סבל לא ברור

סבל לא ברור

עברתי לפני חצי שנה דפיקות לב מואצות עם רפלקסים וזרמים חזקים בכל הגוף לאחר ההתקף הרגשתי כאבים בכל הגוף ממש כל האיברים וגם לא יכולתי לחשוב סחרחורת וחוסר שווי משקל צפצופים באוזנים והרגשת חרדה חזקה הצלחתי לצאת מהמצב הנורא במשך החודשים האחרונים וכאבי הראש האף אוזנים שיניים חזה נעלמו ויש לי כאבים בעיניים ולפעמים בעצמות והזכרון חלש בקיצור מרגישה שיש שיפור רציתי לדעת אם זה שייך לפברו? ד``א הייתי בבדיקות ולא מצאו דבר ואיך מסבירים תופעה כזאת ד``א זה קרה לי כשהייתי בתקופה לחוצה מאוד מאוד אשמח לתגובתכם

שלום לך.

אני חושבת שמה שאתה מתאר דורש ברור מקיף אצל רופא משפחה, שכן הרבה מהסמפטומים של הפיברו' חופפים לעיתים למחלות אחרות. יכול להיות שגם ללחץ בו היית שרוי היה חלק במשבר שעברת, אבל אני ממליצה לחזור לרופא ולבקש לעבור ברור מקיף, למען השקט הנפשי שלך ולמען מציאת הגורמים השונים למצבך. שיהיה בהצלחה חיה

סבל לא ברור

רציתי להוסיף שחלק מהסמפטומים חלפו ונתמעטו הייתי אצל רופא אלטרנטיבי שטוען שזה קשור לדכאון וזה בעיה זמנית היתכן?וחוץ מזה איזה בדיקות מומלצות במצב כזה?זה נראה כמו קריסת מערכות בבקשה את עזרתכם

שלום לחרדי.

אכו, דכאון וחרדה יכולים להביא לסימפטומים כמו שאתה מתאר. אם אתה סובל מדכאון/חרדה, אתה יכול להרגיש בזה. בכל אופן בקש מרופא המשפחה לעשות בדיקות כלליות: תפקודי כבד, כליות, בלוטת טריס, ויטמינים, וכו' (אם תבקש ממנו בדיקות כלליות מקיפות, הוא כבר ידע איזה). אני עשיתי בנוסף גם בדיקות למחלות זיהומיות, ונגיפים למינהם, וגם פרופיל הורמונלי, ואחרי שכל אלו יצאו תקינים, הלכתי לאבחון אצל ראומטולוג. אבל כאמור, עלייך לברר בינך לבן עצמך, אם אתה לא בדכאון/חרדות. כי רק אחרי ברור ממה אתה סובל, תוכל לקבל טיפול מתאים. מאחלת לך בריאות הגוף והנפש.

dorgad

New member
חרדי, לפי תיאוריך, לא בטוח שאתה

שייך לתסמונות שלנו. דור

כבר ענו לך כמה פעמים.

כל התשובות נמצאות בדפי הפורום השונים. אין צורך להציף את הפורום הכל כך הרבה הודעות חדשות החוזרות על עצמן. אני חוזרת ואומרת, אם יש לך חשש, פנה לרופא המשפחה לברור מקיף יום טוב חיה

למעלה