סדרה טובה עם בעיות.. (מכיל ספויילר)

subotaj

New member
סדרה טובה עם בעיות.. (מכיל ספויילר)

זה מעצבן שהם מושכים ומושכים ומושכים ומושכים בא לי כבר להקיא מהצורה שהם מציגים את העלילה. אבל העלילה עצמה והסדרה מענינת מאוד ומותחת. עוד משהו שמפריע לי, יש תחושה שהכותבים והבמאי בעצם עדיין לא סגורים מי הם האחרים, מה הקשר בין הדמויות (-ספויילר- לדוגמא למה הראו לנו את ליבי בבית משוגעים עם הוגו ואז היא מתה?) ובכלל איך הם יוצאים מכל החרא הזה של האי המציק הזה בעצם. --ספויילר-- עד הפרק אחרון (23-24) היתי בטוח שהכל בדמיון של הוגו - אגב זה יכל להיות אחלה פרק סיום סדרה כשפתאום רואים את הוגו מתעורר בבית משוגעים. עכשיו מה קשורה חברתו של דזמונד? כאילו אבא שלה בנה את המתקן? מאיפה לה לדעת שאמורה לצאת קרינה אלקטרומגנטית? והשאלה הכי מציקה איך היא מרשה לעצמה להחזיק צוות גדול של עובדים בקוטב הצפוני במשך 3 שנים? זה מתנגד להגיון בריא כי במציאות זה פשוט לא קורה, ואם נגיד זה קורא למה שהיא לא תחזיק אדם אחד? למה היא צריכה צוות?.. אך כמה שהסדרה הזאת מעצבנת אבל יחד עם זאת מרתקת ומגניבה.

Elsewhere

New member
../images/Emo58.gif לסוף העונה השנייה מעליי.

אנשים, סימון ספוילר זה עם סימן הספויילר.

דווקא קראתי שהפתרון כבר תוכנן מראש

ושלהכל יש תשובות. (לדברים הגדולים, כן.. כמו כל סדרה הם בטח ישכחו לסגור פינות לא חשובות) גם לדעתי הכיף בסדרה זה שלא יודעים מה הולך ואיך הכל קשור. אם היו עונים על הכל ולא "מושכים" אז מה היה לראות בעצם? סתם עוד סדרת אקשן...

subotaj

New member
../images/Emo58.gif לסוף עונה שניה שאלה..

לשם מה אחיו של הזקן עם החליפה הצהובה ("השותף" של דזמונות לצוהר) צייר בתוך הצוהר את המפה הבלתי נראת שמובילה לתחנה הפסיכולוגית (זאת שליד המטוס). באמת שאני לא מבין למה הוא עשה את זה. הקטע עם ליבי ממש מחרפן אותי, למה עושים לנו תיזר, מתגרים בנו ואז מעלימים אותה?

JohnLocke

New member
../images/Emo58.gif224

הוא ושותפו לשעבר רזינסקי החלו לצייר את המפה כדי שתהיה להם מפה לאי, והם יוכלו לזכור איפה כל מקום מעניין באי נמצא כשהם מסיירים ברחבי האי. המפה בלתי נראית כי כנראה הם חשדו שיש מצלמות בתחנה, ושדארמה יכעסו אם ידעו על קיומה של המפה (הרי אסור להם לצאת מהצוהר). המפה לא "מובילה" לתחנה הפסיכולוגית, אלא פשוט באמצע יש סימן שאלה, כי הם לא ידעו מהי התחנה הזו באמצע ומה תפקידה. יש כאלו שעדיין לא בטוחים ש"הפנינה" היא אכן סימן השאלה, אבל נצטרך לראות בהמשך. לגבי ליבי: הכותבים הבטיחו שהם יסבירו הכל על ליבי דרך פלאשבקים של דמויות אחרות בעונה 3.

subotaj

New member
תודה רבה על התשובות הזריזות

עזרת לי לסדר את הבלגן.
האם אחד האנשים באנטרטיקה הוא מייקל אבא של וולט? האם זאת היתה ליבי שהביאה לדזמונד את הסירה?

subotaj

New member
../images/Emo58.gif לסוף עונה שנייה.

למה הורגים את אנה לוסיה? למרות שהיא דמות מציקה.

Spook77

New member
לא מדוייק ../images/Emo58.gif

אם הם שמו סימן שאלה במפה כי הם לא ידעו מה יש שם, למה אקו ולוק מצאו שם סימן שאלה ממשי ומוחשי מצוייר על הקרקע? כל נושא הסימן שאלה היא תעלומה שלא בטוח שהם יפתרו לנו. אפשר להסביר את זה בכמה דרכים: 1. הם שמו סימן שאלה כי הם ראו את סימן השאלה הגדול והמוחשי על הקרקע בעצמם (או שאולי הם אפילו ציירו אותו) 2. יש באי תופעה של אנשים שהתודעה שלהם יוצרת מציאות. דמיון הופך למציאות. היו הרבה מקרים כאלה במהלך הפרק, וכאן לוק ואקו הלכו לחפש סימן שאלה והתודעה שלהם יצרה להם סימן שאלה מוחשי מצוייר על הקרקע.

JohnLocke

New member
../images/Emo58.gif

אני לא חשוב שהם שמו סימן שאלה כי הם ראו סימן שאלה באדמה, כי רואים בבירור קווים שמובילים בין הצוהרים השונים לסימן השאלה וההיפך, כלומר לדעתי הם ידעו שיש באמצע צוהר נוסף אבל לא ידעו איפה הוא.

nadav1983

New member
../images/Emo190.gif אפשר גם לשאול

מה קורה עם סוייר, מי שזוכר כשהוא חזר מהים הוא דיבר כמו אבא של איך קוראים לה הכוסית, מתוך שינה. חוצמזה הקטע עם הכריש, או עם אבא של גק עדין לא נפתר.

זה לא היה "?"

זה היה עיגול! אתם חושבים שזה סימן שאלה כי זה מה שהם חיפשו. אקו בפירוש אמר עיגול! אם במפה היה מצוייר סימן קריאה או כל סימן אחר, הייתם רואים בבירור עיגול!! זו אשליה.

Spook77

New member
צודק

בבדיקה חוזרת זה אכן עיגול ולא סימן שאלה. רק המיקום של המטוס יוצר את האשליה של הסימן שאלה. אפשר לראות את זה בבירור בדף הבא: http://www.lostpedia.com/wiki/The_Circle

למעלה