סדנת פיות ביער אלונים עתיק

סדנת פיות ביער אלונים עתיק

ביער הפיות העתיק ישנם ערוצי אנרגיה ומקומות מפגש רבים בהם יישויות הטבע מסתודדות עם מי שפתוח לקבל את המסרים המאוד עדינים שלהן. בימים אלה היער מתחיל להוריק וזו העת לצאת ולפגוש את המציאות הנוספת שהטבע מציע. הסדנא תתקיים בשבת ותימשך כחמש שעות. יהיו בה תרגילי ראיה אנרגטית, סנסינג, פענוח רונות עתיקות (רונות הן הסמלים טבעיים שהשמאנים של פעם ידעו לפענח) וסיפורי פיות. את הסדנא תנחה יפעת מנטל, פיולוגית, קוסמת וחוקרת טבע הנסתר. היא פתוחה לילדים מגיל 6 שמסוגלים להתחבר פנימה ולהקשיב. הפתיחה מותנית בהשתתפות של לפחות 8 אנשים. בואו בשמחה ובקלילות, בענווה ובפתיחות, וכל סודות הקסם ייפתחו בפניכם. מחיר: 100 ₪ למבוגר ו-50 ₪ לילדים עד גיל 12. יפעת 052-8916912

ובכל זאת זה עדיין פירסום

המתבצע בפורום במקום בלוח המודעות לא ? נראה כאילו הפיות הקסימו את דוד ששכח להע/איר על כך בפעם הזו .

סליחה שפרסמתי בבלי דעת...

כנראה שדברים קצת השתנו כאן מאז שהקמתי את פורום תאולוגיה ז"ל. חיפשתי פורומים שמתאימים לנושא. זו הסדנא הראשונה שאני מציעה על פיות אחרי מחקר של שנים רבות, ומאד מתרגשת לפתוח לציבור הרחב. יפעת

DEL7

New member
גבר זה גבר

בכל מקרה, הוא לי אחלה בנאדם, הצבי הזה, אז סימן שזה כישוף... נ.ב גם אפרים אחלה (למרות שלדבר מחוצה לך אין כל משמעות אלא המשמעות שאתה נותן לדבר)

נכון התפלאתי שויתר לי בקלות שכזו

וכמו כן אני מניח שהכוונה לאנשים מוזרים מתיחסת לאלה שמורחים את הפרוסה מהצד השני איזה בוקר מקסים

DEL7

New member
ברור

אבל זו לא חוכמה כי מדליקונים כידוע נדלקים כמעט מכל דבר.

תזביר

עודף אור יכול לגרום לסינוור ועיוורון כידוע ללא חושך עולמנו יאבד את עומקו וצללים לא יהיו ומתי נלך לישון הייתי מכוון לאיזון

למעלה