נשבר לי מבן זוגי

רויטל264

New member
הלוואי ויכלתי אני צריכה עו"ד כריש

לא מגיע לו כלום והוא חושב שמגיע לו חצי חצי ולמען האמת יש לנו 2 תינוקות ואני לא רוצה שהן ישנו אצלו

שילה1

New member
הילדים גם שלו,ומאחר ואת תרצי לקבל עבורם

מזונות,תאלצי להבין שלאב יש גם זכויות על ילדיו,לא רק חובות. מציע הלך כל לא להעלות שאלה זו בפני עורך דינך, לעתיד, או בבית המשפט.

נומלה

New member
זה שלך נשבר מבעלך

לא אומר שהוא צריך לאבד את זכויות האבהות שלו.

seeyou

New member
"אני לא רוצה שהן ישנו אצלו "../images/Emo10.gif עשית אותם לבד

אני מבין שלהתחלק איתו על רכוש את לא מסכימה אבל איפה ההגיון שלך לנתק את הילדים ממנו? באיזה זכות? יוסי

שילה1

New member
יש לי חדשות עבורך:אם יצליח להוכיח כוונת שיתוף

הרי שמחצית הרכוש תעבור אליו. וכן-גם זכויות סוציאליות,חסכונות וקרנות השתלמות,וכמובן חובות,באופן הדדי ,כמובן. הדרך היחידה העומדת בפניך אינה עורך דין תותח,שילבה את המתח ויבנה על חשבונכם חדר נוסף בוילה שלו,אלא בדרך של הדברות והגעה להסכמות.

שיתוף יש מלכתחילה... לא?

משק בית משותף יש אני מניח... תשלומי משכנתא... השתתפות בכלכלת הילדים... למרות שאם יש רכוש שמי מהם הביא בטרם הם נשאו - די ברור למי הוא שייך. והחוק למיטב ידיעתי, לא מפקיע את הזכות הבסיסית הזו. כל רכוש שנצבר במהלך חיי הנישואים, נחשב רכוש משותף, גם אם צד אחד הכניס ופרנס את הקשר יותר מהשני. הלא כן?

שילה1

New member
לא בדיוק."כונת שיתוף" זה מושג משפטי,

שלעיתים גם אם אחד הצדדים מביא רכוש קודם לחיים המשותפים,אם מוכיחים כונה שכזו-אזי הרכוש מתחלק. יש המון פסקי דין בנושא,והדבר כלל אינו חד משמעי. וזו הסיבה שמומלץ,כשיש הבדלים מהותים בין רכוש בני הזוג קודם לחיים המשותפים,לערוך הסכם ממון,וגם צוואות הדדיות. אגב-מספיק ששולמו מכספו תיקונים או שיפוצים בדירה בה חיו,והיתה בבעלותה קודם לנישואים,כדילהוכיח כוונה שכזו.וזו רק דוגמה.

שילה1

New member
ואם שולמה משכנתא עת חיו יחד,מכספים משותפים,

הרי שקנה לו בכך חלק בדירה,רכושה מלפני הנישואין!

אלא אם כן....

היא משיבה לו את הכסף ששילם כדי לעזור לשאת בנטל המשכנתא או תשלומי האחזקה בין אם כתוצאה מתביעה מצידו או יוזמה מצידה. אם יש בידה להשיב לו באופן מלא את כספו, אותו שילם מתוקף נכונותו לשאת בנטל בדירה שהיא רכושה (לצורך העניין) - אזי הוא אינו יכול לתבוע זכות ואף מאבד את הזכות על הדירה כולה. (ושוב) הלא כן?

שילה1

New member
ממש לא.טוב לא כאן המקום לשיח בנושא.

הבגיון נכון אך לא תמיד מתישב עם הפסיקות.

אוקיי...

זה בהחלט לא הנושא הנדון. בהחלט לא כאן המקום. אבל תודה
בכל מקרה. אני מבטיח לעיין, לחדד ולבדוק....כמיטב יכולתי.

גניפר14

New member
אם פחדת שהוא יקח חצי אז.........

מלכתחילה היית צריכה לעשות הסכם ממון.

misty10

New member
זה לא חכמה להגיד דברים

בדיאבד, היא נמצאת כאן ועכשיו... זה המצב, מפה היא צריכה להמשיך.

misty10

New member
אולי תשתפי יותר

למה נשבר לך? הוא בוגד? למה את צריכה כריש? את רוצה לגזול ממנו את האבהות שלו כי זה יהיה נוח לך? למרות זאת את תרצי ממנו מזונות? יש לזה כל כך הרבה דברים שצריך לחשוב עליהם, ואם תרצי עו"ד, אני יכולה להמליץ לך על כמה טובים, אבל גם הם לא יכולים לשנות ולכופף את החוק כמו שהם רוצים.

למעלה