סדנא לחיזוק האגו של טלי-שרשור חויות

שירוש1989

New member
../images/Emo15.gifאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא חח סתם חזרתי משניץ היה כל כך כיףףףף
אני אישית לא הייתי בהצגה השבוע הייתי שבוע שעבר אבל בקשר לטלי, ראינו אותה בסף ההצגה, מר החאמודה ברחה לצד כי היא קצת התפדחה טלי הייתה דיי בהלם לקבל את המתנות שלה, הדיסק והתמונה, היא הייתה די בהלם מהתמונה ממה שראיתי, ועל הדיסק היא אמרה משהו על זה שמוזיקה בשבילה זה X(לא זוכרת יש לי בלק) ומג ונעה(?) צחקו כאילו המשאית עם הסלון שלה בדרך
אח"כ היא הייתה צריכה ללכת היא לא נשארה איתנו כל כך הפעם..מסכנה היינו מלא הפעם היא בטח נבהלה ואז הלכנו מסביב וראינו אותה(בלי כוונה!) גם מהכיוון השני יצאנו סטוקריות ואז דוד שלה אמר "אני עשיתי אותה!" והיא אמרה"הוא עשה אותי!" או משהו כזה שיהיהXD ונעה אמרה שזה לא נשמע טובXD ויותר מאוחר היא שלחה הודעה לנעה ואמרה תודה על המתנות שוב, ואם זה מעניין אתכן היא גם החליפה איתי 2 משפטים מגומגים בנושא "נו זה משתפר?"(ההצגה) מה שלא יכולתי לענות כי לא ראיתי.. אני לא יודעת לספר לכן על דברים מעניינים מההצגה אתמול כי לא הייתי\= רק שטלי איפרה לשחקן אחד על הראש בטעות ומיהרה לנקות את זהXD בכל אופן כל מי שרוצה מוזמן להזמין אצלי חפירה.. אח"כ הלכנו לשניץ והיה ממש כיף היינו בחפירות לתוך הלילה אצל שניץ על ההצגה טלי ובכלל עד שזה יצא (לי לפחות) מכל החורים XD ובבוקר אכלנו פנקייקס טעימים
ושאר הבנות בנתיים בהרצליה בקניון עד כמה שאני יודעת אז תסתפקו בזהXD יום טוב!

shirkan21

New member
מזמינה חפירה../images/Emo12.gif

יאו. איזה כיף לכן.
*מחכהלהזדמנותשלילראותאתטלי*

שירוש1989

New member
עוד לא ראית אותה?

והיה כיף
גם אחריאצל שניץXD ואל תדאגי אתמול זה היה ממש לדקה שתיים..לא ממש הצלחנו לדבר איתה יותר מידי חוץ מלתת לה ת'מתנות וזה

../images/Emo79.gifשמחה שנהנתןןןןןן../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

*מחכהשמגתחזורבשביללשמועחפירותבמסנ*

באסה שלא יכלתי לבוא ../images/Emo4.gif

רציתי להסתפח עם נעה.. אבל אמא לא הסכימה
ועוד יכלתי לראות אותך.. חחח.. ואת כולן.. באסה שזה תמיד כל-כך רחוק..
העיקר שנהנהתן

roselin

New member
אממממ כן

היא אמרה שהיא לא באה לטקס, בגלל שיש לה הצגה...(ידוע כבר, אבל בכל זאת, לוודא...
) ודרך אגב זה גם מה שהיא אמרה בגיא פינס, פשוט שהם ערכו את זה, כך שזה יראה כאילו שהיא אומרת שהיא באה עם עפר... איך? לא יודעת
אה ושאלנו אם היא תזכה (בלי עין הרע בעזרת השם ישתבח שמו -מושפעת מאתמול חחח
) אז מי יקח את הפרס במקומה, אז היא אמרה שעפר

../images/Emo99.gifסליחה סליחה סליחה סליחה

אה ד"א..
הקבוצה של שניץ ניצחה 21-19
אז קנינו לה בהפנינג בלון של דובת אכפת לי לכבוד הניצחון
דייי באמת אני צריכה ללכת ללמוד
ביי

kuku woman

New member
יא איזה חמודהה היא אופפפ

פשוטה כזאתי מאגניבהה אבל מיוחדת +++טלושלמות+++

../images/Emo6.gif

אותך קיוותי לראות בעצרת.. חשבתי שזה יהיה משהו באמת משמעותי.. אבל אז שהגעתי ראיתי שהדבר היחיד שעושים שמה זה לראות אנשים מהמד"צים
קיוויתי שזה לא יהיה ככה..
אז התחלתי גם.. נו מה..
ואז התקשרתי למרי שתביא לי את המספר שלך ובקושי שמעתי משהו.. (הקריינית שמה עשתה "אוו.. אווווו.. אחת שתיים.. אוווו..") ובסוף בכלל לא היית שמה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרגת אותי עכשיו
לא הייתי ומרי היא אחת האשמות.. הן ישנו אצלי ונשארו עד מאוחר
ויום אחרי זה היה לי מבחן (
באמנות
קיבלתי 97! הציון הכי גבוה בכיתה
אמא הייתהגאה בי
)..
ובדוגרי אם הייתי באה זה גם בשביל המדצי"ם.. באמת שלא היה לי כוח לכל הנאומים הפוליטים של כל השרים הטובי לב ונקיים מכל אשמה ורוע שלנו

../images/Emo3.gifאממ יש למישהו בטוח

היו כמה שצילמו תוך כדי נאי כבר לא זוכרת מי.. אבל מישהו בטוח צילם כי היו לי הרבה פלאשים בעיינים

למעלה