סדרות הנוער - מה צפוי עד הקיץ הקרוב ?

Roei152

Well-known member
מנהל
סדרות הנוער - מה צפוי עד הקיץ הקרוב ? נעלמים צפויה לסיים מחצית ראשונה לעונה השניה , בניגוד לעונה הראשונה, היא כן תצא להפסקה בשבוע הבא ,אך מיד אחריה באה כפולה לחמם לנו את החורף , למחצית של 25 פרקים כרגיל. .
בזמן פברואר צפויה שכונה לחזור לעונה שלישית , ולא הרבה אחריה במרץ כדברא תחזו לעונה שנייה , שתי הסדרות יצאו להפסקה לצורך שידור הפרקים הנותרים של נעלמים וכפולה , ויחזרו בטח ביוני כזה....

panda0zombie

New member
אני מתכוונת לנסות לצפות..
אתן סיכוי. אולי אני לא מתה על נועה קירל אבל מה אכפת לי

Roei152

Well-known member
מנהל
האמת שאני
התכוונתי לראות מה קורה עם נעלמים , ואז להחליט אם לצפות עם כולם או לא .. עכשיו שאני רואה שנעלמים יוצאת לחופשה , אצפה...
אני לא מחובביה המושבעים של נועה קירל, אבל היא לא שנואה עלי ...
&nbsp

dar dahan

Member
מה יש לראות את התוכנית המטופשת הזאת?
רק בישראל עושים תוכנית על זמרת בת 16.5 שגילו אותה בגיל 13...
&nbsp

דר, גם בארה"ב עשו את זה על מיילי סיירוס
מה שכן, זאת תהיה סדרת דרמה ואפילו שמעתי שתהיה די מעניינת ומלמדת.
&nbsp
אולי נקבל "הצצה" לנועה קירל שמעבר לכל השירים הקופצניים.
&nbsp
וריף נאמן שם. אז בכלל כדאי לך לראות אותה, אתה תתאהב בה ותשכח את מיטל.

dorin1902

New member
אל תדאג אני עדיין פה ולגבי כפולה, סדרה ממש טובה ומעניינת לריף יש תפקיד פצצה והפעם המשולש אהבה יש על ריף אז יהיה נחמד לראות שמתחרים עליה.

פשששש מעניין
ראיתי איזה אחד שתמיד יש לו סצנות איתה, הוא בטוח במשולש.
&nbsp
מי הצלע השלישית, מעניין. עומר דרור או הרקדן ההזוי?

Roei152

Well-known member
מנהל
בן חממה הוא "החבר הלוהט" של נועה קירל
יעני במציאות הוא המקביל של ברק שמיר . וזה עומר...

Roei152

Well-known member
מנהל
ברור ברור
אגב נמאס מזה שתובל שוב הולך לגלם את הדמות "הנחשקת" .. לפחות באו בוי , אליאנה ולי פינו את המקום של ה-זוג הראשי המיועד לדניאל וג'וי ... למרות שלי לא הצליח בזה בפעם שלו ... והמיועד שלי ניצח אתו ... הם סתם היו מקבילי יוליעם , שאם הסדרה היתה ממשיכה לעונה שניייה , כבר הינו מקבלים את הצרות השניות שלנהם שגם כן היו פחות קשות ממה שהיה צפוי לתום ועלמה

לא ממש נחשקת
רק מתחבר עם נועה...
&nbsp
לפחות נראה אותו כשהוא לא מיועד להשלים כל מיני משימות.
&nbsp
אגב, רועי, למה לא הגבת לי על גאליוסי?! פעמיים?! עוד מעט פרק שלישי להשלים!

אבל הוא לא יהיה עם...
כלומר, האוהל, אמור להיות עם... בסוף...
&nbsp
מה שכן, אני יודע שיש דמות של השחקן "אלי נוס", שיש לו סצנות עם ריף והוא יהיה חלק.

dorin1902

New member
כן.. בקצרה בלי כל כך הרבה ספוילרים. אלי נוס משחק את צוק שמאוהב בירדן שהיא הייתה החברה הכי טובה של נועה לפני הרבה זמן והן הסתכסכו והסיבה לא ידועה. שחר הוא תלמיד חדש שיחזר אחרי ירדן בדרכים משונות.

dorin1902

New member
ו.... אני יודעת עוד הרבה דברים שלא היו בפרק כי אני סטוקרית ומצאתי טקסטים מהסדרה אז מי שלא מפחד מספוילרים יודע איפה למצוא אותי

למעלה