נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

בואי.. בואי כפרההההההה

זה לא יכאב<הרבה> נ"ב באה ללאנצ'?? חוץ מאוכל של סבתא המלאך הביא מלא גולש שווה חבלז!! נחכה לך

עונה גם....

כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם? חשבתי שהנשיקה המיוחדת הייתה מתחת לחופה, אבל מסתבר שאני טועה, הנשיקות של התקופה האחרונה מיוחדות ביותר... איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים? אמ.... של הלילה של אתמול... איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות? הנשיקה של אחרי הגירושין... שוב רווקה... האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..? היו הרבה כאלה... איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל? אני מקבלת בדיוק את הנשיקות שאני רוצה/ אוהבת... נשיקה, זה באמת הכל? אפשר לומר, כי מנשיקה הכל מתחיל, ואם משהו בנשיקה לא טוב... אז לא חושבת שזה ממשיך לאנשהו....

טוב

אז בתור אחד שמנשק מדהים כל נשיקה איתי היא חוויה מרטיטה ומרטיבה...

סקסיית

New member
יהללוך זרים ולא פיך....

נדמה לי שזה מה שכתוב איפושהו לא??? תפרגן קצת לאלו שהתנשקו איתך ....

צודקת...

חוויתי הרבה נשיקות והמיוחדות שבהן היו בזכות בנות הזוג ולא בזכותי. לא אשכח אף אחת ואחת מהן. נשיקה בשבילי זה לא עניין בשביל סקר...

סקסיית

New member
אם אתה אומר...

סתם רציתי לשמוע על משהו קצת מיוחד... משהו שנחרט בזיכרון....

יש כמה שנשמרו בזכרון

הנשיקה הראשונה שלי היתה בכיתה ה'. במרפסת של ע' עם א'. פעם ראשונה עם לשון...
הנשיקה הראשונה שלי עם אהבת חיי... הנשיקה הראשונה שלי עם אהובתי הראשונה מהאינטרנט... נשיקות גנובות במעליות, חדרי הלבשה, ברחוב ועוד ועוד...

Donna4f

New member
פוסט מאוד נעים ומעניין...

עונה גם:
כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?
המון נשיקות מיוחדות וארוכות מלאות בהכל, כשאני מתנשקת אני אוהבת באותו רגע וזה לא משנה כלום. טוטאלית.
איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?
דוקא חבר שני שלי,( זה היה כל כך זמן...) נשיקה שהתחילה בעשר בערב ונגמרה בשלוש בלילה...זה היה מטורף, אי אפשר היה להפריד....
איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות?
דוקא בזמן האחרון אני נשארת עם טעם של עוד כל הזמן...
האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?
לא נעים להגיד, אבל הרבה כן, נשיקות בחוץ עושות לי את זה, כשיש רוח, אין אנשים כמעט, או רק איזה איש מבוגר על אופניים..שמסתכל...זה קרה לי פעם אחרונה בים , לא מזמן, ביום חורפי, הרמתי רגל....והרגשתי באויר...
איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל?
אני קוראת לנשיקה שאני רוצה לקבל, נשיקה ללא סייגים, ללא גבולות, עם עומק, עם רגש, ועם הרבה ידיים...
נשיקה, זה באמת הכל?
זה לא הכל , זה הרבה הרבה הרבה..... כי בלי
מה הענין בדיוק? קוריוז- יש לי חברה שפגשה אחד מדהים, אחרי כמה פגישות אמר לה שהוא לא אוהב להתנשק...כאילו שהוא לא סובל...אבל כאילו זה לא ממש עושה לו את זה. אמרתי לה להעיף אותו.... יצא לי ככה באינסטיקנט.

סקסיית

New member
אוי הכרתי גם אחד כזה

שבהתחלה נישק ממש כייפי ואז יום אחד פשוט החל להסב ראשו כרציתי לנשק אותו... מיד כמובן ציחצחתי שיניים והצטיידתי בטיקתק וכו'.. אבל כלום לא השתנה אצלו ואז הבנתי שזו לא אני הוא פשוט לא אוהב נשיקות אז דפדפתי אותו הלאה

Donna4f

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד

ואני עוד הרגשתי ..איך אני אומרת לה להעיף אותו, אבל מצד שני ...מה יש לעשות אם בן אדם שלא מתנשק ולא אוהב... בעניי זה עמוק, זה לא סתם. אולי קשור ביכולת אינטימית מסוימת... היא דיפדפה גם
:) D

