נשים חושפות: כך תתחילו איתנו מבלי להטריד

Astroo

New member
מתי אמרתי שאני פוסל?

הסיכוי שגבר שנוהג להתחיל עם בנות בבר או בחוף הים ומיומן בכך (והמיומנות הזאת נתפסת ע"י הנשים כבטחון עצמי), יעצור דווקא בבחורה ספציפית הוא קיים אך קטן מאוד.

lEchoesl

New member
אתה מנמק על כמה דברים: א. גבר בעל ביטחון עצמי מתחיל עם בחורה

בחוף הים/בר/מועדון. טוב, זה נכון יחסית. אבל ההנחה השנייה שלך שהיא ב. גבר עם ביטחון עצמי מתחיל עם נשים רק במקומות כמו חוף הים/בר/מועדון לא נכונה. יש גברים שלא מחפשים נשים במקומות כאלה מסיבות שלהם ולא בגלל שאין להם ביטחון עצמי.

Astroo

New member
שוב, בכל השירשור אני לא מדבר על בטחון עצמי כללי

אלא דווקא בטחון עצמי בתחום הספציפי של להתחיל עם נשים במקומות ציבוריים.
&nbsp

beatman

Member
כלומר גבר כזה בעל נטייה גבוהה לבגוד

וקשה לו לקיים קשר רציני ?

Astroo

New member
לאו דווקא

1. סביר להניח שהוא בכלל לא מחפש קשר רציני אלא סטוץ.
2. גם אם כן יוצא מזה קשר רציני, יהיה לגבר כזה קל יותר לסיים אותו בגלל כל פגם קטן שהוא מוצא בבת זוגו, או כל מריבה קטנה. הרי הוא יודע שיוכל למצוא בקלות מישהי אחרת.

מה הקשר אשליות?????

אתה פשוט לא מבין מה כתוב בכתבה ובא עם מסקנות שהסקת לפני שקראת אותה!!! נדמה לי שאתה בטוח שאישה היא רובוט שאם לוחצים לה על הכפתורים הנכונים הכול יוצא.. נכון??? מה זה "אם ניגש ל-100 נשים ואמר את אותם הדברים"??? אתה חושב שגבר שאומר ל-100 נשים "הי בובה" אז באוטומט נדלקת אצל הבחורה נורה בראש??? אתה מדבר פה עם 3 נשים בשרשור שאומרות לך שאתה טועה ולמרות זה אתה ממשיך לחשוב שביטחון= סטוצים... אני מכירה מספיק גברים עם בטחון שהיו ביחסים ארוכי טווח (כמה מערכות יחסים) בלי סטוצים..

Astroo

New member
בטחון עצמי בתחום מסויים נרכש כתוצאה מניסיון ותו לא.

ראית פעם מנתח מח בעל בטחון עצמי גבוה, שלא ניתח אף אדם? נהג בעל בטחון עצמי גבוה שמעולם לא נהג? שחיין בעל בטחון עצמי גבוה שמעולם לא שחה?
&nbsp

wolik

New member
פתרון לתהייה של Astro - שלב המשחקים

הביטחון העצמי של הגבר עם בחורות כמובן לא קיים כאשר הוא נולד.
הגבר אמור לרכוש אותו בתקופה שנקראת "שלב המשחקים", לרוב בגילאים 18-25. זו תקופה של קשרים קצרי טווח ומין מזדמן.
לאחר התקופה הזו הוא אמור לחפש קשר רציני.

לא סתם בחורות כותבות באתרי היכרות "אם סיימת את שלב המשחקים". הם רוצות מישהו שכן שיחק קצת ולא מכוונות לחסרי הניסיון שישר מחפשים קשר רציני או לבעלי מספר בודד של קשרים ארוכים יחסית. הם יסננו אותם בגלל "חוסר ביטחון עצמי".

wolik

New member
עם ידידות/מכרות לרוב

ברור שלא עם בחורה ברחוב...

Marvel3

New member
קראת את הכתבה?

בחורה שיושבת על הבר עם מספר חברות יודעת טוב מאוד מה צפוי לה. כלומר, היא מוכנה לקחת בחשבון שיפנו אליה גברים על מנת להכירה. היא יודעת טוב מאוד שהיא נמצאת בבר ולא בספרייה באוניברסיטה או במעבדה בטכניון ששם חוקי ההיכרות שונים לגמרי, ואילו בבר האווירה יותר זורמת ומקוצרת. אם לא מתאים לה סגנון ההיכרות שנפוץ במקומות כאלה, אז מדוע היא יושבת שם עם חברותיה? במקומות כאלה נשים רבות לבושות באופן חושפני שלא מבייש את מדונה. כשגבר נמצא בסיטואציה כזאת הוא מבין שהבחורה כנראה רווקה ומחפשת קשר רומנטי או אינטימי ופונה אליה, אבל היא בוחרת להתעלם או להגיד ''אני לא מעוניינת בקשר''. אם הוא היה ניגש אליה שוב או ניגש לאחת מחברותיה לא היה לו סיכוי כפי שטוענות שם הבחורות, אלא זה היה נתפס כהטרדה.

אתה חושב שזאת לא הטרדה???

אם מישהו מנדנד למישהו אחר (לא משנה גבר או אישה).. אחרי שאמרו לו שהוא/היא לא מעניינים את הצד השני.. לא הטרדה????
למה אישה לא יכולה לצאת לבר עם חברות שלה ולהתלבש כמו שהיא רוצה בלי שיחשבו עליה הנחות כמו שנדמה לי שאתה חושב???

Astroo

New member
זו כן הטרדה

אני אישית מעולם לא ניגשתי לאשה לא מוכרת בבר או מקום אחר, כי אין לי מספיק בטחון עצמי בשביל כך, ורגישות גבוהה לדחיה.
אבל אתן הרי אוהבות גברים עם בטחון עצמי, לכן בעצמכן מעודדות התנהגות כזאת.

מעודדות התנהגות כזאת???

באמת.. כמה פעמים לחזור על זה-- גבר עם בטחון עצמי לא שווה וולגריות/ מגע פיזי ללא הסכמה או נדנוד.. זה פשוט לא!!!

Astroo

New member
בשום מקום לא טענתי שבטחון=וולגריות או מגע ללא הסכמה

דווקא טענת

----אבל אתן הרי אוהבות גברים עם בטחון עצמי, לכן בעצמכן מעודדות התנהגות כזאת---.

Astroo

New member
הסבר

הנשים באופן כללי דוחות את הקבוצה של "ביישנים ומפונמים" ואת הקבוצה של "מחפשי קשר רציני בלבד", ונעתרות לחיזוריהם של קבוצת "מחפשי הסטוצים" שה-"מטרידים" הם תת קבוצה שלהם. כך הן מעודדות את ההתנהגות הזאת.

ואם זאת דעתך

המסקנה היא שאתה מסיק שגבר עם בטחון עצמי= גבר שמתנהג בוולגריות. העובדה היחידה פה היא שאתה מאשים את הנשים בהתנהגות הגברים.. האשמה מכוערת מאוד לדעתי.

למעלה