סאלופארק

dani666

New member
האמת - השיחה לא עולה לי. גם לא למי ש....

.. בחבילות לא מוגבלות (והיום יותר ויותר בהן).

לגבי הנקודות שלך :

1. בפאנגו אתה משייך מס' רכב ועיר למס' רכב בשביל "ברירת המחדל". (אם לא תבחר דבר אחר, תרשם לך חניה שם). אבל בקלות אתה עובר לכל רכב אחר שנרשם בכרטיס שלך ולכל עיר אחרת בארץ כמובן. בנוסף, אני לא בטוח, נראה לי שגם ניתן לרשום מס' רכב מזדמן.

2. בפאנגו לא צריך הלעביר אף מכשיר לאף רכב כמובן.

3. ייתכן. עדין לא שכחנו (יש לנו 2 רכבים ו 4 סלולריים ...)

4. יש משהו דומה בפנגו (בתשלום, זה נכון). לא משתמש. כשאצטרך - אאריך.

5. לא מכיר, אולי יתרון.

6. בפנגו אני לא צריך לטעון יתרה בכלל כמובן. דוחות שמוש באתר האינטרנט כמובן. לגבי שעת התחלה - פאנגו ער לשעות ההתחלה של כל אזור ומתחיל לחייב בשעה היעודה ולא לפניה, גם אם החנייה תתחיל קודם. אתה טועה.

7. אין לי מושג, עוד לא הייתי צריך.

G Gabi

Member
הבנתי
מסתבר כשיש שירות שעונה על הצרכים...

... לא מחפשים משהו אחר.
אגב, נראה לי ש-easypark היו בשוק לפני כל השירותים הסלולאריים, אז כשיש משהו שעובד.... לא נוגעים.
הדברים שכתבתי היו על easy park, מעולם לא בדקתי את פאנגו ושות'.

בנוגע למחיר, פעם האחרונה שהייתי בסניף הדואר המחיר של המכשיר היה 89 ש"ח כמדומני והיו כמה שקלים "טעונים" במכשיר.

תודה רבה לך ולעמית על הפירוט הנרחב!

loona moon

New member
גם אני משתמשת באיזיפארק ולגבי המחיר

/homeloading.easypark.co.il/devicepurchase.aspx" target="_blank" rel="nofollow">https://homeloading.easypark.co.il/devicepurchase.aspx" target="_blank" rel="nofollow">באתר של החברה המחיר עדיין 89 ש"ח..

אנחנו גם מרוצים מהמכשיר החדש. מבחינתי השליטה בהוצאה זה מה "שקנה" אותי לשדרג את המכשיר ולא לעבור לתשלום החניה דרך סלולארי.
המכשיר הישן היה נוח למעט עניין הסוללה המיוחדת. למכשיר החדש יש כבר סוללה רגילה.

------------------------------------------------

amithi1

New member
תעברי לפאנגו

אין דמי תפעול/מנוי/שקר כלשהו - למעט אם מגדירים משלוח של SMS כשפקח בודק את הרכב (מיותר, ממילא שילמתי על החניה. מה זה משנה אם בדקו או לא) ועל התרעה לפני שזמן החניה המקסימלי מסתיים (לי אישית מיותר, במקרה הגרוע אפשר להגדיר תזכורת בטלפון ל3 שעות קדימה). בנוסף, אני חושב ששימוש באפליקציה של פאנגו עולה חצי שקל להפעלה, אז אני פשוט מתקשר אליהם וכך מפעיל את החניה ללא עלות.

gogefen

New member
מוזר ...

אני מנוי בפאנגו ומשתמש בו לא מעט.

קיבלתי כמה פעמים התראה ב SMS שפקח בדק לי את הרכב, ולא חויבתי על זה.

לדעתי, גובים תשלום עבור התזכורות, ולא עבור בדיקת הפקחים.

+1

גם אני מקבלת הודעות מדי פעם שפקח בדק את הרכב ולא מחוייבת על כך.
הם מחייבים רק שירות התזכורות שמזכיר לפני תום החנייה....

למעלה