נשיקת הסילבסטר(לא לחברים וחברות)

yoyo 143

New member
נשיקת הסילבסטר(לא לחברים וחברות)

למי שאין חברה או חבר לדוגמא כמוני מה אתם אומרים: אני חושב אולי לבקש ממישהי ברחוב או במועדון להתנשק איתי, מישהי שבחיים לא פגשתי ואני לא מכיר, רק בשביל הסילבסטר. זה נראה לגם דפוק או מה????????? מה גם שעוד לא התנשקתי בחיים(15).

SupermanZW

Well-known member
לך על זה, אין לך מה להפסיד.

גם הבנות הפנויות מחפשות עם מי להתנשק בחצות, בדיוק כמו הבנים.

דנטל

New member
לא הולכת לחפש נואשות אחר נשקן

אם במקרה יהיה לי עם מי - אז בכיף שיהיה לשנינו, אבל אם לא יהיה לי עם מי להתנשק - לא אחפש בכח. הנשיקה הזו לא נורא חשובה לי. חשוב לי להנות וההנאה שלי לא תלויה במציאה נשקן. הנשיקה זה סתם עוד איזה בונוס לכל הבלגן החגיגי הזה.

j i m m y

New member
בחו"ל כולם מנשקים את כולם

ולא משנה מי ומה ואיפה ולמה, כולם שיכורים לגמרי ומתנשקים עם כולם.

עומר173

New member
ולמה את כל כך רוצה לחקות את חו"ל??

מה קרה, כולה איזה נשיקה דפוקה שכולכם מברברים עליה ימים. מה אתם עושים מזה סיפור גדול, כאילו מדבור במשהו חשוב.

AnGeLoCa

New member
שאלה../images/Emo20.gif

בערב סילבסטר אני וחבר שלי לא ניהיה יחד אז עם מי אני אתנשק?!

את שואלת אותנו?

למה לא תהיו ביחד? קצת קטע לא ממש מתאים שתיהי עם מישהו אחר לא?. אלא אם כן הוא יודע וסבבה..

foxy22

New member
כם אני לא עם החבר מחר...

אני הולכת לרקוד ולשתות נשמתי למוות באיזה מועדון

דנטל

New member
לפחות תהיו בטלפון?

בשביל, שנגיד, תתנשקו מאחורי השפופרות?

JONE BOY בת

New member
איך בכלל את שואלת שאלה כזו?!

אם לא הייתה לי אפשרות להיות עם החברה שלי בערב הסילבסטר אז לא הייתי מתנשקת. למה בכלל שארצה לנשק מישהי אחרת?

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif לא לא לא

אל תבוא למישהי ותגיד לה רוצה להתנשק איתי? כי זה סתם פאדיחות והיא גם תעיף לך סטירה על המקום. הכי טוב זה פשוט במועדון לשים על מישהי פנויה עין ככה כל הערב ובחצות פשוט לדפוק לה את הנשיקה של החים שלה! לך על זה

האחת del

New member
אמ..גם אני חשבתי על זה חח...

רציתי לעשות משהו יחסית "משוגע" לקראת השנה החדשה ואין לי חבר עכשיו אז התערבתי עם חברים שלי שיש לי אומץ לנשק את הבחור שיעבור לידי בחצות...לא משנה מי זה הוא יקבל ממני נשיקה חח...אבל אני כן התנשקתי בעבר אז השאלה שלך אמורה להיות האם אתה רוצה שהנשיקה הראשונה שלך תהיה מאהבה יענו עם מישהי מיוחדת? או נשיקה מגניבה בסילבסטר עם מישהי שאתה לא מכיר בכלל..מה שתבחר ..זה יהיה מעניין חחחח..בהצלחה..

למעלה