נתקלת בבעיה להעלות תמונה לבלוג או בשגיאה 424?

Tal Ai

New member
נתקלת בבעיה להעלות תמונה לבלוג או בשגיאה 424?

שגיאה 424 היא הודעת השגיאה המתקבלת כאשר מנסים להעלות לבלוג תמונה גדולה מדי (מעל 2M).
אבל לאחרונה, מסיבה לא ידועה, נראה שלעיתים המערכת מזהה גם תמונות תקינות כגדולות מדי, ועל כן גם בעת העלאת תמונות מתחת ל-2M מתקבלת שגיאה 424 ולא ניתן לסיים את הפעולה. למיטב הבנתי, זה קורה בעיקר בשעות הערב המאוחרות/שעות הלילה הקטנות.

במקרה כזה, כרגע, צריך פשוט לנסות להעלות את התמונות שוב לאחר מספר שעות. אין צורך לדווח יותר על התקלה ו/או לשלוח לי תמונות למייל (ותודה למי ששלח, נהניתי מהן מאוד).
הנושא בטיפול, וכאשר זה יסודר - כמובן שאמהר לעדכן אתכם על גבי הפורום.

shy-1

New member
יש לי יש לי יש לי, אולי נשלח תמונות גדולות

מהתקן, אז המערכת המבולבלת תחשוב שהן קטנות ומתאימות .
בכל מקרה, מחכה לעדכונך שהכל כבר מאחורינו.

Tal Ai

New member
איזו תמונה? עולה לאן?

ומה אני אמור לראות בקישור, חוץ מרעיונות לתחפושת עבור הילדים שלי?

איריש47

New member
הי טל

אסביר שוב. כשאני מפרסמת פוסט אני מניחה שלצידו תעלה התמונה שבחרתי כתמונה ראשית. משום מה בפוסטים האחרונים עולה תמונה שממש לא נבחרה ולא קשורה. מצרפת לינק לדף הפייסבוק שלי שם תוכל לראות למה אני מתכוונת
http://www.facebook.com/Yadoman.Iris?ref=hl
אגב: תוכל לקבל הדרכה לאיפור... ולא רעיונות לתחפושות....

Tal Ai

New member
קודם כל, תחפושות אני רואה כרגע בכל מקום

"אולי נחפש את הילד לשולחן? אולי נחפש את הילד לעץ? אולי נחפש את הילד לפורום הבלוגיה?" וכיוצא בזה.
שנית, הילד הספציפי שלי מסרב בכל תוקף לחבוש כל סוג של כובע על הראש, מה שבאופן אוטומטי שולל כל תחפושת שכוללת כובע, קרניים, אוזניים, מחושים וכו'. לכן חשבתי אולי לאפר אותו - ואולי אפילו לגלח לו את הראש ולצייר לו מצנפת, כמו בפוסט שלך! (סתם, לא).

אבל לשאלתך שלשמה התכנסנו כאן: כאשר משתפים רשומה בפייסבוק, אם יש תמונה ראשית ברשומה, אז היא זו שתופיע בפייסבוק. אם אין תמונה ראשית ברשומה, תופיע תמונת הבלוג. במקרה שלך, לפוסטים שראיתי ששיתפת בפייסבוק אין תמונה ראשית, ולכן מופיעה תמונת הבלוג.
וכאשר אני אומר "תמונה ראשית", אני מתכוון לתמונה שהעלתה דרך הלחצן שבתמונה (שבמסך ניהול הבלוג נמצא ממש מתחת לשדה עריכת הרשומה).

איריש47

New member
חחח..

דווקא רעיון לא רע לגלח ולצייר, רק צריך לקחת בחשבון את הביקור של קדמן...

לגבי תמונה ראשית העליתי וביטלתי כי זה לא שינה. בכל מקרה אנסה שוב
תודה בכל מקרה על התשובה המפורטת וחג שמח

Tal Ai

New member
אז אני אגיד לך מה תעשי

ניסיתי עכשיו לשתף את הפוסט שלך בפייסבוק בשתי דרכים -
1. באמצעות לחיצה על לחצן השיתוף שנמצא בגוף הרשומה. זה שיתף לי את הרשומה בפייסבוק עם תמונת הבלוג ולא התמונה הראשית.
2. באמצעות העתקת הקישור לרשומה והדבקה בפייסבוק - והופ, זה עבד לי כמו שצריך (ראי צילום מסך משמאל)

ולכן פשוט שתפי את הקישור לפוסט שלך בדרך השניה.

(ואני אבדוק בינתיים את העניין של הדרך הראשונה)

איריש47

New member
זה בדיוק מה שאני עושה.

ניסיתי ברגע זה שוב. ואין שינוי ... ??????????.
למה זה קורה????????????

Tal Ai

New member
גם אני ניסיתי שוב, ושוב הצלחתי.

להעתיק את כתובת הרשומה ולהדביק אותה בפייסבוק, כן?
מוזר.

נסי אולי למחוק קבצים זמניים, לסגור את הדפדפן, לאכול משהו טעים לארוחת צהריים - ואז שוב.

איריש47

New member
ניסיתי שוב . לא עובד

צריכה פתרון דחוף!! זה כך נמשך כבר מספר פוסטים..

Tal Ai

New member
תארי לי בבקשה שלב אחר שלב מה את עושה כדי לשתף

לא יכול להיות שרק לי זה מצליח. מאיפה את מעתיקה את הכתובת? איפה את מדביקה אותה? מה מתקבל בפייסבוק?

איריש47

New member
אז ככה,

נכנסת לתפוז, מקליקה על "לבלוג", לוחצת על קישור לרשומה, הפוסט נפתח, מעתיקה את הכתובת שמופיעה בחלון, נכנסת לפייסבוק ומדביקה את הקישור שהעתקתי. משהו פה לא תקין?!

Tal Ai

New member
אוקיי, אוקיי, יש לי תיאוריה

נסי לעשות ככה:
נכנסת לתפוז, מקליקה על "לבלוג", לוחצת על קישור לרשומה, הפוסט נפתח, מרחפת על העכבר מעל כותרת הרשומה, לוחצת לחצן ימני ובוחרת "העתק כתובת קישור", נכנסת לפייסבוק ומדביקה את הקישור שהעתקתי.

למעלה