נשף מסכות~~~

tairon

New member
נשף מסכות~~~

הם קבעו להפגש בערב במסיבת הפורים...היא לא ידע דבר וחצי דברעל המראה שלו הוא לא ידע על זה שלה קבעו להפגש במעטה המסכות שלמעשה כל החצי שנה היתה עבורם פורים אחד גדול מבחינת המראה.. הערב המיוחל הגיע.. לשאלתו אייך יזהה אותה הרי כולם מחופשים השיבה ``אני יהיה זו שתעמוד עם פרח בידי השמאלית...וכוס יין לבנה בידי האחרת`` לשאלתה אייך היא תזהה אותו השיב במהירות ``אני יהיה זה עם הפפיון`` הערב המיוחל הגיע היא התאפרה לבשה את תחפושת אשת הבאטמן הוא מנגד אך במקום אחר מרוחק יותר לבש את הטוקסידו ואת מסכת האיש הזקן שם כובע לראשו לקח את מקל היד מבט אחרון במראה היא בשלה הוא בשלו.. צלצול טלפון אחרון שלו אליה... ההתרגשות אחזה בשניהם... ונפרדו.... 23:30============================= הרעש כבר היה נשמע למרחקים המסיבה היתה בעיצומה קולות החוגגים את חג הפורים נשמע בכל הבנין הגבוה היא היתה קצת עצבנית איחרה שלא כהרגלה בדרך היה לה תקר בגלגל זה היה רגע מרגיז ולא מתוכנן לא כך חשבה לעצמה לפתוח את הערב.. למזלה התחפושת שלה גרמה לכמה רכבים לעצור ומיטב מגברברי ישראל 2001 נהפכו לכמה דקות הכי אדיבים והכי גנטלמנים שרק אפשר היא יצאה עם גלגל רזרבי ומספר פתקים עם טלפונים.... חשבה לעצמה וואוו.. הנה פתרון לבחורה שמחפשת דרך להכיר מעולם לא חשבה שזו אופציה היא עלתה במעלית עם עוד חבורת חוגגים נכנסה לאירוע המוסיקה היתה שמחה וצוהלת מהירה לבר הזמינה כוס יין לבן ביד אחרת החזיקה פרח.. והחלה פוסעת לכיוון המרפסת ליבה הלם בחוזקה... היא נעמדה לה שם ליד המעקה משקיפה אל עבר ת``א העיר ללא הפסקה שבלילה מהקומה ה-15 נראה כניו יורק המזערית יפה ושקטה..חזיון עינים הרוח נשבה על פניה כמו ביקשה ללטף... ולהרגעי אותה מהסערה שהתחוללה לה בפנים... חצי שעה לפני כן 23:00===================== הוא הגיע תמיד הקפיד להגיע 15 דק` לפני שנא לתת לאחרים ובמיוחד לאחרת הזו להמתין עבורו עלה במעלית הישר לקומה ה-15 הוא לא זיהה אף אחד מבאי המסיבה כולם היו מחופשים שמחים וחוגגים... מיהר אל המרפסת רחבת המימדים הסתכל ימינה .. שמאלה לא ראה אף אחד שעומדת לה עם כוס יין ופרח... והתמוגג לו שמחה קטנה שבלב על כך שהיא עדיין לא הגיעה ... הוא היה נרגש מאד.. ניסה להסתיר זאת והרי המסכה שעל פניו לא חשפה ולו דבר את אשר התחולל על פניו.. היה שם ספסלון הוא התיישב עליו והחל בוחן את המסכות חלקן היו משעשעות ביותר וככה המתין לבואה..... 23:45 ================================== היא עודנה עומדת שם ולפתע ניגש אליה מוקיון עם פפיון היי קצר ומהיר ``התרצי לרקוד `` היא אל מתחת למסכה חייכה הוא היה נראה לה גבוה ומרשים ככה בדיוק ציירה לעצמה אותו הוא לקח את כוס היין מידה הניח אותו על המעקה אחז בידה בעדינות והוביל אותה אל רחבת הריקודים... הערב הראה חלומי יותר מתמיד עבורה... ושם על הספסל יושב לו איש זקן גלמוד וערירי כמו בחיים ממתין לאותה אחת הוא המין לה .... ולבסוף התייאש ירד לקומה התחתונה ניסה להתקשר ללא הצלחה... ופרש אל ביתו מאוכזב...

הילי

New member
טאי טאי

כל הימימ כל הימימ אנחנו רוקדימ ועוטימ מסכות לעיתימ מאוכזבימ לעיתימ מחייכימ ובעיקר חולמימ כדי לא להישאר גלמודימ אלו המ החיימ ...... על כנ האמנ איש צעיר איש זקנ האחת תגיע אינ ספק טאי טאי תודה על מה כתבת ואני קראתי בשעת בוקר מוקדמת זו הייה שמח ליצנ קטנ הילי

לטאי המדהים,

אהבתי-כל כך יפה. אני קוראת את הודעותייך בשקיקה, והיום גיליתי מי מסתתר מאחוריי מסכת הטיירון... לא ממש מי-אלא הידיעה שאני מצ`טטת עם הכותב המוכשר הזה. אהבתי את אשר כתבת...כמו שאני אוהבת לקרא מלא דברים שאתה כותב. אפילו ניסיתי להכנס ולכתוב כאן,פשוט לא הרגשתי זרימה... עניין של עיתוי אני מאמינה. טאי,מאחלת לך פורים שמח,שיהיה לך רק טוב-רק שמחה בלב. ואני שמחה לקשר בין שתי הדמויות שלך..שהיו לפחות בעיניי, ואני מוקסמת-אל תשתנה,אתה מקסים. שלך, אלת האהבה.

טאי בוקר טוב וגם לך אלת האהבה

טאי פורים שמח, וכיף לראות אותך עושה את היום. ולך אילת האהבה כמי שגולשת איתך בצ`אטים (אני השכנה ממול B-) את מה זה מתוקה. פורים שמחחחחחחחח. יונית

אוסי

New member
מלך הסיפורים ....

אתה כל פעם בדרך מוזרה מצליח להכנס לתוכי הסיפור ממש יפה ,אך פורים שמח .. עליך להמשיך את הסיפור לסוף טוב מכל הכוונים אנו עוטים על פנינו מסכות כדי שפנינו העצובות יהיו שמחות בחג שמח שכזה ... בקיצור ...אהבתי , אתה ענק ...כבר מיותר לומר ???

למעלה