סדנה של לירון קסטר

סדנה של לירון קסטר

כולי נרגשת ונפעמת ממה שעברתי היום עם לירון, אני, שלא מצליחה שניה לעצור, לא רציתי שזה ייגמר.... לירון קסטר המדהימה, העבירה סדנה מעצימה, מרגשת, עדינה, משחררת, אין לי מילים לתאר את מה שהיה שם, אני לא מבינה מה היא עושה אבל דברים מתרחשים אם תרצו או לא, זה קורה, זה לא מובן לי, אני פשוט מנסה להבין למה דווקא שם, בפורום הזה הרגשתי את מה שהרגשתי ואין לי תשובות. תודה לך לירון יקרה על מה שנתת לנו... ומי שלא מנסה, מפסידה בענק!!!! תנו לעצמכן קצת לנפש, מגיע לכן.... חיבוקים ושבת נפלאה....

גם אני רוצה!

נשמע ממש מדהים, אני חושבת שבקרוב אני אזמין אלי חברות הביתה ונחווה חויה כזו באמצעות הסדנה של לירון!
זיו "צוהר ליופי ולאומנות" סדנאות יצירה לכל מטרה!
סדנאות
חוגים
דוכנים
ימי הולדת
אירועי חברה
054-5223171
[email protected]
אתר - www.ztohar.co.il

../images/Emo24.gif נורית אהובה, תודה על הפרגון והשיתוף

מי שיודעת לקבל, יודעת לתת. מאחלת לך שתמיד תדעי לזהות את הדברים שיעבדו עבורך ויתרמו לך. מאד מתחברת למה שכתבת על לתת לעצמנו לנפש... מי כמוני יודעת שבתקופות אינטנסיביות התמיכה והנגיעה חשובות כמו אוויר לנשימה. תודה לך מכל הלב על הנדיבות, וחשוב מאד, תודה על המטעמים. לא הספקתי לומר לך, הפאדג' והעוגיות מעדנים. מאז שאני בתהליך של חופש מאוכל, החיך שלי התעדן והטעמים שאני חשה הם לרוב תפלים, אבל פה זה היה טעים טעים ואיכותי, באופן יוצא דופן. כולנו שמחנו להיות אורחות שלך, להכיר אותך מקרוב, ולראות את פועלך יוצא הדופן (סטודיו מקסים והכרות עם הסדנאות לבישול ואפיה, עשית לי חשק גדול לבשל רק מלטעום מהיצירות שהרעפת עלינו באהבה). שבת נהדרת ולהתראות בקרוב, אולי אפילו מחר במעגל שרון צפון, זיו, בקרוב!
לירון

הי לירון,מחכה לסדנא בטבעון או באזור

אנא עדכני אותי כשתהיה סדנא באזור העמקים או באזור הקרוב לעפולה - מאוד רוצה להשתתף. נועה 04-6593494

בשמחה בחיפה, אבל דורש ממני התארגנות כי

אי לי שם מספיק מכרות. לך יש? אני מעבירה סדנאות לכ-10 נשים (כלומר לפחות 15 מתעניינות נרשמות)

יש לך אפשרות לפרסם ברשת? כך נמצא עוד...

אני רוצה ויכולה להציע לחברה טובה, שנראה לי שתרצה. אני מוכנה לארח בביתי. תודה, שירלי

סקר לקראת הסדנאות הקרובות, כל 1 מוזמנת לענות

מה שלומך? שמחה לראות אותך פועלת, מפרסמת ומתחברת לכאן. אני מתכננת להגיע לטבעון כנראה בינואר. אעדכן בפורום ובמייל, אבל את גם מוזמנת להיות באזור חנוכה. הסדה הקרובה תתקיים בתל-אביב ואחריה במודיעין. אשמח לפידבקים לגבי מועד, וכל מי שקוראת מוזמנת להגיב: מתי אתן מעדיפות לעבור סדנה חווייתית של אמנות הדיוק הפנימי להתקדמות במישור האישי והעסקי, ביום שישי בבוקר, או ערב באמצע השבוע? כל משוב מועיל ותורם לי, אשמח לתגובותיכן, לירון