סקסיית

New member
אני גם חושבת שזה מסמל משהו

לגבי יכולת להיות אינטימי... אצלי זה אכן היה אדם עם קשיים בתחום הזה

Capariya

New member
נשיקות של בוקר... ../images/Emo25.gif

רוצה גם לענות אבל לא מבטיחה שלפי הסדר (נשיקות עושות לי להיות מבולבלת...)
הנשיקה הראשונה - בגן חובה. החבר שלי דאז, שהייתי משוגעת עליו ברמות שקשה לתאר, לקח אותי למחסן של הצעצועים ונישק אותי 'כמו הגדולים'. מיד אחרי זה אמרתי לו שאחותי אמרה שאם מי שמנשק אותי ככה מותר לי להתחתן... פולנייה נשראת פולנייה...
הנשיקה הכי ארוכה - לא יודעת עם הנשיקה עצמה הייתה כזו ארוכה, אבל זוכרת בוודאות לילה אחד ספציפי בחו"ל, עם אחד שהרטיט אותי כל כך שלא היה אומץ לנשק אותו אפילו. לילה שלם שהתחבקנו, ונגענו, וליטפנו, וחקרנו, כמו ילדים שיודעים שהם מתקרבים לדבר האמיתי ומפחדים... וכשזה הגיע בסוף? גררררר....
הנשיקה הכי מרטיטה - אני הולכת להשמע כמו ערסית בשקל, אבל לא נורא... בהופעה האחרונה של ריטה, ONE, היא יושבת על הבמה ושרה את ימי התום, כל הקהל שר איתה. העיקרי שלי יושב לידו מהופנט ומחזיק לי את היד, ואני כולי רועדת, מפסיקה לנשום לרגע, ומחליקה לו על האצבע את הטבעת. כמה שניות שהוא מסתכל עליי ועל הטבעת לסרוגין ולא מבין, ואז הנשיקה. עם הכיווצ'וצ'ים והרגשות שרק קיימים בעולם.
נשיקה שהשאירה הכי הרבה לילות של חלומות - עוד לא קרתה עדיין, אבל נראה לי שההיא שמתחת לחופה. בנאלי ונדוש, אבל מאמינה שהרגע הזה, למרות שאין בו עצמו כלום חוץ מסימול של משהו שקורה כבר חמש שנים, יעשה לי את זה.
הנשיקות הכי מחרמנות - יש לי טעם מוזר... אני אוהבת את הנשיקות האלו שבאות במפתיע. שמתוך שיחה הוא אומר לי "את לא חושבת שדיברנו מספיק?" או את אלו שהוא נותן שעדיין יש עליו את הטעם והריח שלי. או הנשיקות עם אחד שכל פעם שאני לא נפגשת איתו אני מתחילה לשכוח למה אני רוצה להפגש, כי אנחנו כל כך לא מתאים הרי, ואז שכן נפגשים, הנשיקה בדלת מזכירה לי הכל. או את אלו שהוא נותן לי כשהוא חוזר מפגישה עם מישהי אחרת. מין נשיקה כזו של 'חזרתי הביתה'. או נשיקות של הרשי. חרא של שוקולד, אבל גאון מי שהמציא את הקונספט
איזו נשיקה הכי הייתי רוצה לקבל? - כשהייתי יותר קטנה אמרתי כל הזמן שאני אתאהב בגבר הראשון שידע איך להחזיק לי את העורף בזמן נשיקה בצורה שאני אוהבת, בלי שאני אגיד לו... מאז למדתי שאין מה לחכות שמישהו ידע בלי שאני אגיד לו. את הנשיקות שאני הכי הכי רוצה, אני מבקשת. ואני מראה, ואני מלמדת, ואני מכוונת. ואיכשהוא זה נראה לי הרבה יותר אוהב. כי יש רק אחד שבאמת מקשיב וסופג, וזה אומר הרבה יותר מאשר אם הוא היה יודע לבד... Capariya, שהולכת להעיר מישהו בנשיקת בוקר טוב ומשאירה אתכם עם תמונה של 'בדרך ל-' (מקווה שתסתפקו
)

Donna4f

New member
אתה..אתה... ../images/Emo3.gif

מגיב רק אם יש תמונות... אופפפפפפפפפפפפפפ :) D < גם אם תצחיק אותי אני לא אצחק דוקא, וגם תמונה לא תעזור...
>

למעלה