סגרתי דיל לבארסה + שאלות

king iverson

New member
סגרתי דיל לבארסה + שאלות

סגרתי דיל לבד עם טיסה + מלון, אם אני לא חיפאי שיכול לעבור בגרבר, מאיפה אני יכול להשיג כרטיסים לשער של חיפה בהר היהודים? באיזה מלון וטיסה תטוס הקבוצה? במידה ואתם לא יודעים אשמח שמיששהו ממכם יפרסם באחד הפורומים האחרים ל מכבי חיפה מכיוון שאני לא רשום ואני חייב תשובה. בתודה מראש ירוקיםםם

eran 89

New member
תקשר לאיסתא... הם הכי זולים לפי מה

שהבנתי. תהנה!!

king iverson

New member
תודה, הם מוכרים גם למי שלא קנה מהם?

קניתי ת'חבילה מחברה אחרת, הם ימכרו לי רק כרטיס?

eran 89

New member
אין לי מושג... אבל במקרה הכי גרוע

תתקשר לגרבר וקנה כרטיס יקר יותר (לאותו יציע!!)

אסִי

New member
תתקשר לחברה שרכשת ממנה ותבדוק

אני יודע שיש חברות שמאפשרות לך לאסוף את הכרטיסים מהקבלה של בית המלון. תרים אליהם טלפון ותבדוק את כל הפרטים.

Benn Is Kane

New member
זה לא חכם

לקנות חבילה ואת הכרטיס בנפרד. אתה לא יודע מאיפה לאסוף אותו, אתה לא יודע אם אפשר לקנות רק כרטיס, ואתה לא יודע אם אתה קונה כרטיס ליציע של אוהדי חיפה... אבל בהצלחה.

king iverson

New member
הרכבתי חבילה לבד

כל החבילות לתאריכים שרציתי אזלו ולכן הזמנתי לבד חבילה שונה. מגרבר אני לא יכול להזמין כי צריך לאסוף באופן אישי את הכרטיס ואני לא יכול להגיע לחיפה עד הטיסה. בספרד ניתן לקנות כרטיס ליציע של חיפה? איפה אפשר בארץ חוץ מגרבר?

אסִי

New member
אם הרכבת חבילה לבד

אתה יכול לקנות כרטיס רק מגרבר. בכל אופן, תתקשר אליהם מחר לטלפון 04-8384777, תסביר להם את המצב, תגיד שאתה לא יכול לאסוף מהקופות את הכרטיסים ותשאל אם בכל זאת אפשר להזמין דרכם ולקבל אותם בברצלונה. מקסימום, אם לא תצליח, תשלח אימייל למיטל מיחסי ציבור [email protected] ותבקש ממנה עזרה, היא בחורה נחמדה מאוד והיא עוזרת להרבה אנשים, אולי היא תצליח לעשות משהו גם בשבילך.

thr7

New member
נצל"ש מישהו יודע כמה האוהדים שלנו

יהיו במשחק

king iverson

New member
תודה ועוד שאלה בנושא

מתי יוצאת טיסת הקבבוצה ואיפה הם ילונו והתאמנו?

אסִי

New member
אין לי מושג מתי הם יוצאים...

וגם לא באיזה בית מלון הם יהיו. הדבר היחיד שאני יודע זה שהקבוצה תתאמן רק באיצטדיון עצמו, כי ככה זה נהוג בכל משחק אירופאי.

king iverson

New member
מישהו אולי יכולת לעלות את השאלות...

לפורום ב-mhaifa.co.il, אני לא יכול לכתוב שם. אני רוצה לדעת גם על כרטיס כי מחר אני חייב לקנוות וגם אשמח לדעת על הטיסה והמנלון של הקבוצה.

למעלה