סבון ופירסינג

new blood

New member
סבון ופירסינג

היי, עשיתי שני לובים באוזן, והבנתי מעולה איך לחטא... השאלה היא מה אני עושה עם זה במקלחת.
בינתיים שטפתי עם סבון ומים במקלחת, כאילו אני מחטא אותם עם זה. זה בסדר?
פתאום אני חושב לעצמי שאולי סבון לא אמור להיכנס לשם.
אשמח לשמוע מה מומלץ.
תודה

love addict

New member
סבון זה סבבה לגמרי :)

יש הממליצים על סבון עדין (כמו האנטיספטי הזה של ד"ר פישר, ברח לי השם) ולא אגרסיבי מידי (סטייל קוביות הסבון של הזקנים שמייבשים לך את הנשמה), אבל בתכלס זה לא כזה משנה. העיקר שיהיה נקי (סבון ומים) + משחה אנטיספטית (בפנטן +, ויטה מרפן, מרפן ספריי)

לא כל קוביות הסבון מייבשות את הנשמה!

צריך למצוא את הקוביה המתאימה, זה הכל. זה הרבה יותר חסכוני וזול וגם הרבה יותר אקולוגי.

knitting needle

New member
כי אני לא רוצה לפתוח סתם עוד הודעה

יש לי הליקס בן ארבעה חודשים בערך (כמובן שנעשה במחט), שעד עכשיו התנהג בסדר. כנראה בימים האחרונים ישנתי עליו או שהוא חטף מכה או משהו, כי פתאום נהייתה לו גולה כזאת.
אני מניחה שזה אינפקציה, וגם יש קצת הפרשות (אני רואה מדי פעם הרשות שהתייבשו על עגיל).
לא יצא לי לראות יותר מדי גולות כאלה על אנשים, אז אין לי ממש למה להשוות, אבל בעיני היא די גדולה.

מה הדרך הכי מומלצת לטפל בזה? רק מי מלח? לחזור למרוח בפנטן פלוס? שילוב כלשהו של שניהם?
יש צורך להראות את זה מיד לפירסר/רופא, או לנסות לטפל קודם ולראות אם זה עובר? ואם לחכות, אז כמה זמן לפני שאני פונה לגורם מקצועי?

הייתי מאוד רוצה לא להצטרך להוריד אותו, כי אני מכירה את עצמי ויודעת שאני לא אעשה שוב אם הוא ייסגר, אז אני אשמח אם תוכלו לעזור לי להציל אותו (אבל כמובן שאם צריך להוריד אני אשמח גם לדעת כדי שלא יהיה סיבוך כלשהו).

תודה.

ozshomer

New member
אין שום סיבה לא לפתוח הודעה חדשה

להפך, אחרת ההודעה הייתה נעלמת, ראיתי אותה ממש במקרה.

הגולה הזאת היא סיפור ידוע בפירסים סחוסיים, זאת לא אינפקציה, תפני לפירסר, בעקרון מטפלים בה במי חמצן.

למעלה