נמצאת במלא פורומים של האסופית באנגלית ומלא בנות כותבות בדיוק אותו דבר. שוב, תקראו את הספר. ולפי דעתי לוסי מוד מונטגומרי היא גאונית.
ממני!

נמרה

New member
../images/Emo92.gif

תכתוב את כל הסדרה, מההתחלה ועד הסוף, באנגלית.
, זה יעזור לי מאוד.

ביאנה

New member
קראתי את כל הספרים...

שקיימים בעברית... ואכן זו סדרה מדהימה!!!!!!! מומלץ מכל הלב

למעלה