נתפס לי הגב....

סימפטיה

New member
נתפס לי הגב....../images/Emo66.gif

אני שוכבת כבר יומיים עם גב תפוס. בשכיבה אין לי כאבים . אך המעבר לישיבה ולעמידה א-י א-י יש לכם רעיונות כיצד להתגבר מהר? כבר מרחתי משחה , ושמתי כרית חמה .... אולי שם של ספר טוב ? רק ניכנסתי ל-40 ותראו מה קרה ... ידעתי שאסור לי לרקוד יותר מדייייי..

ישורון

New member
כמה מבין אותך...

עם מלוא הכוס סימפטיה אז גשי לרופא המשפחה ובקשי מרשם לכדורים הטובים לכאבי גב: viox זה כדור דיי חדש וטוב מאוד, ואמור להקל הרבה מאוד על כאבי גב. אני גם ממליץ לך בחום לקבל סדרת טיפולים מכירופרקט. מטפל שכזה הוא מומחה לשלד ומבין מצוין את הבעיות הרבות שגורמות לכאבי גב שמקורן הוא השלד שלנו. היום בכח קופת חולים יש מטפל כזה במחלקת הרפואה המשלימה. כמו כן יש מרפאים כאלה בערים המרכזיות בארץ. לי לפחות עזר הטיפול של כירופרקט.

סימפטיה

New member
תודה ישורון ../images/Emo66.gif

תודה לך על התגובה המהירה. באמת אלך לקנות את הכדורים שהמלצת. ואשקול טיפול של כירופרקט. .... מקווה שנשוב ונדבר כשאעמוד שוב על שתי הרגליים

ישורון

New member
רגע רגע סימפטיה...

לדעתי אינך, אני חוזר אינך יכולה לקנות א תהכדורים האלה ללא מרשם רופא. את חייבת מרשם רופא לתרופות כאלה. בסדר? תהיי בריאה, וינתיים שכבי בתנוחה עוברית יודע תמה זו התנוחה הזו שכיבה על הצד כאשר הרגליים צמודות וכפופות קצת לעבר הבטן, זאת התנוחה הטובה ביותר לכאבי גב. אני מתכוון רק לכאבי גב. (לצרכים אחרים דווקא אני חושב שאין זה נוח). :)) חחחח, אני מציין זאת כדי להעלות חיוך וקצת לכייף לך את מצבך העגום שכן אני כלכך מבין את מצבך הנאכסי..זה כלכך מתסכל כאבי הגב האלה. גם שכיבה על הגב כאשר הרגליים קצת מקופלות וכרית מתאימה תומחת לך מתחת לברכיים. זה מאוד נוח. ישנם גם כמה תרגילי התעמלות פשוטים, את יכולה לשלוח לי דואל לפי הכתובת המצורפת להודעה זו ואנחה אותך בכייף. שלא תחשבי שאני איזה מרפא, אני פשוט למוד כאבי גב...

בדולח

New member
דאגה../images/Emo38.gif

אני עוקב בדאגה (מעושה) אחר מצבך הבריאותי ומתכוון להאבק על תשומת ליבך. אנא.

למעלה