סגמנט השנה של 2007

Swanton Bomb

New member
5

- הרוק מופיע בRAW - סטון קולד וסנטינו - החזרה של ג'ריקו - מי הולך להיות השופט אורח בקרב המליארדרים ברסלמניה? - יריית הפתיחה של הפיוד של MVP והארדי

scso

New member
חייב להיות סקר כזה!!

סקר ממש לא פחות מעניין מ"קרב השנה". בכל אופן,הפרומואים שלי: -דיטינג גים -סאנטינו ואוסטין -הפרומו של רוקי, -DX עם בוגימן וקאלי-פרומו שובר קיפייב בצורה קורעת מצחוק<-------הזוכה ה-1 -אמיריקן אידול -החזרה של ג'רקו(
)<--------הזוכה ה-2 -ג'רקו וסנטינו ג'רקו עוזר לרנדי להבין שהוא רוצה קרב על התואר יש עוד הרבה מאוד,אבל את אלה אני זוכר אז כניארה שהם הטובים ביותר.

BeN ShaDe

New member
5 (גמאני רוצה!).

- רוקי מופיע בראו. - DX המורחבת. - ג'ריקו חוזר. - סנטינו ואוסטין (מקום 1). - הדייטינג גיים.

אמריקן איידול

וויליאם ריגל בתור סיימון קאוול זה הליהוק הכי טוב, אי פעם.

kendog keds

New member
../images/Emo51.gifלכם. עכשיו שראיתי, אני סגור על זה שהקטע

הכי טוב השנה הוא בכל זאת DX והפארודיה על השביתה. הפרומו הזה של הייז לא מתקרב בכלל לזה שהוא עשה לאדג' בזמנו. וכל האלימות בסוף הייתה סתמית

scso

New member
תוך 24 שעות להשיג גם את שי וגם את שלומי.כבוד!

Taker4ever

New member
הכי אהבתי את....

סגמנט ה-VIP של MVP ומייקל הייז מסמאקדאון, אחלה סגמנט.

שי מילר

New member
מנהל
אהבתי מאוד את הדייטינג גיים

זה היה מצחיק לאללה, ולא ציפיתי מזה לכלום.

scso

New member
הסבר.

זה היה בזמן שמריה וסנטינו התחילו לצאת. סנטינו,ג'ם דאגן ורון סימונס היו בצד אחד של הווילן ובצד השני ישבה לה מריה. ווליאם ריגל הנחה את התוכנית ושאל את המתמודדים שאלות ובסוף מריה בוחרת עם מי לצאת לדייט. קטע קורע מצחוק שגם סנטינו היה מצוין,גם סימונס ואפילו דאגן! ממליץ לך לצפות בזה(אני אחפש לך עכשיו לינק בדילימישון או יו-טאב).

למעלה