סבא שלי נפטר הערב

liron162

New member
סבא שלי נפטר הערב../images/Emo7.gif

קודם אבא עכשיו סבא!!!!!!!!! למה?????? למה זה מגיע לייייייי? מה עשיתי רע?? איבדתי 2 אנשים תוך שנה.. ההלוויה מחר..נקווה שיעבור טוב

לירון יקרה משתתפת בצערך../images/Emo16.gif

יהיה זכרו ברוך שלעולם לא תדעי יותר צער יקירתי קבלי המון
אני גם במסרים עם תרצי

liron162

New member
טוב עברתי את זה

הלוויה הייתה ב2 בצהריים עבר בסדר..זה מחזיר אותי להלוויה של אבא שלי ז"ל, לשבעה. היינו גם בקבר של אבא שלי אחרי הרבה זמן שלא היינו...היה קשה,עצוב, כואב. עברו רק 8 חודשים מהלוויה הראשונה ועכשיו הלוויה שניה..למה???? איך עכשיו אני אתבגר על זה? אני עדין בתהליך העיכול של המוות של אבא שלי ועכשיו אני צריכה לעכל גם את זה..מספיק לי הלוויות, מספיק מה שעברתי בשנה האחרונה אני רוצה חיים נורמליים!!! הוא נפטר בגיל 91 בנאדם מבוגר,סבל מדלקת ריאות,הייתה לו סכרת כל מיני דברים..הוא היה חזק ונלחם עד אתמול.

לפעמים החיים לא פיירים

ראשית שולחת לך המון
ואנחנו כאן עבורך תמיד כולנו הכאב הוא עצום אבל זכרי את סבך ז"ל בדברים הטובים שהוא עשה ולעולם שלא תדעי צער יקירה

liron162

New member
אני מרגישה שאני לבד

גם אבא עזב אותי ועכשיו גם סבא..כ"כ מוזר שהוא לא נמצא ושהוא לא יהיה.. זה נראלי לא מציאותי, לא הגיוני שזה קרה לא אבא ולא סבא נמצאים..המוות של סבא לא היה פתאומי הוא היה חולה וחשבנו שזה יקרה, הוא נלחם וכל פעם שהוא הגיע לבית חולים הוא יצא מזה ואז שוב חזר לבית אבות ובשבועיים האחרונים הוא היה בבית חולים והפעם לא חזר ובעצם פעם אחרונה שראיתי אותו היה לפני שהוא נכנס לבית חולים. עברו רק 8 חודשים מאז שאבא שלי איננו ועכשיו סבא הלך ..

יקירה את לא לבד

אנחנו כאן תמיד איתך ולמענך ואת יותר ממוזמנת לכתוב לי במסרים כמובן רק עם תרצי שולחת לך המון

liron162

New member
אני יודעת שאני לא לבד

אחרי שגם סבא הלך וגם אבא אני מרגישה ריקה כאילו הרגשה שאני לבד. היום בדיוק שבוע מאז שסבא נפטר ואני לא תופסת את זה..כ"כ קשה לי להבין את זה..עוד 3 חודשים שנה לאבא שלי הזמן עובר כ"כ מהר שזה לא ייאמן ...אני כ"כ צריכה אותו עכשיו, אני בקרוב מסיימת שירות לאומי והוא לא כאן בשביל לייעץ לי לאן לפנות (לימודים,עבודה וכ'ו) ההצעה האחרונה שהוא נתן לי לפני שהוא נפטר זה היה לפני שנה בערך ללכת ללמוד כי הייתה לי אפשרות כזאתי ואמרתי לו "אני לא רוצה ללמוד את הנושא הזה אני רוצה קודם שירות לאומי ואז אלך ללמוד אומנות ובעתיד אני אמכור את העבודות שאני מכינה אל תדאג הכל מתוכנן אצלי" זו בעצם הייתה השיחה אחרונה שלנו אני חושבת ואם זה יקרה בע"ה הוא יהיה לא כאן בשביל לראות את זה
אילו ידעתי שזו תהיה השיחה האחרונה שלנו אולי הייתי עושה את מה שהוא רצה ..והוא מאוד רצה שאני אלמד את זה ושיהיה לי משהו ביד..

למעלה