נשיקה כמיקרוקוסמוס של מערכת יחסים..

שיר5

New member
נשיקה כמיקרוקוסמוס של מערכת יחסים..

כל מה שכתוב בשורות הבאות הוא לאו דווקא נכון,לאו דווקא מסתמך על עובדות אלא משקף את הלך רוחה של הכותבת ברגעי הכתיבה.... כמו בסרט קיטש רומנטי (אך עם סוף מהחיים) הריטואל הקרוי בשפתנו וגם המנוהל ע"י שפתותינו נשיקה מתחלק לשלבים בסדר כרונולוגי לפי מערכת היחסים... בהתחלה -לא מכירים כל-כך עדיין מגששים,אולי לנשיקה לא ששים בכל אופן כשהנשיקה מגיעה .... שיטחית היא כמו חזה של ילדה בגיל 11 (חוץ מהמפותחות שבינינו- וגם חוץ מבעלי התעוזה שהם בשלב זה נמצאים ברבדים אחרים לגמרי). אך למרות שיטחיותה.. גורמת לתהליך התרגשות שדומה לזיקוקים של יום העצמאות (בלי בעיות תקציב). והימים חולפים חברי והקליק נוצר -או לרוב לא נוצר(אני אבחר לצורך ההדגמה באופציה הראשונה). ונניח שנמצאים בשלב ההתלהבות... הכל ורוד כמו בשיר המפורסם שאינני זוכרת את שמו: "...im walking on air" סלחו לי אם אני בוטה-כי זו אינה כוונתי... פתאום כל הפה מקבל מעין חיים משלו וכל חלק בו-(סלחו לי מראש על המטאפורה) הוא כמו אומה שקיבלה סוף סוף עצמאות... אני מבקשת להדגיש -לא אוטונומיה כי אם עצמאות!! בשלב זה הנשיקה היא כמו יצירת אומנות מפורסמת-בחרו לפי טעמכם. וכמו תמיד הזמן ממשיך לזרום ובנו מתעתע ואם בעולם המטאפורות עסקינן אז אש ההתלהבות כמוה מדורה של ל"ג בעומר למי מאיתנו שיש לו מספיק עצים וגם הורים שלא לוחצים... יוכל להבעיר את עד הזריחה אך בחיים כמו בחיים לא לכולנו העצים והאש דועכת..... וכמוה הנשיקה הופכת להיות סתמית כמו מהדורת חדשות שבה כל שעה שומעים את אותן הידיעות אז תתחילו לאסוף עצים עוד מעט ל"ג בעומר

למעלה