נשארה לי כמות של חיתולי האגיס

bonbonit27

New member
נשארה לי כמות של חיתולי האגיס

סופרים (אריזה אדומה) ניו-בורן 2.5-5 ק"ג מה לעשות איתם? חבל לזרוק, לא? (כמובן שאם יש פה מישהי שרוצה-בשמחה רבה!)

אל12

New member
את יכולה להחליף אותם

למידה יותר גדולה, או לקבל זיכוי

נ ו ע ם1

New member
../images/Emo26.gifאפרופו הגיס התקשרתי לשרות

וביקשתי שישלחו לי דוגמית של טיטול והבחורה אומרת שהם לא עושים את זה... נראה לי מוזר ולא יפה.

../images/Emo46.gifגם אני התקשרתי

רוצים לעבור מפמפרס (הגזרה שלהם לוחצת ואנחנו מידה 5) וגם לי אמרו שלא שולחים אז מה לקנות חבילה שלמה? ואם זה לא יהיה טוב? אז מה ל
?

ביייבה

New member
טיפ קטן...

לדעתי אין לך מה לעבור כי האגיס קטנים יותר מפמפרס!!! הבת שלי שוקלת 7 קילו, וה-8-14 של האגיס קטן לה. אני קונה 7-18 של פמפרס. יש אגב עד מידה 6.

michal@gal

Active member
מנהל
זה תלוי בילד

אצל התינוק שלי, דווקא ההאגיס גדולים, כשסוגרים אותו המדבקות מגיעות כמעט עד האמצע, והפמפרס, באותה מידה בדיוק, בקושי נסגרים.

michal@gal

Active member
מנהל
תקני את ההאגיס במידה המקבילה

למה שאת קונה עכשיו פמפרס. הם יותר גמישים במותניים ויהיו פחות לוחצים. לדעתי, גם "טיטולים" יותר גמישים מפמפרס.

michal@gal

Active member
מנהל
כן, הוא מרופד היטב מכל הכיוונים

למרות שעכשיו, כשהתחיל להסתובב בכל הבית, הוא התחיל "לרזות".

michal@gal

Active member
מנהל
האמת, בטיפת חלב מרוצים

כי עד עכשיו על עקומות המשקל הוא היה הרבה מעבר לעקומות הגובה (אחוזון 10 בגובה, ו-90 במשקל), ועכשיו שהתחיל לרזות, אנחנו מקווים שיהיה באותו אחוזון על שתי העקומות בסופו של דבר. אני משתמשת בהאגיס הרגיל. הוא טוב מאד. ניסיתי את האדומים וההבדל לא היה משמעותי.

../images/Emo39.gifתודה

ובהזדמנות זאת תודה גם על כל התמיכה שלך בהתחלה תמיד ידעת לעודד אותי אם את זוכרת.....

michal@gal

Active member
מנהל
../images/Emo140.gif כמובן שזוכרת

אני שמחה שהצלחתי לעזור.

למעלה