סגולה להישמר מפיגועים עפ"י הקבלה

מירי25

New member
סגולה להישמר מפיגועים עפ"י הקבלה

כתובת האתר: http://rabenu.web-site.co.il באתר במדור "אקטואליה" תוכלו למצוא סגולה עפ"י הקבלה ובה עפ"י הסוד שמות קדושים ששומרים את האדם בדרך מפגעים, מאסונות ומצרות ובייחוד בימים אלה שמידת הדין מתוחה בהם מאוד!!! כמו כן תוכלו להאזין באתר לדרשותיו של ראש ישיבת "אור דוד" ע"ש דוד המלך ע"ה, הרה"ג המקובל דניאל זר שליט"א על מלחמת גוג ומגוג, המצב הנוכחי ואחרית הימים, שלום בית, תחבולות היצר הרע, בין אדם לחברו, קדושת האדם, מדוע בחורי ישיבה לא מתגייסים לצבא ועוד ועוד... כמו כן, תוכלו לקבל פרטים ולקרוא באתר במדור "פדיונות נפש" עשרות מכתבים של אנשים שהיו אצל כבוד הרב עם גידולים סרטניים ובעיות אחרות שרופאים הרימו ידיים ויצאו בריאים לחלוטין!!! אפשר לצפות בסירטונים וגם לצפות בדרשה האחרונה של כבוד הרב ועוד הרבה קטגוריות... כתובת האתר: http://rabenu.web-site.co.il

Hawk17

New member
תגובה ../images/Emo117.gif ../images/Emo117.gif

1) לכו תתגייסו!!!!! 2)לכו תעבדו!!!!!! תפסיקו להאמין לכל השטויות שהרבנים המושחטים עם האוטו ופלאפון דוחפים לכם,אם אתם רוצים באמת להיות צדיקים לכו תתגייסו למען הגנת ארץ הקודש ואל תחטאו בחטא של עשקנות וניצול בעקיפין בכך שאתם ממשיכים ללכת ללמוד בישיבות על חשבון עם שלם בזמן שהייתם צריכים לקום ולתרום למדינה היהודית והיחידה שאתם חיים בה. תלמדו כולכם מקרוביכם יבורך שמם אשר מתנדבים במד"א ועושים עבודת קודש אמיתית. יש אלוהים, אני לא אומר שאין, אבל הקב"א בטוח היה מעדיף שתעשו מעשי צדקה אמיתיים ותעבדו אותו טיפה פחות מאשר כל הפולחן הכמעט אלילי שמתרחש היום - הקדושים,הברכות, הקמאות, התמונות של המקובלים וכו,.............. (נשלח גם כהודעה אישית)

wep

New member
ההשפעות המיסטיות של פורום עתודה

אפילו הקב"ה הופך לקב"א...

ולדי

New member
שיר שבא לי לראש...

בין הרים ובין סלעים חי צדיק, מלאך בחסד. מכונית ושני בתים - השכינה אצלו זה עסק. תור ארוך כל העדה, מבקשים ברכה או שתיים, הוא נותן ויש תשובה, הרבי ג´ו כפרה. (טיפקס, הרבי ג´ו כפרה, לא זוכר מאיזה אלבום). אני חושב שאין צורך להמשיך...

ולדי

New member
תעשי טובה לעצמך ולכולנו...

תלכי לכבוד הרב המקובל ותשאלי אותו האם מותר בשבת לחרבן תוך כדי הליכה על הידיים. אני חושב שזה יעסיק אותו למשך זמן מה. או שאולי פשוט תיכנסי לפורום "שינוי" - 232 במערכת של תפוז, ותבקשי שיסבירו לך מה אנחנו חושבים על מקובלים, שבמקום לעבוד סוחטים את המאמינים שלהם על ידי "סגולות" אליליות, והופכים את האמונה היהודית לקרקס!!!

wep

New member
אפשר להזמין מים קדושים וקמיעות?

אני לא אומר, "בין אדם לחבירו, קדושת האדם" הם נושאים חשובים ביותר, אבל למה שלא תעזבו את עבודת האלילים הזאת של סגולות ושמות קדושים? כמו כן, למה הבאת כאן את הנושא של אי גיוס חרדים? מה הקשר? זה חלק מעיקרי האמונה? לדעתי זה רק יעורר (כבר עורר, למעשה) פרובוקציות.

למעלה