סדנה של לירון קסטר

קרן יקרה, עניתי לך במייל, ושולחת

הרבה שמש העיניים שלך מלוות אותי (אגב,חדש מהתנור, אור פינקיס מארגנת סדנה שלי בביתה בכפר יונה, פרטים בקרוב) חיבוק לירון

ענת יקרה, תודה

מזמינה אותך להציג את עצמך פה, כולל קישור לאתר המקסים שלך כפי שבטח כבר שמת לב, זה אחד המקומות הכי אמיתיים ושמחים שיש ברשת מעגל נשים אחד גדול

תודה מהלב לכל אחת ואחת

אתן מרגשות אותי מאד
בקרוב אקבע תאריכים לינואר, לימי שישי בבוקר בבתי מארחות בת"א, חיפה ומודיעין. בטבעון אילאיל זיו ממעגל חיפה מארחת (אני אמורה לבדוק זאת שוב, אעדכן בקרוב). לצפוניות שמעונינות להשתתף בסדנת מבוא כבר בדצמבר, אני מצרפת קובץ עם פרטים לגבי סדנת מבוא שלי במועצה מקומית עמק יזרעאל (ליד קיבוץ מזרע) ביום שני 15.12 בשעות 9:30-12:30 בבוקר. (תודה לעינת אהרון) הסדנה פתוחה לכולן, בהרשמה מראש אצלי. המחיר 100 ש"ח. כדאי לדעת שזו הסדנה האחרונה במחיר זה. המחיר המעודכן לסדנאות הבאות הוא 250 ש"ח לסדנת מבוא בת 3 שעות (200 ש"ח למי שהשתתפה בסדנה קודמת). הקורס של אמנות הדיוק הפנימי (6 מפגשים באותה מתכונת) יתקיים במועצת עמק יזראעל בימי שני באותן שעות (9:30-12:30). המחיר: 1,000 ש"ח. בסביבות פברואר ייפתח קורס באזור השרון. מזכירה לכן שאני מחפשת מארחות לסדנאות בבתים מתאימים מבחינת גודל, פניות, פרטיות ועוד גורמים בתל-אביב, חיפה ומודיעין (שירלי, נדבר). המארחת מקבלת את הפעילות במתנה. מי שמעונינת לקבל פרטים על השתתפות או אירוח מוזמנת לפנות אלי במייל או בטלפון.

תיקון טעות: בעמק יזרעאל המבוא כמפורסם, הקורס

בימי שלישי (ולא שני) 9:30-12:30 בבוקר, והמפגש הראשון יתקיים ב-6.1.09 במועצה, ליד קיבוץ מזרע. כל יתר הפרטים - ללא שינוי.

או! נרשמתי! רשמי לפניך ../images/Emo13.gif

וזה בול 6 שבועות לפני הלידה שלי. מה שנספיק...

למעלה