סדנא לאמהות לתאומים בעמק הסיליקון

עינתק1

New member
סדנא לאמהות לתאומים בעמק הסיליקון

שלום לכולם שמי עינת, אני יועצת חינוכית במקצועי ואמא לתאומים בני שנתיים. אני מתגוררת בפאלו אלטו אשר בקליפורניה ומנחה קבוצות של אמהות לאחר לידה. ביום ד', 31 למרץ תפתח סדנא ייחודית לאמהות חדשות לתאומים. הסדנא מורכבת מ-8 מפגשים ומטרתה לספק מקום חם ובטוח לשתף, לקטר, לבכות ולצחוק על כל מה שקשור בגידול תאומים. למעוניינים בפרטים נוספים ניתן לפנות באמצעות המסר או דרך המייל [email protected] אשמח לשמוע מכם!!! עינת

mt98

New member
אני ממש לא בסדר

איכשהוא, המילים "תאומים" ו"סיליקון" עשו לי אסוציאציות למשהו אחר לגמרי. זה אומר שאני שוביניסט מגעיל, או סתם סוטה?

רוניללה

New member
לפי מה שאת מתארת

זה נשמע ממש אבל ממש קשה לגדל תאומים..איך את עומדת בזה?

סלסרו

New member
צודקת.

עשור חלף, ועדיין יש חור ענק ב'גראנוד זירו'. עשור! לדעתי צריך לקחת את כל הפוליטיקאים וכל הגופים שחושבים שמותר להם להתערב בחיי כל העולם ואישתו, ולהעלות אותם למוקד ולהפטר מהם אחת ולתמיד. לשם השוואה - את מנהרת הסאבוויי העתיקה בעולם בנו תוך 50 ומשהו ימים. הגיע הזמן לסגור את הבאסטה.

מדינה ב-GRIDLOCK,

ובינתיים הסינים עוקפים בסיבוב. חפש ב-NYT הכתבה על מרכז ה-R&D החדש ש-APPLIED MATERIALS מקימים בסין. נראה לי שאפשר לארוז.

סלסרו

New member
עוד סיבה להנמיך מיסי תאגידים.

אבל זה לא יקרה תחת אובמה. לו היו מורידים מיסים לנניח 15%, במקום להשאיר אותם בסביבות ה40%, ולא היו מחייבים את התאגידים לשלם ביטוח בריאות לעובדיהם, בפרט שהפרמיות מזנקות כל שנה בעשרות אחוזים, לא רק שחברות לא היו בורחות מכאן, מן הסתם הרבה חברות היו זורמות לכאן.

airdene

New member
לא ילך.

הדבר הראשון שכל שוחרי טובתה של ארה"ב צריכים לבצע לפני כל ניתוח של מצב הכלכלה/חברה/פוליטיקה האמריקאית הוא reset לשפת הפוליטיקלי-אמו. קפיטליזם חזירי אינו מתקיים בארה"ב. עם כל הליכי החקיקה הרב שכבתיים אין לו סיכוי להתקיים שם. קפיטליזם חזירי חי נושם ובועט בסין. וכל עוד אין לארה"ב תכניות לצאת למלחמה נגד הסינים אין לכלכלתה סיכוי לשרוד נגד הקפיטליזם הסיני.

סלסרו

New member
צודק בהחלט,

רק שבנתיים יש לארה"ב מספר יתרונות לעסקים: היא מדינת חוק יציבה, הכללים ברורים, אפשר לתקשר באנגלית בלי בעיות, המנטליות מוכרת כו'. כך שאם ארה"ב תשכיל להוריד מיסים ותשנה את מדיניות ההגירה שתאפשר ליותר מוחות לעבור אליה, היא תוכל להמשיך להיות תחרותית. לפחות לתקופה ארוכה יותר מאשר במצב הנוכחי עם מיסוי גבוה ומדינות הגירה המונעת כניסת מוחות. בנושא קשור: China and Currency Valuation

