נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

סקסיית

New member
נשיקה.... כזו עוד לא הייתה ../images/Emo25.gif

חצי סקר חצי פוסט... יושבת בבית, שישי, לילה (כמו שרואים) ורואה סרטים רומנטיים ואז פתאום נגמרו לי הסרטים והתחלתי לשחזר נשיקות בראש שלי, נשיקות מהעבר הרחוק והלא כלכך רחוק מבחינתי, נשיקה היא כמעט הכל, אם אני נהנית בנשיקה אני אהנה מכל מגע אחר שלו, אם הוא יודע לנשק הוא בהחלט ידע לספק אותי בעוד דרכים ציוני דרך נישוקיים בחיי:
הנשיקה הראשונה, חצי מוברשת על שפתיו, ביישנית, הרגשתי שכולי מתוחה מציפיה לדעת איך יהיה המגע שלו ...
הנשיקה מתחת לחופה, כולו רועד בין זרועותיי ואני נמסה בשלו...
הנשיקה אחרי האובדן הראשון, כולה אומרת אהבה, נחמה, הזדהות, כאב אחד שנחלק בין 2 אנשים...
הנשיקה האסורה הראשונה, ארוכה מהמצופה, חצי המומה, חצי נרגשת, מחבק והזיק בעיניו מבריק, ליבי שלי מזמן כבר ירד מטה ב-60ס"מ לפחות ...
הנשיקה האחרונה, אחרי הרבנות, מלאה ברגש ומאופקת, 2 אנשים שפתאום מתנשקים על הלחי כמו זרים...
הנשיקה הראשונה כרווקה סיבוב 2, הבטן כולה מכווצ'צ'ת והשפתיים רועדות, פתאום מליון מחשבות שלא היו שנים בראש רצות, בעיקר "האם אני אמצא חן בעיניו"....
הנשיקה שלי ושלו מעל הגוף שלה, מלווה במשהו אחר, משהו מיוחד, משהו שרק אני והוא יודעים והעולם נעצר לשניה... אבל בעיקר זוכרת את אותה נשיקה שכיווצ'צ'ה לי את הבטן, הרעידה את שפתיי וגרמה לי לחלום לילות רבים אחריה על נשיקות חוזרות עם אותן השפתיים
כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?
איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?
איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות?
האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?
איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל?
נשיקה, זה באמת הכל? (האני.. את פטורה מהתשובה
) <סקסיית במוד רומנטי בלילה בלי שינה ובמחשבות על נישקוקים מתוקים>

leonlev

New member
הדבר הכי

קרוב לנשיקה צרפתית שאני חוויתי היה,כשעשו לי הנשמה מפה לפה. אחרי שטבעתי קשות בחוף גורדון בת"א. וכן הרמתי רגל כדי להקל על הנשימה.והרגשתי המון כיווצוצים בעיקר בגלל המיי מלח שבלעתי.

פשוט

קשה להוסיף על תאורייך... נשיקה....ועיניים...מבטים שננעלים....עמוק...חודר...נוגע בנשמה

Doggy Lover

New member
אמממממממ

טוב, נו אם אחשוב יותר מדי באמת יגדלו לי ה.... תשובה רצינית תבוא בהמשך, אחרי שאעתורר לגמרי
מה שכן, יש אחת שהפתיעה אותי לגמרי עם הנשיקות שלה...

למעלה