נשיקת הסילבסטר(לא לחברים וחברות)

מ ח ו ש

New member
עצה ממני!!!

אם אתה תילך בסילבסטר להתנשק עם מישהי באמצע רחוב או במועדון אתה אולי תתרגש ברגע אבל לא בכלליות...לא יהיה לך חוויה...מה תגיד??? תפסתי אחת ברחוב והתנשקתי איתה??? אם זה לא מיוחד-עדיף שלא! [גמני לא התנשקתי עדיין! חחח]

באותה סיטואציה

אני גם 15 ולא התנשקתי אבל אני לא ילך לחפש נשיקה עכשיו.... אני ישב בבית והתבאס בשקט.... עד כמה שזה ציני זה נכון

יויו קח עצה בחינם

ממי שכבר עשתה את הטעות הזאת! אל תעשה את זה , הנשיקה הראשונה לא צריכה להיות סתם, ולא מתוך נואשות ולא מתוך שום דבר אחר חוץ מאהבה, תאמין לי שזה לא כיף להיזכר בנשיקה הראשונה ולזכור שהיית עם מישהי שאתה לא מכיר לא יודע מה השם שלה והכי באסה שלא אהבת בכלל!!! אז עצה מאחת שעשתה את הטעות הזאת...אל תעשה את הטעות הזאת אתה

NightmareTM

New member
לא מסכים

אתה עוד תתנשק כ"כ הרבה בחיים שלך, ויהיו לך נשיקות טובות ולא טובות, ודווקא אם תזכור את הראשונה בתור חוויה מגניבה כזאת, יהיה לך יותר קל הלאה. חוץ מזה, זה כולה נשיקה!!!!

NightmareTM

New member
נשיקת הסילבסטר

אני מאמין שהרבה יגידו שהנשיקה הראשונה היא בד"כ לא נשיקה יותר מידי טובה... בד"כ אחרי שצוברים קצת ניסיון וגם הצד השני אז הנשיקה היא ממש טובה. ואם לא אכפת לך אם זה נשיקה מאהבה והכל (מה שלא נראה לי קריטי כ"כ, זה כולה נשיקה...), אז אני אומר לך על זה!!! כמו שאמרו פה, יש גם בחורות שמחפשות נשקן בסילבסטר. אבל אל תשאל סתם מישהי אם בא לה...תהיה קצת פחות דרמטי, ופשוט במסיבה, תרקוד, תשלח מבטים, תחייך, תתחיל לרקוד לכיוון הבחורה, אם היא מעוניינת היא תרקוד לכיוון שלך, תרקדו יחד, ואז ב-12, אל תחשוב פעמיים בכלל ותנשק אותה. *** לקוח מתוך המדריך לנשיקה של NightmareTM, דצ' 2004 ***

ואז תגלה שחבר שלה לידך

ושהיא סתם עשתה את זה כדי להיתרגותבו עד הרגע של הנשיקה

NightmareTM

New member
מסכים איתך!

אנשים עוד לא קלטו שזאת כולה נשיקה זה לא סוף העולם, יהיו לכם כ"כ הרבה כאלה בחיים!!! אז יאללה, בחג שגם ככה זה מנהג להתנשק בו, תתנשקו עם מישהו במסיבה...יאללה, פעם בחיים אפשר לעשות משהו לא שגרתי. ובקשר לקטע עם החבר, זה באמת מצחיק, ועלול להיות פאדיחה, אבל אחי...בד"כ אם אתה לא קופץ עליה מהר מידי אפשר לראות אם יש לה חבר או לא.

מ ח ו ש

New member
בסדר...זה אולי בשבילך כולה נשיקה

אבל בשביל אנשים אחרים זה משהו מיוחד... משהו חדש...שלא קרא בחיים שלהם... ובסילבסטר זה בטח ובטח לא סתם נשיקה! אם תתנשק עם בן אדם באמצע היום רגיל אז בסדר אבל סילבסטר זה לא סתם! :)

Viper101

New member
מה הנשיקה בסילבסטר

שונה כל כך מנשיקה רגילה במועדון/ מקום אחר? הרי בסך הכל, זו נשיקה. מה יהיה אחרי הנשיקה זה כבר עניין אחר, מלהגיד ביי וללכת, ועד להחליף טלפונים ולא יודע מה.

sh53

New member
צריך המון אומץ לזה ../images/Emo13.gif

ואם יש לך אומץ (אבל לא להיות מטריד, להסביר את זה ואולי לעשות את זה תוך כדי הומור - לשיר לה שיר או סרנדה) - אז לך על זה בגדול
מאחלת לך נשיקה חמה ורטובה

DaRזה אני

New member
אתמול אתמול אתמול אתמול

חצי ליטר צנוע של אלכוהול יעשו בשבילך את העבודה

free woman

New member
וואי נשמע כמו רעיון מגניב ביותר!

תלוי אבל איך עושים את זה.. שלא ייצא קטע מגעיל כזה

NightmareTM

New member
נו??? הגיע הזמן שתספר איך היה...