|סביבוןלכל האנשים האהובים חג שמח...

|סביבוןלכל האנשים האהובים חג שמח...

מה אתם נכנסים מאיפה לכם שאתם אהובים? טוב אז הרשימה ארוכה ואין זמן אז יאללהההההההההה בראש ובראשונה לחגית האהובתי
אימא לירון הסקסית
רוזיתוש המתוקה נשמההההההההה
גל חולה עליך איך הכל קורה לך?
דניאל התינוק תתבגר (danielee)
פולי כאן בשבילכם את לא בשבילם את בשבילי
מוגי כפרה עליך י'חתיך
לירן (2004) אוהבת אותך מאמי
לילך (baby in red) חולה עליך אחותי
לילך (פצצה 11) אין עליך נשמה
לירן (שמנמן חמוד) מתה עליךךךךךךךךךךךךך אין אין עליך תאמת יש
איתמר חולה עליך מזל טוב...
חופיתתתתתתתתתתת אחותי הגדולה (הייתה מתה)
אור האימא של כולם מתה עליך חולה עליך וכו'
מתן לימון האגדי של בלוג טיוי הנשמה הטובה
צחי מזל טוב מחר חחחחחחחחחחחחחח נתקשר..
ואיך אני יכולה לשכוח את דודי הנשמהההההההההה
נטלי תגידי את לסבית? כן למה לא?
ליטל אחותי היום הולדת עוד מעט חחחחחחחח
לכל אלה שלא כתבתי אתם תמיד אצלי בלב

אופס שכחתי

לבר ביב אהובתי חיה עליך הילה הילושקההההההההההההההה מתה עליך ובלה בבלה תודה להורי שהביאוני עד הלום ולאחי האהובים ולסבי ולסבתי ולכל משפחתי חיחיחיחי

דנעעעעעעעעעעעעעע

בובההההההההה שלייייייייייייייי אני מתההההההה עליךךךךךךךך
כלבעעעעעע שליייייי אני חולעעעעעעעעעעעעעעעעליייךךךךךךך!!!
פרח|
פרח|
פרח|
פרח|
פרח| (חעחעחע איזה כבוד-אני ראשונה!זדיינווווו!!!!)

כפרעעעעעעלללללללייייייייךךךךךך ../images/Emo23.gif

אני מת עלייך יפיופה .... !! חולה עלייך נשמה שלייייייייייייייייייייייייי

פ צ צ ה 11

New member
חג שמח

דנה כפרה עליך חג שמח חולה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך מואהההההההההההההההההההה

דנוששששששששש כנסי

חולה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אני לא מבינה איך הכול קורה לי למה? פשוט מתה עליך דנוששששששש ותודה שאת תמיד כאן בשבילי. אין אין את פשוט מקסימה אין עוד כמוך. חג שמח ומאושר ומתוק ומקסים ומדהים וכפיי ומשוגע ומצחיק. אין אין עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך שרופה עליך

Baby IN Red

New member
יו דנעעעעעעעעעעעעעע

חולית עליךךךךךךךךךך אחותי אין אין עליךךךךך חג שמח בובהההההההההההההההההההההההההההההההה

לילדה המיוחדת הזאת מגיע הודעה מיוחד

מיוחדת* איושששששששששששששששששששששש אחותי היפה חולה עליך מתה עליך חיה עליך בריאה עליך נושמת עליך וכל האלה... עיינים ידיים שפתיים ריאות וכל האלה שלי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

דנהההההההההההה

כפרה אני עליייייייך חולה עלייך יפה שלייייייייייייייייייי מואה מואה מואהההההה תנקיוווווווו

לדנה הילדה שלי...../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

דנה אני מהת עלייך תינוקת יפה שלי... אני שמחה שאני אחת הראשונות בסביביון שלך מלכה שלי
אני מתה עלייך מאוד ומאחלת לך חג שמח ומתוק כמוך
מי ייתן ותהיי מאושרת עם לירן...
הלו לירן דיר באלק לא לשמור על התינוקת שלי
אוהבת המון עם חיבוק ונשיקה... אמא לירון..

bib2

New member
טוב לפני שתהרגי אותי שאנ'לא מגיבה..

שלום לכולם, קודם כל יופיופה שלי דנה את יפיופה אמיתית ואני חולה עלייך מאמי רובכם הגדול יודעים שכרגע אסור לי להכנס לבלוגים...מי שיודע והבין ומי שלא בלי שאלות מיותרות!! לא להתלחש מאחורי הגב למה ככה ולמה ככה..!! אז רק רציתי לאחל לכל אהובי הנצחיים שאצלי בלב ולעולם לא ייצאו משם המון המון המון המון חג שמח!!! ושלפעמים אני אבוא לבקר (יש אנשים שיהרגו אותי על זה) אבל פעם ב...אני ארשה לעצמי :S בקיצור חג שמח לכל אנשי הבלוגים הנפלאים,לפורשים ולנכנסים החדשים,לותיקים וכו'... חג שמח הרבה אור ואהבה ומקווה שהשם שלי חרוט בתפוז אחרי תקופה כל כך ארוכה של בלוג TV לכל האנשים -חג שמח והמון אהבה!!!

דנה נשמהההה../images/Emo25.gif../images/Emo70.gif

כפרונההההההההההההה עלייך חג שמיייחחחחחחחח שנה טובה מועדים לשמחה ושבת שלום חחחחחחח חולה עלייך מאמי ושיהיה לך רק טוב,
תמיד... רוזיתוש

יוווווווווו אני לא מאמינה

אני נמצאת גם בסיבוב הברכות הזה, אני מרגישה שאוהבים אותי
שיהיה לך חג שמח עם המון המון אהבה ושמחה! אוהבת אותך והמוןו בהצלחה לך עם לירנו'ש, את כמו חתול ועכבר אבל מתאימים! חחחחחחחחחחח
אחותך הגדולה, פולי

למעלה