airdene

New member
דעתי היא שכל אותם 'יתרונות' שמנית

אינם חשובים כלל בהשוואה לחופש הפעולה שמזמן קפיטליזם פרוע וחסר מעצורים מן הסוג הנהוג כיום בסין. אנלוגיה טובה תהיה השוואת הרקע החוקי בעת הפיכתה של הכלכלה האמריקאית לכוח עולמי , קצת אחרי מלחמת האזרחים ועד לתחילת המאה העשרים. 'מינימום חוקים ומקסימום יוזמה' הסינים, עם חכם, ומנהיגיהם עוד יותר, הם קנו את הביטוח הטוב ביותר נגד התערבות אמריקאית בעלת משמעות אמיתית במאמצם להפוך למעצמה הכלכלית היחידה. - החוב האמריקאי. ואם, מחר או בכל רגע נתון, הם יזרקו אותו חזרה לשוק, אז שלום לעצמה האמריקאית. משכנתם את עצמתכם, וכל עוד ישנם מאות מיליוני סינים המוכנים לעבוד עד כלות כדי להבטיח עתיד טוב יותר לילדיהם, לא תזכו להזדכות על המשכון.

סלסרו

New member
לצערי, אני שותף מלא לפסימיזם שלך.

לכן אני כה מפחד מהרפורמה שתעבור הלילה. תוכנית ענק בסדר גודל של כ2.5 טריליון דולר (!!!) שרק תעמיק עוד יותר את התלות שלנו בסין ללא שום מוצא הנראה לעין. אני לא חושש שבעתיד הקרוב סין תתנער מארה"ב. סה"כ כיום היא זקוקה לנו לא פחות, כך שיש תלות הדדית. אבל לא ירחק היום שבו סין תכתיב לארה"ב מה לעשות, וארה"ב תהפוך לעוד מדינה מיני רבות, המוכתבת ע"י סין, כמו שהרבה מדינות כיום מוכתבות ע"י ארה"ב. תיאורתית, עדיין לא מאוחר מדי. ארה"ב יכולה לעשות רפורמות ענק שיחזירו אותה למסלול פיסקלי שפוי. אבל מעשית אני לא רואה מישהו שיכול לעשות את זה, ולכן אני פסימי לגבי עתידה.

TrigATUSA

New member
ההשוואה בין סין לארה"ב אינה רלבנטית

אלו שתי כלכלות בשלב התפתחותי אחר לגמרי סין עדיין נהנית משיעורי צמיחה הנובעים מהעובדה שמאות מיליוני תושבים עוברים מחברה חקלאית לחברה תעשייתית מודרנית היעילות והתפוקה שנוצרים בתהליך כזה יפרנסו את הצמיחה בסין עוד כמה וכמה שנים אין לזה יותר מידי קשר לפרטים המדוייקים של שיטת המשטר או השיטה כלכלית אירופה המערבית, ה"קומוניסטית" לשיטתך נהנתה משיעורי צמיחה דומים ב25 השנים שאחרי המלחמה, למרות כלכלה ריכוזית וניהול מרכזי כשנגמר להם לאן להתייעל התחילו שם הצרות הכלכליות והאבטלה ארצות הברית לא יכולה למדל את עצמה לפי סין, אלא צריכה לראות איך היא יכולה להיות חברה מצליחה ויצרנית בסגנון גרמניה - במקרה כזה צריך להשקיע בחינוך ובבריאות אובמה מבין את זה, נראה לי

avshalomat

New member
הורדת מסי תאגידים

היא מה שהובילה למצב הנוכחי הרי. בלוג מצויין אגב http://hiddenunemployment.net/

annabell Lee

New member
נשמע לי ממש ממש קשה..לגדל תאומים..

על סף הזוועה והבלתי אפשרי. ועוד צריכים סדנא מיוחדת? מה קורה שם בבתים עם תאומים? מסכנים ההורים.

למעלה