נתב אלחוטי

cooldriver

New member
נתב אלחוטי

ברצוני להתייעץ על נתב אלחוטי שכדאי לי להשיג דרך בזק או לקנות נתב אלחוטי בחנות איבורי? אני יודע שנתב אלחוטי מבזק חינם איזה סוג?

rafid1

Active member
מנהל
מספקים=מוכרים (בהקפה...) ב480 שח

התואם רק לADSL. מציע לשקול ברצינות רכש נתב ב~200 ש"ח שיתאים בעתיד גם לכבלים.

eladts

New member
../images/Emo45.gif לא רק לכבלים

אלא גם לכל טכנולוגיה עתידית שבזק או חברות אחרות ישתמשו בהן בעתיד (למשל VDSL בבזק, DOCSIS 3בכבלים או סיבים אופטיים עד הביית). נתב משולב במודם נועל את המשתמש לטכנולוגיה הולכה ספציפית ולא מאפשר לשדרג אותה ללא החלפת הנתב.

blzvi

Active member
אז מה יקרה?

כולה נתב. אז התחייבת לבזק ל3 שנים . לפני 3 שנים כלל לא שמעת על תקן N . אתה לא תפתור את בעיית הקישורית שלך לנצח נצחים . ציוד גם מתקלקל . אז הגולש המצוי שלא מחליף כל שנה בין בזק להוט ,למה לו לקנות משהו כללי , כאשר מקבל בחינם מודם נתב אלחוטי .

cheif

Member
מנהל
אין כאן ויכוח

גם לדעתי כשאי לרכוש נתב עצמאי, אבל אם השואל המקרוי מתעקש על זה מבזק, הרי שנתתי לו LINK לסקירה שלו.

rafid1

Active member
מנהל
‫הוא לא מתעקש, הוא בכלל שכח מהשרשור שלו...

או אולי כבר קנה באייבורי.... ;)

cooldriver

New member
כמובן אני לא שוכח אתכם....

פשוט הייתי עסוק כל היום. כבר רכשתי היום את נתב אלחוטי - EDIMAX BR 6204WG ניסיתי להתקין אותו במחשב נייח וזה עובד אך המחשב הנייד החדש לא קלט כלום. שוב התקנתי מחדש כבר 3 פעמים וזה לא עבד בקליטה של מחשב הנייד. בסוף חזרתי לADSL בלי נתב אלחוטי. אני לא יודע מה לעשות. דבר שני, איך אפשר להגדיר כדי למנוע משכנים להשתמש דרך נתב אלחוטי שלי. המוכר אמר שצריך להגדיר אבטחה ולא מצאתי. אך העיקר שאיני יודע מדוע המחשב הנייד לא קלט . אחרי 4 נסיונות עכשיו נתב אלחוטי לא עבד וניתיקתי וחזרתי לאדסל רגיל.

cooldriver

New member
שכחתי להוסיף

שהמחשב הנייד שלי קלט אינטרנט מכמה שכנים אך איני מעוניין בזה ואני רוצה שהמחשב הנייד רק יקלט מנתב אלחוטי שלי.

cooldriver

New member
עדיין לא פתרתי את הבעיה !

היו ניסיתי להתקין לנתב אלחוטי וזה עבד לכמה זמן ופתאום ניתק. שוב ניסיתי להתקין וזה נכשל בגלל LOCAL AREA CONNECTIONS לא עבד כשהתקנתי את הנתב. כשניסיתי להחזיר לאדסל בלי נתב אלחוטי זה עבד כרגיל. שוב ניסיתי לחבר לנתב אלחוטי וזה לא עבד בLOCAL AREA CONNECTIONד. (קשה לי להסביר. אראה לכם 2 תמונות כדי שתבינו. אז איך אפתר את הבעיה הזו? מצורף 2

למעלה