נתי טוקר, ברוך הבא!

נתי טוקר, ברוך הבא!

ערב טוב. בעז"ה, החל מהערב, מצטרף אלינו אחד מ'מבקרי הפרסומות' הראשונים בעיתונות החרדית. הלא הוא העתונאי ואיש הפרסום נתי טוקר. למי שלא מכיר (וספק אם יש כאלה), נתי טוקר הוא כתב ועורך בעיתון הכלכלי TheMarker, ובמקביל, עורך מדור שיווק ופרסום במגזר החרדי בעיתון 'מרכז העניינים' וקופירייטר לשעבר במשרדי פרסום חרדיים. במסגרת שיתוף הפעולה בין הפורום לבין נתי ועיתון 'מרכז העניינים', יפורסמו בפורום ידיעות בענייני שיווק, פרסום וברנז'ה, וכן מדור השיווק והפרסום המתפרסם בעיתון מידי-שבוע. נקדם את בואו בברכה. נקווה לשיתוף פעולה פורה ומוצלח.

חוצ ניק

New member
אני שותף להודעה הראשית,

אין לי הרבה מה להוסיף בינתיים. רק צריך להזהר קצת יותר בנוגע לביקורת הדורסנית על אפיקים, לא? מה אתם אומרים? לשנות קצת את הכיוון?

באתי, ראיתי, קניתי

תגיד, לא חבל לבזבז ככה אשכול? סתם על הודעה משעממת וחסרת עניין? :) תודה תודה על קבלת הפנים. כמה מילים: ראשית, נחשפתי לפורום הזה לפני כמה שבועות, ונהניתי מאוד לראות את ההתעניינות המבורכת בתחום הפרסום. אני חושב שהתחום הזה הוא מסקרן ומאתגר, עם עוצמות ורמת השפעה שאין דומה לה. למעשה, בעברי הלא רחוק ניהלתי פורום דומה של הפרסום החרדי, באתר כלשהו שלא נזכיר את שמו כאן. הפורום ההוא שבק חיים, ולכם אני שמח שחבר'ה טובים ואיכותיים הרימו שוב את הנושא. אני מקווה מאוד להשתלב ברמה כזו או אחרת בדיונים בפורום, וכן להכניס לו קצת מימד חדשותי מהמדור של תחום הפרסום החרדי שאני עורך, ובכלל. בהצלחה רבה לכולנו.

דינקיס

New member
ברוך הבא!! ויש קשר למנחם לא?

משהו כמו בן דוד וכדו' נתי תתקן אותנו זה ממש קריטי אי אפשר להמשיך ככה.!!!!1

למעלה