סאברימרנן, איימן ומנשקי המזוזות

oh-da

New member
סאברימרנן, איימן ומנשקי המזוזות

סאברימרנן ואיימן מארחים את מנשקי המזוזות - תשס"ה חלפה יו יו מנשקי המזוזות, סאברימרנן ואיימן ת' ש' ס' ה' נכנסים אליכם בדלת מנשקים ת'מזוזה, זה פלדלת! אנחנו מתחיליייייייייייייים בס"ד עברנו את שנת תשס"ד הגיע זמן תשס"ה איכות היא לא מילה גסה מאידך גיסא סאברימרנן מעלה גרא, ואיימן מפריס פרסה כן השבוע יש פה אחלה פרשה פרשת ויקרא במדבר דברים וכולנו מאמינים וכולנו מתפללים (מנשקי המזוזות) נכנס לישיבה מנשק ת'מזוזה מה זה? אני שומע תזוזה? זו הרבנית היא מגיעה אליי, היא חרמנית מזיזה ת'חצאית לעיניי נגלה חוטיני איזה כופרת מרדנית ואני מרגיש כמו סיני סיני, מיני, חוטיני אני בחור יהודי, לא כופר כמו הודיני למקווה נכנס מוריד את המכנס את הכיפה מלטף אסור לי לחפף הקדוש ברוך הוא מסתכל והרב יכה בי עם המקל הכך בעזרת השם ברוך השם אני נושם קב"ה תרחם קב"ה תרחם קב"ה תרחם קב"ה תרחם 4 בבוקר שחרית הרבי מצלצלת עליי מנחית נמאס ממדונה ומקבלה אני אתפלל לקב"ה בלי הגבלה כל היום וכל הליל לקב"ה מתפלל שערי השמיים בפניי פתוחים אני נכנס עם המים הקדושים ושוב הוא אחרי רודף כולו זיעה נוטף הרב שמשון הגואל מקדימה או מאחור הוא שואל קב"ה תרחם קב"ה תרחם הרב מחדיר ברוך השם ואני כבר לא נושם (סאברימרנן ואיימן) : אני חרדי ולכן העם איתי יו אני חרדי ולכן העם איתי אני חרדי ולכן העם איתי תשתחרר! תהיה צדיק ואל תהיה כופר .

ShukyD

New member
הוא סאברימרנן, אני איימן

למי שהיו לו ספקות אבל שנינו כותבים את כל המילים :p אז זה לא עקרוני

idk

New member
חחחחחחחח חביב מאוד

טיפה לא משו בכמה מקומות אבל חביב מאוד..

אני יודע.

למה לי להתחשבבבב בחוקקקקק אם אני עבריייןןןןן ממילאאאאא באותםםםםם דרכים שמבריחים סמים מבריחים גם אמצעיייי חבללההההההה כבוד:)

אסִי

New member
תשמע אחי...

אין לי בעיה שתרד על סאבלימינל, אבל כשזה בגדר סאבלימינל. ברגע שזה פוגע ביהדות... זה מאוד מרגיז. מקווה שתבין.

oh-da

New member
לא פוגעים ביהדות

מביעים ביקורת צינית כנגד הממסד הרבני ובחורי הישיבות שבמקום להתגייס ולשרת את המדינה מעדיפים לקרוא מוות לציונים בגרפיטי ברחובות בני ברק ומאה שערים ולשבת בישיבה על חשבון משלם המיסים.

oh-da

New member
גויים?! ה' ישמרני.

היא עולה חדשה מיהדות ג'מייקה!

S W

New member
../images/Emo6.gif

בס"ד חחח נחמד לאללה. את החלק האחרון לקחתם מפסי וציון הגדולים... מחכה לשמוע את זה

ShukyD

New member
תוספת קטנה אך משמעותית לשיר

קב"ה תרחם קב"ה תרחם ברוך השם, נאמר אמן ולכן..

למעלה