טבעון ותל-אביב בינואר, ומעגל וירטואלי בקטנה

ארבע בבוקר, ארבע וחצי ועכשיו אני כבר במחשב והזמן עף. משהו חונק אותי בבית החזה, ערב קודם אני מספרת לרותי עיניים חודרות והיא שואלת אולי זה עוד לא יצא החוצה? כן זה הפחד אני יודעת שמשהו גדול מתרגש עלי אני עומדת לפרוץ למקום חדש וכמו עוברית בלידה אני... אני... הוי, מה זה? כבר נדחפתי בכוחות גודלים ממני אל... אל... עולם חדש לא יכולה לישון הפחד חונק בגרון אז יושבת לכתוב והייתי רוצה שתשתתפו איתי במסע האינטימי הזה, שמה שקראתן עד כאן היה רק העטיפה שלו שורות קצרות גם שם, בבלוג שלי בדה מרקר לא העתקתי לכאן כי כמו למעגלים שלי, מי שצריכה להגיע, תגיע ואולי תחליטו להוסיף למועדפים אז מי שיש לה עוד דקה, דקותיים, בבקשה לכאן: מעגל נשים וירטואלי בבלוג שלי בדה מרקר מחכה לשמוע ולראות את השורות שלכן כל שורה היא כוחות עצומים לי ולדרך שלי באהבה, לירון

לירון יקרה

מכירה את התחושות האילו מקרוב... אני כבר בדבר הגדול הבא ויכולה לעודד אותך מתוך הצעד שאחרי! הרגעי, שחררי, מדיתציה, ספר טוב, טיול בים או סתם משהוא שאת יודעת שמרגיע אותך. וזה יקרה, ברכות בשימחה ובאושר! ממש כמו בלידה...
זיו "צוהר ליופי ולאומנות" סדנאות יצירה לכל מטרה!
סדנאות
חוגים
דוכנים
ימי הולדת
אירועי חברה
054-5223171
[email protected]
אתר - www.ztohar.co.il

הוי יקירתי,הלידה של עצמנו כידוע

עוברת דרך כאבי העבר, וכמו שדיברנו הבוקר גם אני התעוררתי עם חבלי לידה שכאלה, זה מדהים אותי בכל פעם מחדש איך אנשים שאני מכירה עוברים אתי דברים דומים.... אצלי הפחד נמצא במקלעת השמש, ראיתי,חוויתי,שלחתי אור מרפא היה המון אור,ושוב עוד שכבה,היום הזה מרגיש לי אנרגטית חזק. אז אלך לי למיטה ואכנס לי למדיטציה,ושוב עוד שכבה אמיס לי... ואדבר איתך כבר בהמשך.... נשיקות באהבה רבה אורית מטפלת באיורוודה והילינג,טיהור בתים,יעוץ תזונתי ואבחון דרך האיורוודה.. www.amatist.co.il

anatgafni

New member
סדנה של לירון קסטר

גם אני השתתפתי באותה סדנה, יצאתי מלאה בתובנות ברמת הגוף ברמת הראש, הסדנה היא מקום ריפוי לנשים, היא כייפית, חוויתית, ומעצימה, כל אחת בדרכה לוקחת מה שהיא צריכה וברמה שהיא מוכנה, תודה לך לירון על בוקר אחר, פותח את הלב והנשמה, לדעת שאנחנו לא לבד ושיש לנו הנשים כל כך הרבה במשותף.... אז תודה

קרןמתוק

New member
כנראה הייתי צריכה לעכל את מה שהיה ביום שישי..

ולכן כותבת רק עכשיו. תודה לך, לירון יקירתי, על המסע הקצר, אך הכל כך מענג הזה שהעברת את כולנו בבוקר יום שישי. בבית הכל כך נעים של נורית המקסימה, עם השמש החמה והנעימה שחדרה דרך החלונות הגדולים והמוסיקה המרגיעה והמלטפת, ובתוך כל זה, את, עם הרוגע שלך והחוכמה והנכונות, אח... היה נפלא! כל כך חששתי לבוא, אחרי שבוע טעון ולא פשוט, להיות בחברת נשים שאת רובן לא הכרתי ולפתוח ולהיפתח, אבל זה כנראה בדיוק מה שהנפש שלי ביקשה - ואני כל כך שמחה שנתתי לה. תודה יקרה על חוויה מרגשת ומעצימה.

תודה לנורית ולירון

גם אני, חלק מהמעגל רוצה לשתף... כמשהי שעובדת עם אנשים על ההוויה שלהם, התבוננות וחקירה, הנוכחות לכאן ועכשיו, נפלא שיש עוד כלים ועוד אפשרויות... הסדנה היתה עבורי חויה מרגשת שמאוד תרמה בתהליך שגם אני עוברת עם עצמי. שמחפשת את הדרך שלי, היחודית והנינוחה עבורי. כאילו התחברו דברים, יצאתי עם תחושה נפלאה, שהכל בסדר. זו היתה טעימה שמשאירה תיאבון ובהחלט ניתן לראות את הערך של סדנה מלאה. תודה לך נורית על האירוח הטעים והנעים ולך לירון על המרחב המאפשר ברכות רותם רותם גור אביאלי מאמנת אונטולוגית–הוויתית אימון אישי ועסקי 050-2620665 [email protected]

למעלה